Zobacz wÄ…tek - takie luzne dywagacje na temat forum
NAS Analytics TAG

takie luzne dywagacje na temat forum

O wszystkim
_________

takie luzne dywagacje na temat forum

Postprzez leff » 28/10/2008, 12:31

Jestem nowy na tym forum, ale w necie siedze od wielu lat, w tym rowniez na innym forum motoryzacyjnym. Czytajac posty na scigaczu zastanowilo mnie jedno, dostac mozna warna za byle gooofno zwiazane z umieszczeniem postu chociazby nie tam gdzie powinien byc czy za powtorzenie tematu, a przyznam sie, ze jak uzylem szukajki to wyskoczylo mi kilkanascie stron ....

Wiele osob pisze bardzo konretnie i az przyjemnie sie czyta ich wypowiedzi, chociazby szacunek za watek "uzytkownika Rometa", ale mozecie mnie za krytykowac, poziom niektorych wypowiedzi siega dna ........ Mam wrazenie, ze dla czesci osob ironia=chamstow i mozecie mnie za to ukamieniowac.

Co dziwne, w wielu przypadkach moderatorzy, tak gorliwi w innych, nie reaguja .......... Blizej mi do 40 niz do 30 lat i moze to jest powodem, ze zwyczajnie mnie drazni taki sposob pisania ....... bo wiesniaki, buraki i tego typu "slodkie" epitey sa na porzadku dziennym .......

a teraz krytykujcie ile wlezie :wink:
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX


Postprzez Bystry » 28/10/2008, 13:05

hmn... co do -
Szukajki - po prostu trzeba mieć umiejętność jej używania, a nie po prostu wpisać szukane słowo i już wyskoczy wielki napis i tam będzie to czego szukamy... zawsze można użyć (Lisek) ctrl+F i pomóc sobie w szukaniu :)
Warny - po prostu wiele osób ( w tym ja też miałem taki przypadek ) po prostu z rozpędu piszę jakiś temat, gdzie jest już jego miejsce, albo nie chce mu się zwyczajnie szukać i piszę z nadzieją, że od razu mi ktoś odpisze i wszystko będzie ok, jak by tak było to z forum by powstało śmietnisko, czyli 1 wielki off top na dany temat, A BARDZO CZĘSTO jest tak, że ktoś nawet z google.pl nie umie korzystać albo pisze, że używał szukajki i szukał długo i bez efektu, a co się okazuje, tak na prawdę nawet nie raczył skorzystać w minimalnym stopniu z szukajki więc sorka, ale trzeba trzymać porządek na forum żeby jakiś poziom miało.
PS. To niech Pan sobie wyobrazi ( bo chyba tak trzeba się zwracać jeżeli mówisz o wieku ) że niech tak z 5 osób dziennie napisze ten sam temat, ten sam wątek, ale inny text i co wtedy ? Jeden wielki śmietnik, a potem wszyscy narzekają, że na forum nic nie można znaleźć, bo jest zaśmiecone, a jak znowu warny się sypią to narzekacie, że warny są da darmo ... Na forum jest temat przyklejony Szybkie Pytania - Szybkie odpowiedzi, więc nikt go na daremne nie wymyślił chyba...
Tyle ode mnie.
Bystry Spamer :D
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57


Postprzez CalibraHunter » 28/10/2008, 13:16

Obrazliwe epitety sa tak samo karane jak umieszczenie posta w zlym dziale, wiec skad ta obserwacja?

Do niedawna bledne umieszczenie tematu nie bylo traktowane warnem - jednakze w epoce "mlodych gniewnych" zadajacych w kolko te same pytania w pierwszym lepszym dziale na jaki klikna zaczelo byc na tyle uciazliwe, ze jest to jedyny sposob opanowania chaosu jaki powstaje przez tego typu zachowania. Dostaje warna i juz wie, ze nalezy nauczyc sie czytac. 5 minut spedzonych na przejrzeniu dostepnych dzialow nikomu jeszcze nie zaszkodzilo, a ma podwojna korzysc - uzytkownik dostanie szybsza odpowiedz i zarazem ulatwi prace moderatorom. Proste.

Oprocz wyszukiwarki na stronie jest jeszcze Google, ktore zazwyczaj w pierwszej kolejnosci wyswietla strony scigacz.pl zwiazane z zapytaniem. Dla chcacego nic trudnego, tutaj nie ma miejsca na podawanie gotowych temacikow pod nosek. Wystarczy przeczytac regulamin, ktory jasno i zrozumiale okresla panujace tu zasady. Pozdro.
Ostatnio edytowano 28/10/2008, 13:21 przez CalibraHunter, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez Flow » 28/10/2008, 13:16

mysle ze ten temat jak szybko powstal tak szybko go ktos zablokuje... na kazdym forum sa ludzie i parapety i to sie nie zmieni,chyba ze wejdziemy na zagraniczne fora gdzie ludzie nie zachowuja sie jak dzieci neo,jest pare osob na tym forum ktore powinny pojsc do psychiatry,psychologa lub powrocic do przedszkola...

Bystry wsrod motocyklistów raczej nie mowi sie per Pan ;) na ogol sa wyczilowani i mozna normalnie pogadac na luzie a nie sie spinac :)
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez gelo007 » 28/10/2008, 13:18

Nie no spoko, jeden moderator jest taki, a drugi inny. Ja jak widzę temat w nie tym dziale co trzeba to przesuwam do dobrego działu etc. U mnie warna można zarobić za obrażanie innych użytkowników etc. bo pierdół się nie czepiam - nie ma sensu.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Bystry » 28/10/2008, 13:47

Flow wszystko ok, ale jak podaje się wiem to, to dla mnie jest wywyższanie się, bo ja mam x lat ...
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez cwaniak182 » 28/10/2008, 13:56

Ja na te i podobne tematy napisałem wszystko tutaj: viewtopic.php?t=16243&highlight=cwaniaka+dywagacje

Więc nie bede sie powtarzał.
Jakos sie przyzwyczailem do tego całego bałaganu i czasami z przyjemnoscia zajrze:)
:roll:
Avatar użytkownika
cwaniak182
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 21/6/2007, 20:57
Lokalizacja: Toruń i okolice

Postprzez leff » 28/10/2008, 14:23

Bystry napisał(a):hmn... co do -
PS. To niech Pan sobie wyobrazi ( bo chyba tak trzeba się zwracać jeżeli mówisz o wieku ) że niech tak z 5 osób dziennie napisze ten sam temat, ten sam wątek, ale inny text i co wtedy ? Jeden wielki śmietnik, a potem wszyscy narzekają, że na forum nic nie można znaleźć, bo jest zaśmiecone, a jak znowu warny się sypią to narzekacie, że warny są da darmo ... Na forum jest temat przyklejony Szybkie Pytania - Szybkie odpowiedzi, więc nikt go na daremne nie wymyślił chyba...
Tyle ode mnie.
Bystry Spamer :D


jezu, tylko nie panujmy .............. proooosze
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez indor » 28/10/2008, 16:34

leff myślę że masz sporo racji... szczególnie z tym że moderatorzy/administratorzy czasami są zbyt gorliwi gdzie nie powinni i odwrotnie olewają sprawy którymi zająć się powinno... zresztą niektórzy moderatorzy też najlepiej się nie zachowują. Jak sam napisałeś jesteś użytkownikiem internetu nie od dziś i spędziłeś sporo czasu też na innych forach... też uważam że forum można prowadzić trochę sprawniej... ale to nie moja piaskownica i nie moje zabawki, ja tu zasad nie ustalam
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: BÅ‚onie pod wawa

Postprzez zadzior » 28/10/2008, 16:44

To jest prywatne forum, także za bardzo nie mamy co się buntować.I tak zrobią jak zechcą, więc jaki to ma mieć sens.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Lovtza » 28/10/2008, 17:03

Słuchajcie to nie jest tak, że jesteśmy na nie. To forum tworzą ludzie, czytelnicy Ścigacz.pl dlatego też mamy na względzie Wasze zdanie.

Jeżeli chodzi o wprowadzenie zmian to tutaj należy brać również pod uwagę fakt, że ile jest ludzi tyle pojawia się opinii. Dodatkową kwestią są nasze ograniczenia czasowe... Jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby powrócić do omawianych już wcześniej bądź nowych tematów.

Jeżeli mówimy o kwestii mentalności ludzi, którzy tutaj przebywają.. cóż czasami odnoszę podobne wrażenie do Ciebie Leff, jednak wciąż jest sporo osób, dla których wciąż lubię tutaj zaglądać i mam nadzieję, że to się nie zmieni.
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez MARTINEZ » 28/10/2008, 17:15

wiek fizyczny nie zawsze idzie w parze z intelektualnym ;) a zwłaszcza u motocyklistów ;)

pozdro
BMW-BOKIEM, CBR-NA KOLE
POZDRO
Avatar użytkownika
MARTINEZ
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 7/7/2007, 16:09
Lokalizacja: Wołomin



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê