Zobacz wÄ…tek - Polska policja
NAS Analytics TAG

Polska policja

O wszystkim
_________

Postprzez mahomet84 » 3/10/2008, 21:44

Mam swoje powody za dużo pisania zresztą,a co w mojej pisowni nie tak...??wypowiedziałem się krótko i na temat więc jesteś jakiś niedorozwinięty skoro tego nie rozumiesz-Fcuk.
froger niczego od nich nie wymagam i nie będę wymagał bo mam ich głęboko w 4 literach ale widzę,że Ty byś z chęcią współpracował z policją co...
bufon do nikogo bo tylko tacy ludzie jak Ty się łudzą,że ta banda .... znajdzie Ci motunga jak ukradli, to nie pilnowałeś moto proste jak jeb...miałeś pecha po prostu,życie...
Avatar użytkownika
mahomet84
Świeżak
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15/6/2008, 15:12


Postprzez froger » 3/10/2008, 21:54

na nikogo nie donosze i nigdy nie donosiłem. Błache sprawy są mi obojętne. Ale przestępców nie toleruje i na pewno pomagał bym w tym aby znaleźli swoje miejsce. Jezeli dotyczylo by to mnie, to takze na wlasna reke.
froger
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 14/5/2008, 21:18
Lokalizacja: Andrychów


Postprzez Fcuk » 3/10/2008, 22:24

mahomet84 napisał(a):Mam swoje powody za dużo pisania zresztą,a co w mojej pisowni nie tak...??wypowiedziałem się krótko i na temat więc jesteś jakiś niedorozwinięty skoro tego nie rozumiesz-Fcuk.


1. ProszÄ™, podziel siÄ™ z nami tym powodem...

2. Pewien wyraz piszemy przez "ch"

3. twoja wypowiedz może i była krótka, ale na pewno nie na temat. Pokazałeś tylko brak kultury, mógłbyś chociaż jakiś argument przytoczyć :roll:

Edit:
mahomet84 napisał(a):froger (...) Ty byś z chęcią współpracował z policją co...


Mogą mi zabić nawet matkę, cóż ... życie. Na policję nie pójdę bo to wstyd dla prawdziwego macho. Ta liczba obok nicku to chyba nie jest rok urodzenia ...


Skończmy dyskusję bo się pogrążasz. Są policjanci i policjanci, jak wszędzie. Są plusy i minusy ich działań, zawsze trafi się czarna owca w zawodzie. Jednak dzięki temu, że są (nawet nic nie robiąc), nie boisz się wyjść do sklepu po chleb.
Avatar użytkownika
Fcuk
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 8/9/2008, 15:03

Postprzez mahomet84 » 3/10/2008, 23:07

Fcuk napisał(a):
mahomet84 napisał(a):Mam swoje powody za dużo pisania zresztą,a co w mojej pisowni nie tak...??wypowiedziałem się krótko i na temat więc jesteś jakiś niedorozwinięty skoro tego nie rozumiesz-Fcuk.


1. ProszÄ™, podziel siÄ™ z nami tym powodem...

2. Pewien wyraz piszemy przez "ch"

3. twoja wypowiedz może i była krótka, ale na pewno nie na temat. Pokazałeś tylko brak kultury, mógłbyś chociaż jakiś argument przytoczyć :roll:

Edit:
mahomet84 napisał(a):froger (...) Ty byś z chęcią współpracował z policją co...


Mogą mi zabić nawet matkę, cóż ... życie. Na policję nie pójdę bo to wstyd dla prawdziwego macho. Ta liczba obok nicku to chyba nie jest rok urodzenia ...


Skończmy dyskusję bo się pogrążasz. Są policjanci i policjanci, jak wszędzie. Są plusy i minusy ich działań, zawsze trafi się czarna owca w zawodzie. Jednak dzięki temu, że są (nawet nic nie robiąc), nie boisz się wyjść do sklepu po chleb.

Jak już napisałem za dużo pisania,ale skoro Cię tak to interesuje to możemy się gdzieś spotkać w połowie drogi i o tym podyskutować :)
a w tym słowie z "ch"przyznaję pomyliłem się.
A matki to ja nie mam,i jak powiedziałeś są policjanci i policjanci ale jak ich nie lubiłem tak nie mam zamiaru ich polubić,kończę tą dyskusję bo już komuś przeszkadzało słowo jak gdybam niedorozwinięty i mnie zagonił...
Avatar użytkownika
mahomet84
Świeżak
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15/6/2008, 15:12

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 3/10/2008, 23:31

Prosilem bez zadnych chawudepesow itp nie robmy z tego tematu typowej whore ;/
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez SzpiceR » 4/10/2008, 08:36

Jedyne co mnie dziwi w policjo to to, ze najmniej placą z tych 3 mundurów (Straz Graniczna,Wojsko,Policja) a najtrudniej sie dostac :/ choć moze do Sg trudniej? sam juz niewiem
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez Bystry » 4/10/2008, 11:22

oni też są ludźmi, ale za nimi nie przepadam :) ale co prawda to prawda ... gdyby nie oni to i forum by nie było ... i nie mieliście takich pocisków :) i świat wyglądał by "trochę" inaczej :) coś ala "Wodny świat "
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez wiklad » 4/10/2008, 19:06

Są źli policjanci i dobrzy. Zazwyczaj trafiam na normalnych, z którymi da sie jeszcze pogadać. Kiedyś podczas rutynowej kontroli nie miałem prawka (w domu zostało wraz z dokumentami) to tylko kazali mi po nie wrócić, obyło się bez mandatu i zbędnego gadania.

