Zobacz wątek - Sfilmowal wyczyny i posiedzi

Sfilmowal wyczyny i posiedzi

O wszystkim
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Miczab, leff

Sfilmowal wyczyny i posiedzi

Postprzez bast » 21/10/2008, 11:53

http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Poc ... &_ticrsn=5

W Anglii to dopiero szybko i sprawnie dzialaja.
SPIDER DIARIES (otwórz link)

Yamaha YX 600 Radian ---> Suzuki DR-Z 400 SM
bast
Bywalec

Postprzez Silent » 21/10/2008, 13:39

no to sie chłopak pochwalil ;p

w Polsce trzeba by taki filmik na komisariacie pokazac i jeszcze podac dokladne dane delikwenta i... wciaz nie mam pewnosci ze by cos zrobili. ;)

kara 12 tyg wiezienia ... no i 2 lata bez moto. a pozniej rozszerzony kurs prawo jazdy. powodzenia. ;D
Rzeczą ważniejszą od rozumu jest wyobraźnia.
2oo ... in love to freedom...

Logicznie? To gdyby ciężka praca prowadziła do bogactwa, najbogatsi byliby niewolnicy.
Silent
Świeżak

Postprzez Kserkses » 21/10/2008, 13:54

byla tez podobna sprawa w polsce. koles zamiescil filmik w nece jak zapierniczal subaru impreza po miescie. odnalezli go i cos mu tam grozilo nie pamietam szczegolow
Kserkses

Postprzez Bystry » 21/10/2008, 14:53

to ma nauczkę :D i przestroga dla innych ;]
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Bystry
Stały bywalec

Postprzez motoman » 21/10/2008, 17:23

jakichs wielkich rzeczy to on nie robił... masakra ten wyrok.
lubie sobie zjechać z gixera^^.
motoman
VIP Ścigacz.pl

Postprzez MadboY » 21/10/2008, 17:36

3 miechy więzienia za jazdę po rondzie i kilka gum w warunkach zerowego ruchu i spalenie kapcia..? Powaliło ich.
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
MadboY
VIP Ścigacz.pl

Postprzez adam_89 » 21/10/2008, 17:38

na ścigaczu pisze troche inaczej o tej sytuacji a mianowicie "Jeden z kierowców, który obserwował poczynania Sandora zapisał numery rejestracyjne motocykla, jakim „stunter" się poruszał i zawiadomił policję."

Myślę, że gdyby nie ten kierowca który spisał numery rejestracyje sprawy by nie było. na Internecie jest masa takich filmów w końcu.

cały artykuł http://www.scigacz.pl/Motocyklista,skaz ... ,7509.html
adam_89
Stały bywalec

Postprzez Bystry » 21/10/2008, 20:19

wiadomo ... ale mieli gotowe, pismaki się dowiedziały i afera tak ? o to chodziło tak ?
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Bystry
Stały bywalec

Postprzez eneasz » 21/10/2008, 20:33

Takich przypadkow bylo bardzo duzo, byl koles ktory wrzucil na tube filmik zatytuowany moja droga do pracy czy cos ze zwykly dzien nie pamietam, bylo na paru forach dlugo nie zabawil na tube, filmiku juz nie ma a koles tez stracil prawko poszedl siedziec i cos tam jeszcze. Zreszta nie on pierwszy i nie ostatni. Tutaj raczej wyglupy na drodze publicznej nie sa mile widziane.
eneasz

Postprzez Bostorn » 22/10/2008, 20:28

kara jest karą a szprawiedliwość musiii być po naszej stroonie :D
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Bostorn
Moderator

Postprzez Traperoso » 23/10/2008, 00:53

Po co się chwalić.. można skończyć jak oni..

Ja nie łamię przepisów, a w mieście jeżdżę 50km/h :D:D:D:D:D
Kawasaki ER5 2005
Traperoso
Mieszkaniec forum

Postprzez limak14 » 23/10/2008, 08:26

ja byłem w Niemczech to widziałem w sumie z 200 motocykli(większość sporty) i rzaden nigdy nie dodał nawet gwałtownie gazu, nie mówiąc o wheelie-nie obczajałem tego bo przecież jestem z PL
jakby w PL były takie jaja to połowa na moto nie miałaby prawka
limak14
VIP Ścigacz.pl

Postprzez froger » 23/10/2008, 09:49

inne drogi, inna mentalnosc. Jezdziłbym zgodnia z przepisami (co do 1kph) gdyby tylko można tak było w polsce jezdzic - jedziesz 50 na 50tce to wszyscy trabia, wyprzedzaja, próbója zrzucic na pobocze itp. Ale rozumiem to. Wjezdzasz na "idealnie zsynchronizowane światła" - idealna synchronizacja w polsce jest nieco odmienna niz na zachodzie - tam wjezdzajac na zielonym i jadac z przepisowa predkoscia, przejedziesz cale miasto - u nas - postoisz na czerwonych. Przy odrobinie szczescia trafisz na loterie.... Takich jazd jest w polsce o wiele wiecej ... Przykład? - na uczelnie mam 30 km. Najmniejsze ograniczenie na drodze to 50kph, najwieksze to 90kph. Nie pamiętam kiedy autem dałem radę wyrobić się nawet w godzine - przekraczam prędkość gdzie się da, a noi tak korki mnie dopadną. Z przepisami bym za dwie godziny nie dojechał. Na moto robię trasę w 30-40 min. Prędkości podobne, jedyne co to nie zwracam uwagi na linie, na światłach jestem pierwszy, a po miescie jezdze wykorzystujac przyspieszenie od swiatel-do swiatel - nieraz kilka sie przejedzie na zielonej fali - a w zasadzie na wygasajacych zielonych. Autem trzeba stac na kazdych. Sama jazda przypomina momentami slalom -gigant ... Nic chwalebnego, ale tak sie jezdzi po polsce. Inaczej sie po prostu nie da.

Wniosek: pomimo jazdy podczas ktorej przekracza sie kazde ograniczenia o 20-40 kph, nigdy nie zdołałem się nawet zbliżyć do pokonania trasy w czasie na jakim wskazywałoby najmniejsze ograniczenie ...

Edit:
mówiąc najmniejsze ograniczenie mam na myśli najniższe - 50 kph.
froger
Świeżak

Postprzez Bostorn » 23/10/2008, 19:06

hmm czy to nie o ten filmik chodzi?? ale za co miały się psy przyczepic? nie widac ani twarzy ani nic.. tylko czesc twarzy zza otwartej szybki co wy na to??

http://www.smog.pl/wideo/21580/wpadl_bo ... en_filmik/
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Bostorn
Moderator

Postprzez eneasz » 23/10/2008, 22:06

To nie ten, w tamtym bylo widac jedynie liczniki i kluczyk z breloczkiem, filmikiem koles sie pochwalil na forum z tamtad wzieli jego dane ip itd, i pozniej to juz po sznurku do chaty tam poprosili o pokazanie kluczyka od moto no i przycisneli go do scianki i no i sie przyznal.
eneasz

Powrót do Hydepark