Zobacz wątek - Wrażenia na temat TRIUMPH STREET
NAS Analytics TAG

Wrażenia na temat TRIUMPH STREET

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Wrażenia na temat TRIUMPH STREET

Postprzez oskaar » 7/10/2008, 15:28

Witam .
Chciał bym sie podzielić wrażeniami z jazdy .
W sobotę (4.październik.2008) w warszawie były dni otwarte w INTER MOTORS .
Poszedłem przejechać sie na STREET-cie , który od dłuższego czasu podobał mi sie wizualnie .
Po jazdach podoba mi się już zupełnie ...
Przy moim dość małym wzroście (175) czułem sie naprawdę komfortowo - wysokość siodła ok 790 ( wysokość podobna do Yama.. xj600n )
Silnik - rakieta , praktycznie nie czuć ze to 600-tka ... na każdym biegu zbiera się rewelacyjnie . Przy normalnym ruchu drogowym najniżej redukowałem do trójki - co w zupełności wystarczyło .
Hamulce brzytwa - seryjnie przewody w oplotach - co naprawdę jest odczuwalne i w połączeniu z dość szerokimi oponami zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie .
Trochę twarde zawieszenie - niestety nie regulowane .
Zegary bardzo fajne , czytelne wbrew tego co czytałem + to co mi brakuje u mnie - kontrolka na którym jesteśmy biegu .
No i na koniec wydech ARROY . Wizualnie w ogóle mi się nie podoba - ale brzmi naprawdę super ( charczenie z delikatnym gwizdem ) .
Ogólnie porównując FZ6 i Streeta ( tylko wykonaniem - nie jeździłem na FZ6 ,Triumpha wygrywa . Yamaha na za dużo plastiku )

Oczywiście jest to moja subiektywana opinia , chętnie wysłucham opinii innych .
Pozdrawiam
XJ 600 N
oskaar
Świeżak

Powrót do Motocykle