Jednak nie zapomnę akcji z maja tego roku. Banda jełopów z prewencji zatrzymała kilku moich kumpli którzy stali i czekali na drugiego kumpla pod blokiem. Zamiast wylegitymować sie i powiedzieć o co chodzi, to od razu podjechali budą i załadowali wszystkich (4 osoby) do tyłu. Na pytanie kumpla "Za co?" odpowiedzieli "zamknij ryj gówniarzu" -zero kultury. Podczas wypisywania papierów koleś cały czas bluzgał, rzucał K***rwami na prawo i na lewo (nadpobudliwy jakiś).

A teraz o co poszło. 100 metrów od bloku kumpla stał stary mietek w123 (prawdopodobnie kradziony) i jakaś "miła" osóbka z bloku stwierdziła że moi kumple nim przyjechali :D i zadzwoniła po PSYjaciół. Możliwe że pomyliły jej sie samochody bo akurat kumple przyjechali ze mną (w124, podobny kolor) - nie wiem, nie wnikam.
Yamaha TeTetka Szyćsetka -> to już przeszłość......w oczekiwaniu na kolejne moto :D

Obrazek
Avatar użytkownika
wiklad
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 19/6/2007, 21:52
Lokalizacja: Trzebiatów /Szczecin

Postprzez Bystry » 4/10/2008, 20:26

oj tak jest.... wiem nawet po sobie... szedłem kiedyś ze znajomym i zamienialiśmy się kurtkami ... i nagle podjechała "suka" i pała przez plery i na glebę to suki ... i od razu flugi, 0 papierków tylko rewizja i obstrzał ... a miałem z 13 lat .. i oni się dziwią, czemu takie dzieci wyrastają na młodych gniewnych, a potem na starych wkurwiony**
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez gumis » 4/10/2008, 20:53

nie wiem co wy mieliscie za dziwne dziecinstwo i zycie...ja mialem tez kilka razy spotkania z policja ale raczej zawsze pozytywnie i bez zbednych wyzwisk, bluzgow, itp. zawsze grzecznie, wyjasnienia o co i dlaczego, itp. albo jak pracujac w klubie to dzwonilem bo cos sie dzialo to niewazne czy dzwonilem o 20 czy o 3 rano zawsze przyjezdzali i grzecznie do mnie co sie stalo, itp...
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez kamil.k » 5/10/2008, 12:43

też widze że co po niektórzy to maja poważny uraz do policji :P

ja nie mam żadnego.kilka razy było ostro ale jak sie człowiek nie rzuca i nie pruje mordy niepotrzebnie , widzą że maja doczynienia z kims normalnym to też normalnie traktuja

może ci którzy ich nie lubia myslą że oni są od głaskania i podklepywania po ramieniu :?: :lol:

fakt maja niebezpieczna robote i czasem nerwy też im puszczaja przez co czasem jest jak jest

z policja jest jak z psem.jak sie nie ucieka to nas nie goni :lol:
GPZ 500S '90 + BMW e30 320i '86
kamil.k
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 18/1/2008, 14:47
Lokalizacja: piotrków trybunalski

Postprzez greddy » 5/10/2008, 19:08

jeb** policje.
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez kamil.k » 5/10/2008, 20:00

greddy napisał(a):jeb** policje.


ale ty chcesz tak dosłownie czy tylko w przenosni :lol:
GPZ 500S '90 + BMW e30 320i '86
kamil.k
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 18/1/2008, 14:47
Lokalizacja: piotrków trybunalski

Postprzez Leitho » 5/10/2008, 20:34

w przenosnej doslowni :lol:
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez mahomet84 » 5/10/2008, 22:50

greddy napisał(a):jeb** policje.

Brawo greddy też tak uważam,ale jak napisałem wcześniej coś podobnego to obrońcy policji do mnie się doczepili...
Avatar użytkownika
mahomet84
Świeżak
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15/6/2008, 15:12

Postprzez Bystry » 5/10/2008, 23:48

od razu obrońcy ...
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez gumis » 6/10/2008, 00:12

wez przestan sie mahomet nad soba uzalac...teraz do konca roku bedziesz robil z siebie strszna ofiare i wielce pokrzywdzonego. warna dostales slusznie i jakbym nawet mogl to i tak bym go nie cofnal.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez froger » 6/10/2008, 05:56

ja nie mam nic przeciwko komuś kto ma inne zdanie. Ale niech znajdzie się przy tym jakieś uzasadnienie ... Tak samo moim zdaniem warna powinien dostac ktos kto napisze kocham policje, jak ktos o przeciwnym zdaniu - bo to nic nie wnosi do tematu. Mysle tez, ze takie było założenie autora wątku.
froger
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 14/5/2008, 21:18
Lokalizacja: Andrychów

Postprzez SQ » 6/10/2008, 06:57

policja jest potrzebna! i oby ich było jak najwięcej i najlepiej wyszkolonych. może bez radarów i fotoradarów, ale jednak. jak się komuś coś stanie to gdzie pójdzie? albo jak rodzinę ktoś skrzywdzi? na klatkę do sąsiedniego bloku poradzić się ziomów?
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez mahomet84 » 6/10/2008, 08:05

gumisss napisał(a):wez przestan sie mahomet nad soba uzalac...teraz do konca roku bedziesz robil z siebie strszna ofiare i wielce pokrzywdzonego. warna dostales slusznie i jakbym nawet mogl to i tak bym go nie cofnal.

"użalać" hahaha dobre.
Avatar użytkownika
mahomet84
Świeżak
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15/6/2008, 15:12

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê