Zobacz wÄ…tek - [ÅšlÄ…sk] Karta Motorowerowa
Advertisement
NAS Analytics TAG

[ÅšlÄ…sk] Karta Motorowerowa

Przepisy, prawo
_________

[ÅšlÄ…sk] Karta Motorowerowa

Postprzez GrubsOn94 » 1/10/2008, 16:24

Witam, Mam takie pytanie do kogoś kto może jest w temacie Potrzebna Mi jest karta motorowerowa " od zaraz " Na śląsku. Czyli żeby dało się to zrobić jeszcze w tym roku lub na początek przyszłego. Bo w mojej durnej szkole nie wyrabiają + sam fakt czekania na termin w którym robią inne szkoły. Po 1 Nie będę szedł do sekretariatu i prosił o pieczątkę bo kumpel za to mało z budy nie wyleciał. Po 2 Nie mieszkam w Warszawie i nie mam tam rodziny żeby zostać na 3 dni żeby zrobić w Sarbo. Po 3 Czekam na poważne odpowiedzi. Mam nadzieje że ktoś orientuje i pomoże w tej sprawie :).
Pozdrawiam
GrubsOn 94
GrubsOn94
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1/10/2008, 16:20
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… dzieci ?


Postprzez Nigoss » 1/10/2008, 19:10

hmm czyli mieszkasz w Waszawie, a karte chcesz wyrabiac na śląsku?? Wedlug mnie idz na posterunek policji i sie spytaj gdzie mozesz zrobic. Powinni Ci dac cynk, w ktorej szkole bedzie sie egzamin odbywal lub moze policja sama organizuje taki kurs. Szybko to raczej bedziesz mial problem dostac pieczatke bo nikt Ci jej nie da za piekne oczy :P
,,Motocykle to nie tylko moja pasja, ale też moje życie''
Avatar użytkownika
Nigoss
Bywalec
 
Posty: 567
Dołączył(a): 5/9/2008, 17:01


Postprzez Bystry » 1/10/2008, 19:40

przy okazji co nagle to po diable ...
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez GrubsOn94 » 1/10/2008, 20:27

Napisałem NIE MIESZKAM W WARSZAWIE.
Dobra już nieaktualne Google nie gryzie i znalazłem.
GrubsOn94
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1/10/2008, 16:20
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… dzieci ?

Postprzez Wojt242 » 1/2/2009, 13:12

GrubsOn94 --> mógł byś podzielić się informacją gdzie zdałeś kartę ze mną ? szukam już jakiś czas i nic:( proszę o odpowiedź.
Wojt242
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1/2/2009, 13:10



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê