Zobacz wątek - Do jakiej subkultury należysz??
Advertisement
NAS Analytics TAG

Do jakiej subkultury należysz??

O wszystkim
_________

Postprzez bast » 17/10/2008, 10:16

ja naleze do takiej nowej subkultury, jeszcze nie ma nazwy ale chodzi o brak tolerancji dla idiotow i ignorantow.
a tak na powaznie to szukanie przynalzenosci do jakichkolwiek grup to raczej domena smarkaczy w wieku szkolnym a jesli ktos dorosly sie w to bawi to znaczy ze nadal jest dzieckiem. malo rzeczy mnie tak bawi jak 40latek z kolczykiem i dlugimi kudlami albo podstarzalem panczury

Pamietajcie ze i hipisi beda lysi :D
SPIDER DIARIES (otwórz link)

Yamaha YX 600 Radian ---> Suzuki DR-Z 400 SM
Avatar użytkownika
bast
Bywalec
 
Posty: 849
Dołączył(a): 7/7/2008, 11:09
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Flow » 17/10/2008, 10:32

hmm ja tam cale zycie chcialbym byc dzieckiem,lubie ludzi "innych" co maja wlasny styl itd nie poje*ów tylko ludzi z jakims hobby i wlasnym zdaniem,jak dla mnie sa odwazni ze pokazuja swoja innosc a nie probuja sie przypodobac innym,a jak widze np starego dziadka w skejtowskich butach to banana mam ze stary ale jeszcze wyczilowany :)
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50


Postprzez CalibraHunter » 17/10/2008, 11:52

bast napisał(a):a tak na powaznie to szukanie przynalzenosci do jakichkolwiek grup to raczej domena smarkaczy w wieku szkolnym a jesli ktos dorosly sie w to bawi to znaczy ze nadal jest dzieckiem. malo rzeczy mnie tak bawi jak 40latek z kolczykiem i dlugimi kudlami albo podstarzalem panczury


heh zgadzam sie w 100% - dzieciaki w wieku buntowniczym szukaja sposobu jego manifestacji lub po prostu odnalezienia sie w spoleczenstwie. W wiekszosci przypadkow to przechodzi z wiekiem, najczesciej pod koniec szkoly sredniej - u mnie taka lekko subkulturowa ekipa najpierw przeobrazila sie w zwykle grono znajomych (normalnie poubieranych :) ), nastepnie wszystko sie rozpadlo ze wzgledu na studia, przeprowadzki do Wroclawia, poczatki nowych, stalych zwiazkow, itp.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez damianjudo » 17/10/2008, 14:37

punx not dead odziedziczyłem po ojcu miłość do tej muzyki ale czasem jak coś wpadnie w ucho to tez słucham
off road squad bilgoraj

była kochana honda mtx czekam na nową furmankę
Avatar użytkownika
damianjudo
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 28/5/2008, 21:25
Lokalizacja: biłgoraj

Postprzez zzzubek » 17/10/2008, 14:44

ja jestem czarny mam dlugie brazowe krecone zeby i pachne naturalnym zapachem jezdze na czoperach mam dluga brode i skorzana kamizelke ktora od starosci sie juz kruszy moje buty przezyly nie jednego gdy sie zniszcza mam stalego szewca ktory mi je podkowa. jesli chodzi o muzyke TEZ slucham :lol:
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez SzpiceR » 17/10/2008, 15:07

a ja lubie ciuchy w paski :P czasem skejtowo bluzowo etc, czasami Wesle stajl róznie bywa tka jak u poncza i słoika :)

btw. jestem nienormalny i mam ADHD to zle wrózy?
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez RobertNTV » 17/10/2008, 22:44

Ja należę do subkultury świeżaków ale ze względu na wiek bliżej mi do Leśnych Dziadków choc się nie czuję :lol: Ale toleruję wszystkich bo lubię ludzi i kobiety w szczególności.
Była sobie NTV jest TDM...
RobertNTV
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 19/7/2008, 19:48
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Bostorn » 17/10/2008, 23:06

Flow600RR napisał(a):hmm ja tam cale zycie chcialbym byc dzieckiem,lubie ludzi "innych" co maja wlasny styl itd nie poje*ów tylko ludzi z jakims hobby i wlasnym zdaniem,jak dla mnie sa odwazni ze pokazuja swoja innosc a nie probuja sie przypodobac innym,a jak widze np starego dziadka w skejtowskich butach to banana mam ze stary ale jeszcze wyczilowany :)



hmm nie trzeba chciec :) do konca w nas jest cos z dziecka tylko jedni siÄ™ z tym kryjÄ… a inni niee
inni w inny sposób to widzą bardziej powazny a inni mają odlot :D
popieram kolegę i mam małe zapytanko;d

ta piękna pani z twojego filmika:D zapoznasz mnie ??:P może wolna jest?? nie chciała by posmigac ze mną Sendą?? ^_^ :P a może woli traktorry ??:P mam 330;d a wujaszek ma ich az 3 :D jak by coo czekam na info :p
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez Bostorn » 21/10/2008, 20:06

ee soory za offtopa ale jakos noo temat umilkł?? uciszył się?? no jak tooo luudzie do roboty :p

jak siÄ™ ruszy mozna to wywalic :p
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez Bystry » 21/10/2008, 20:18

a ja słucham basów ... i tego nie ma :)
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Flow » 22/10/2008, 12:09

wolna jest :D i lubi motocyklistów ;)
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez Bostorn » 22/10/2008, 17:51

noooo too ;d ja wpadam w odwiedki jak tylko moto zrobiÄ™ ^_^ ok ??;>:P albo niech do mnie napisze :PP
bo ja samotny rider jestem :P Easy Rider :P
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez Flow » 22/10/2008, 18:20

to wpadnij do Ponczka bo ona jest z Poznania xD
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez Bostorn » 22/10/2008, 19:01

oo oo no to będzie trzeba sie przejechac w przyszłym sezonie tzn po ziimie :D bo sendą troszke za daleko jechac :p

tylko jak ja dojadÄ™ jak kupiÄ™ crke ??:P spalanie kosmiczne ;d i bez lamp :p

wiem wiem ;d prawko będzie to wpadne na 100% jest prawko jest zabawa :D
i Bosti ruszy na podbój świata haha;d wyjade zza miedzy w końcu :D
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê