Zobacz wÄ…tek - Ustanowiono nowy rekord predkosci na "Motocyklu"
NAS Analytics TAG

Ustanowiono nowy rekord predkosci na "Motocyklu"

O wszystkim
_________

Postprzez andy7 » 5/10/2008, 10:52

Bicie rekordow, napewno pokazuje na co stac tunera czy konstruktora, bo trzeba troche pod kopula miec, o kasie jaka jest potrzebna na takowy wyczyn nie wspomne. Czy tocos mozna nazwac motocyklem ? Hmmm, osobiscie dla mnie to juz nie motocykl, ale to moja subjektywna opinia i nie kazdy musi sie z nia zgodzic.

mimo tego fajnie sie to oglada ( przez przypadek bylo mi dane obejrzec ten program. W przyszlym roku rewanz i znowu bedzie wszystko otwarte.
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Postprzez CalibraHunter » 5/10/2008, 11:02

Oczywiscie, ja tz tego motocyklem bym nie nazwala ze wzgledu na zewnetrzna konstrukcje, ale jakby na to nie patrzec - baza jest silnik Hayabusy., a sam pojazd jest jednosladem.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL


Postprzez Bystry » 5/10/2008, 12:22

w sumie nikt nie powiedział, że to nie jest motocykl ... zawsze może być motocykl obłożony właśnie tam plastikiem żeby był bardziej aerodynamiczny :)
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości




na górê