Zobacz wÄ…tek - Kupilem Yamahe R6
NAS Analytics TAG

Kupilem Yamahe R6

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Kupilem Yamahe R6

Postprzez adamR6 » 3/10/2008, 23:46

WItam Wszystkich :) odkad kupilem r6 dreczy mnie jedna kwestia mianowicie wszyscy znajomi wookolo powtarzali mi bym nie kupowal r6 bo jest agresywna dzika i na 1 biegu odrazu staje na kolo i ze to nie motor do nauki jazdy. nie wiem czy mowili szczerze czy tylko z zazdrosci. Prosze was o opinie naprawde bardzo mi na tym zalezy !!
adamR6
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3/10/2008, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez TIMI » 3/10/2008, 23:53

Własnie słyszałem to samo o tym sprzecie ale poszlismy z kolega do salonu wzielismy demo i powiem szczerze ze jakos mnie ten motor nie zmasakrowal nie ma w tym nic co mowia ze to masakra itp odkrecalem mu na 1 i 2 na maksa pala ile wlazlo i jakos zyje ale oponka byla nagrzana.
TIMI
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3/10/2008, 20:55
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez mlodygolek » 4/10/2008, 02:22

A nie lepiej samemu sprawdzić jak już kupiłeś ?? :D
Miałeś odwagę kupić a boisz się przekonać samemu jak to jest z R6 ??! . Kupa śmiechu , kupić moto a później się pytać "czy mnie nie pozamiata? " . Mogłeś zrobić jak kolega , do salonu jazda próbna i tyle ! a nie teraz kabarety odstawiasz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D!!!!!!!!
Dwa trupy wstają z grobu i znajdują w rzece motor. Jeden mówi:
-Spróbuję go naprawić.
-To próbuj. Ja zaraz wracam.
Motor odpalony i kolega taszczy dwie tablice nagrobkowe.
-Po co ci to?
-Chciałeś jechać bez dokumentów!??!
Avatar użytkownika
mlodygolek
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 6/2/2008, 13:12
Lokalizacja: Szprotawa



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê