Zobacz wątek - ZAMIENIĘ/SPRZEDAM ENDURO - CAGIVA ELEFANT
NAS Analytics TAG

ZAMIENIĘ/SPRZEDAM ENDURO - CAGIVA ELEFANT

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

ZAMIENIĘ/SPRZEDAM ENDURO - CAGIVA ELEFANT

Postprzez Ciechan666 » 21/10/2008, 11:43

Mam do sprzedania/na zamianę motocykl Cagiva Elefant (wartość szacuję na około 7000 złotych - w razie czego dogadamy się). Foty podeślę zainteresowanym. Zamiana najchętniej na choppera (pamiętajcie tylko, że mam 193 cm wzrostu, więc Virago raczej odpada :-))

Silnik: 750 ccm (legendarna jednostka DUCATI)
Rocznik: 1994
Moto nie miało żadnej poważnej gleby (ja na nim nie leżałem, sprzedawca też twierdził, że bezglebowe moto, ale ja im nie wierzę :-) Każdy motur kiedyś leżał) - rama jak nowa
Sportowy wydech powodujący wielkiego banana na gębie :-)))
W lutym sprowadzony z Włoch, potem robiony dla siebie - gazowy zawias, linki w stalowym oplocie, nowe płyny i filtry - wszystko robione dla siebie, więc nie ma żadnej maniany odwalonej w motocyklu. Z minusów: brzydkie lusterka (ładne mi popsuli w serwisie)... i chyba tyle. Kto zna ten silnik to wie jak on ryczy :D Po prostu burza. Moto w ciągłym użyciu, po prostu naszła mnie ochota na Choppera - miałem Virago, ale było za małe dla mnie i moja laska na nim teraz jeździ i chyba po prostu chcę wrócić do korzeni :-)

szczegóły na maila: traper__johnson@wp.pl

Szerokości, przyczepności :-))
Avatar użytkownika
Ciechan666
Świeżak
 
Posty: 262
Dołączył(a): 12/4/2008, 20:28
Lokalizacja: Wawa


Postprzez qadrat » 21/10/2008, 20:14

A szosowy Suzuki XF650 Freewind może być w zamian za tą Cagivę? Również warty 7000zł, stan bliski ideałowi.
Avatar użytkownika
qadrat
Świeżak
 
Posty: 276
Dołączył(a): 21/4/2008, 21:25
Lokalizacja: Ozorków




Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê