Zobacz wątek - Wielofunkcyjny Tor Wyścigowy w Polsce - Czy to możliwe ?
Advertisement
NAS Analytics TAG

Wielofunkcyjny Tor Wyścigowy w Polsce - Czy to możliwe ?

O wszystkim
_________

Postprzez falconiforme » 3/10/2008, 17:46

A mnie chrzani czy będzie się opłacać czy nie, ważne by go wybudowali.
Za 3 lata jakieś 3 autostrady na krzyż wybudują i powoli impreza się rozkręca.

Motocykli z roku na rok jest więcej co też mnie cieszy. Sporo ludzi widzi mnie w lusterku i jest ok.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze


Postprzez adam_89 » 3/10/2008, 17:56

"Polski Związek Motorowy perspektywicznie zakłada, że tor powstanie najpóźniej do 2021 roku." no i nawet nie pozostaje czekąć bo tak długo to pier***
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko


Postprzez SQ » 3/10/2008, 18:26

raca napisał(a):żeby coś się zaczęło dziać to trzeba działać a nie narzekać i marudzić,
przyjeżdżajcie do Poznania i pokażcie światu że jesteście, że ktoś się tym sportem interesuje, że ma swoich fanów a nie tylko jęczeć "daleko, zimno, brak $".
nikt nie będzie sponsorował czegoś co nie ma oglądalności, pojedźcie, zapłaćcie za bilet, pokażcie że mogą być z tego pieniądze. Wtedy i tv się skusi. Po co transmitować coś czego nikt nie ogląda...


stary a Ty się z chjoinki urwałeś? a mało było akcji, że ludzie z końca Polski walili na trningi do Poznania i cmoknęli klamkę, bo według właściciela było za dużo piachu na torze, albo padało (ciekawe od kiedy zabroniona jest jazda na motocyklu w deszcz - i gdzie to trenować jak nie na torze) oczywiście wcześniej się rezerwowali, umawiali i był to normalny dzień na treningi. tylko nikt ich nie poinformował, że nie mają po co przyjeżdżać.
innym razem zciągneli ludzi z toru bo pan Miecio wpuścił wszystkich nie badając głośności motocykli, a okazało sie, że większość miała sportowe puszki, a to jest zabronione na torze wyścigowym (tylko w Poznaniu)
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez SQ » 3/10/2008, 18:42

że tłumiki sportowe są wszędzie zakazane?
zaszokowałeś mnie!

powtarzam tylko co słyszałem od kumpli, ale widać byli w błędzie.

chociaż to głupie moim zdaniem bo skoro są tłumiki tylko na tor, to dlaczego nie można ich na torze stosować?
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez SQ » 3/10/2008, 22:20

oki, ale przyznam, że się pogubiłem. kalendarz spoko, ale co to wnosi do tematu? nawet nie jestem pewien co miałeś na myśli pisząc "Wszedzie stary, wszedzieeee". czy chodziło o tłumiki, czy o coś innego?
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez indor » 3/10/2008, 23:10

promocja, reklama i inne tego typu... to co mówisz że są na jakichś zawodach tylko znajomi i rodzina... to co to są za imprezy ? bo ja nawet o nich nie słyszałem. to jest biznes nic innego... a biznes ma swoje prawa... bez promocji, reklamy i rangi widowiska nie będzie kasy...

Najpierw trzeba ludziom pokazać sport... wyścigi F1, moto GP i jeszcze różne... później ludzie zaczynają się tym interesować i samemu próbować swoich sił w niższych klasach danej dyscypliny... w ten sposób powstaje zainteresowanie imprezami niższej rangi
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: BÅ‚onie pod wawa

Postprzez raca » 4/10/2008, 07:33

Wielbiciel Roberta Kubicy...
A 5 lat temu skakałeś jak Adam Małysz :lol:
Za 10 lat kim będziesz chciał być?
I co w końcu mają Ci wybudować?
Skocznie? Tor? Stadion?Ludzie nikt za was nic nie zrobi.
Marna reklama na Poznaniu... Gdybyś się interesował tym to byś wiedział co gdzie i kiedy. Wiedziałbyś o problemie z plakatami, i kilku innych mniejszych lub większych problemach. Wiedziałbyś że wszystko powoli małymi krokami do przodu. Nie od razu Kraków zbudowano.
A ty co mówiłeś o całowaniu klamki w Poznaniu: no i co z tego? Strzelisz focha? Obraź się i więcej nie jedź.
Co do Red Bulla to się po części zgodzę.
Widać że ludzie tego chcą, ale gdyby było organizowane raz w tygodniu to i chętnych było by mniej.
raca
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 11/12/2007, 19:11
Lokalizacja: wołomin

Postprzez skwy » 4/10/2008, 07:40

I tak będę twierdził że polakom pokazano w tej chwili marchewkę którą wyobrażamy sobie jak smakuje i jak będziemy ją jedli.Za jakiś czas powiedzą że ta marchewka już spleśniała i wyrzucą ją do kosza.
I tak to będzie z tym torem
Avatar użytkownika
skwy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez kagiva » 4/10/2008, 07:53

bądźmy realistami i powiedzmy sobie prawdę że Polska nie ma szans na tor wyścigowy z prawdziwego zdarzenia. marzyć możemy ale tylko indywidualnie ponieważ my możemy wiele zmienić a wierzyć w to że ktoś nam coś zrobi nie ma sensu. tylko my mamy taką moc i możemy wierzyć jedynie w siebie.
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez indor » 4/10/2008, 10:35

raca... Małysza nigdy nie oglądałem bo dla mnie to durny sport... F1 oglądam odkąd była emitowana na TV4 czyli sporo przed Kubicą z tym że nie interesowałem się nią aż tak jak teraz. A reklama ? Marna to mało powiedziane. Reklama jest od tego żeby dowiedzieli się o tym ludzie którzy się tym nie interesują żeby się zainteresowali. Gdyby każdy się interesował i wiedział co gdzie jak to po co by była reklama ?
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: BÅ‚onie pod wawa

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê