Zobacz wątek - Night of the jumps - Katowice
NAS Analytics TAG

Night of the jumps - Katowice

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Postprzez silver » 20/11/2006, 09:19

Oj, będzie się działo :twisted:. Ja miałem wczoraj przedsmak w Kryspinowie 8) Co prawda freestyle to nie był ale było świetnie :) Cud, miód i orzeszki :wink:.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
silver
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków


Postprzez dormarcia » 20/11/2006, 12:48

Silver to dołączasz do nas na późniejsze balowanie?
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko


Postprzez silver » 20/11/2006, 20:59

Oczywiście, że tak :twisted:. Spazz, Manhatan - rozumiem, że też będziecie? :wink:. Chyba trzeba będzie w samochodzie trochę po tym przespać :lol:.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
silver
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez spazz » 20/11/2006, 21:36

ja wlasnie chyba nie dam rady. sorrki ekipa. jakby sie cos zmienilo to dam jakos znac
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez Kaja » 22/11/2006, 10:25

ciekawe czy odwołają jak prezydent ogłosi żałobę narodową?
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Thrillco » 22/11/2006, 10:54

jeju...lepiej żeby to nie było wypowiedziane/wpisane w złą godzinę...:/
W razie W-bawta sie dobrze.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Rossi » 22/11/2006, 20:08

Czy ktoś orientuje się czy żałoba narodowa związana z tragedia w kopalni obejmie też tą imprezę. Bo przecież impeza ta odbywa się w Katowicach.A słyszałem, że w miejscowości Ruda Ślaska odwołano wszystkie imprezy rozrywkowe na najbliższy tydzień.
Chiałbym pojechać ale jechać z pod Łodzi na jeden wieczór + nocleg po by okazało się, że impreza jest odwołana lub została obięta narodową żałóbą i zakazano puszczania muzyki jak to było po tragedi z Halą Targową w Katowicach przez co z powodu ogłoszenia żałoby narodowej dokładnie dnia kiedy był finał skoków narciarskich w Zakopanem! Byłem tam wtedy i Takiego czegoś to w koszmarach nieprzewidywałem. Ludzie pojechali za spora kase się bawić. A z powodu żałoby zrezygnowano z podkładu muzycznego jakich koliek sztucznych ogni itp. A na sam poczatek odprawiono mszę Św. Czułem się jak na pielgrzymce i to w temp -20"C. Kasa poszła w błoto, człowiek zmarzł i trzy razy podczas imprezy się zdrzemnoł z nudów. Jak znów ma tak być to podziękuję. A naprawde zależało mi na obejżeniu tek imprezy. Ale teraz jestem w kropce bo niewiem czy ryzykować, a niech ogłoszą w piątek załobe a ja już tam pojadę. To gleba.
Rossi
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 22/11/2006, 19:32
Lokalizacja: łodzkie

Postprzez Thrillco » 22/11/2006, 22:57

hmmm...miło że rozumiesz idee załoby i temat straty bliskiej osoby nie jest Ci obcy...ale może już nic nie mów...szczególnie jeśli masz sprowadzać temat tylko do kwestii materialnych...podaj najlepiej do sądu rodziny osób które tego dnia zgineły w hali...na pewno Cię zrozumią...
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Thrillco » 23/11/2006, 09:53

nieee nooo...Ty jesteś naprawdę tak prosty czy tylko udajesz głupiego teraz bo już nie wiem...po co takie teksty evil...z krzyża nie spuszczałes dawno to na forum musisz odreagowac czy co??
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Thrillco » 23/11/2006, 10:25

Panie i Panowie...najprościej mówiąc-piździec-zamiast NOTJ w zwiazku z ogłoszeniem żałoby narodowej w katowickim spodku odbedzie się koncert solidarnosci z rodzinami ofiar...czy coś w tym stylu...tak ze 90% nici z imprezki:/
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Kaja » 23/11/2006, 10:31

Thrillco napisał(a):Panie i Panowie...najprościej mówiąc-piździec-zamiast NOTJ w zwiazku z ogłoszeniem żałoby narodowej w katowickim spodku odbedzie się koncert solidarnosci z rodzinami ofiar...czy coś w tym stylu...tak ze 90% nici z imprezki:/


Dzwoniłam do Spodka, informacja będzie dopiero po 12:00
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez dormarcia » 23/11/2006, 10:34

thrillco

ja tez straciłam siłę..., tu i psycholog nie pomoże

czy Ty zrozumiałeś to co przed chwilą napisałeś?
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez dormarcia » 23/11/2006, 11:02

Thrillco napisał(a):Panie i Panowie...najprościej mówiąc-piździec-zamiast NOTJ w zwiazku z ogłoszeniem żałoby narodowej w katowickim spodku odbedzie się koncert solidarnosci z rodzinami ofiar...czy coś w tym stylu...tak ze 90% nici z imprezki:/


Pytanie: Skąd te informacje?
Odpowiedź Thrillco: 10:39:30 thrillco: ... przekazuje info z którejś tam reki
(odpowiedź skopiowana z prywtanej rozmowy, lojalnie uprzedziłam Pana T., że jeśli sam tego nie zamieści zrobie to ja, co niniejszym czynię bo sam nie miał odwagi)

1. Spodek odpowiedział Kai, że ostateczne decyzje będą podane po godzinie 12.
2. wg. informacji które posiada redakcja Ścigacz.pl, impreza powinna się odbyć, jest to cykl MŚ, jest to impreza sportowa więc powinna się odbyć, może mieć trochę inną oprawę.

Będziemy Was informować na bieżąco!
I będą to wiarygodne sprawdzone informacje, z takichże samych źródeł!
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez Thrillco » 23/11/2006, 11:06

hehe..tyle ze już w TV o tym mówili....maj darling:D
Ale...nie wiadomo jeszcze czy chodzi o ten weekend czy nastepny...jednak co by się nie działo i jak bardzo byście nie byli źli to żałoba narodowa ma swoje prawa.......sorry winetou
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Kaja » 23/11/2006, 11:13

Thrillco napisał(a):hehe..tyle ze już w TV o tym mówili....maj darling:D
Ale...nie wiadomo jeszcze czy chodzi o ten weekend czy nastepny...jednak co by się nie działo i jak bardzo byście nie byli źli to żałoba narodowa ma swoje prawa.......sorry winetou


i co cieszysz się?!

zazdrość Cię zżera, że Ty zostajesz w Białym?

nikt nie zakwestionował żałoby, więc czego już się czepiasz?
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Thrillco » 23/11/2006, 11:18

yyyy..fajnie..napisałem sobie taką wieść co by uprzedzić, że może imprezka nie wypalić i co mnie za to spotyka?? Ataki i insynuacje o jakiejś zazdrości itp. to sa chyba pirwsze oznaki tego, ze to WY jesteście raczej wqrwieni całą sytuacją...liczyliście na coś co obecnie stoi pod znakiem zapytania i...opczywiscie trzeba odreagować a Thrillco nadaje się do tego najlepiej...przestaje was lubic naprawdę...
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez dormarcia » 23/11/2006, 11:18

Informacja sprzed dwóch minut:

"Organizatorzy na chwilę obecną potwierdzają odbycie się imprezy sportowej zaplanowanej na 24-25 listopada w Katowicach."
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez Kaja » 23/11/2006, 11:23

Thrillco napisał(a):przestaje was lubic naprawdę...


a to Ty mnie kiedyś lubiłeś?

idę sobie już stąd, chyba mam dość na dzisiaj
Thrillco miłego popołudnia :*
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Thrillco » 23/11/2006, 11:23

słuchajcie...heh...to chyba bedzie ostatni mój post...

Żałoba Narodowa obowiązuje od dziś od godz. 10 do soboty włącznie...czyli całą sobote co znaczy, że...wszystko może odbyć się w niedzielę, więc odwołania jako takiego nie bedzie...inna sprawa to sobota...ciekawe jake sa konsekwencje olania żałoby ogłoszonej przez Kaczorka??

Aha...sorry, że nie traktuje forum jako najpoważniejszego źródła informacji na świecie i nie bawię się w dziennikarską rzetelność...widocznie mam kolejny problem do rozwiązania/wyleczenia.......
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez dormarcia » 23/11/2006, 11:37

Thrill...czy Ty wiesz czym jest żałoba?
Prawdziwa żałoba?

Nie ucz ludzi w tej kwestii i nie bądź ich sumieniem.
A z informacjami bieżącymi sobie poradzimy.

Trzeba było napisać jeden i ostatni w tej kwestii, rzetelny post, nie musiałbyś pisać kolejnych trzech.

P.S.
Niektórych z nas nieinteresują dywagacje na temat "olania żałoby ogłoszonej przez Kaczorka", to sprawa i problem Organizatora.
Pomyśl przez chwilę...
Bo ja długo nie musiałam myśleć, żeby się domyśleć że Organizator tak wielkiej imprezy będzie prowadził konsultacje z władzami w sprawie odbycia się lub odwołania Międzynarodowych Zawodów.
A "Kaczorek" mówiąc miałeś na myśli naszego Pana Premiera, czy Pana Prezydenta? Pozwolili Ci do siebie tak się zwracać?
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na gr