Zobacz wÄ…tek - CO TO ZA SUZUKI 250 ( enduro/cross ) MODEL ??? HELP !!.
NAS Analytics TAG

CO TO ZA SUZUKI 250 ( enduro/cross ) MODEL ??? HELP !!.

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez k4milos_pol » 28/10/2008, 20:13

Witam ponownie, dziś zdemontowałem głowice i cylinder po to aby dowiedzieć sie co stuka w silniki no wyższych obrotach. Sprawdziłem łożysko wału korbowego okazało sie że jest w tanie idealnym z że wał bym wymieniany w roku 2003. Tłok jest nowy Wiseco oraz został zrobiony szlif, Tuleja oraz tłok jest w stanie idealnym. Wiec przyglądałem sie każdemu szczegółowi i już chyba doszedłem do tego co może stuka w silniku a wiec na sworzniu pomiędzy tłokiem a główką korbowodu ktoś ambitny dał dwie podkładki które mają luz do góry i na dół około 3 mm., dał to po to aby tłok nie chodził na boki.
Wiem że te podkładki jak tam mają być to muszą być idealnie dopasowane do sworznia a nie jakieś byle jaki z luzem 3mm.
I teraz mam pytanie czy wogule tam maja być jakieś podkładki na sworzniu pomiędzy tłokiem a główką korbowodu ??
Bo to jest raczej nie szkodliwe że tłok chodzi ok. 4 mm. na boki czyli wzdłuż sworznia.
Suzuki 250
Yamaha Dt 80
Elyseo 125

... oraz parenaście starych motocykli ( hobby )
k4milos_pol
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22/10/2008, 17:53


Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 14 gości




na górê