Zobacz wÄ…tek - gsxr1000 "k1 w trakcie dopieszczania i upiekszania&
NAS Analytics TAG

gsxr1000 "k1 w trakcie dopieszczania i upiekszania&

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez zzzubek » 8/10/2008, 19:05

m@niek napisał(a):dzieki wielkie napewno w wolnych chwilach zamieszcze cos na tej stronie co dalej dzieje sie z gixem ale nie chce odbiegac od oryginalu bo jest wspanialy ewentualne ulepszenia a co do komaentarzy takich osob ktore uzywaja motorow tylko do jazdy i nawet nie maja czasu i nie chce im sie zadbac o to zeby byly czyste to wspolczucie i nie ododalbym swojego GSX-R'a w takie rece sluzy do jazdy i to jeszcze jakiej to fakt ale jak sie dba o swoja maszyne to nigdy nas nie zawiedzie
ja swoja suczke robie dla siebie i nie musi sie to wcale nikomu podobac nie dbam o to i tak bialo niebieski GSX-R -jest poprostu piekny dla mnie inny kolor na gsxrze poprostu odpada to malowanie jest zadedykowane tylko dla niego i swietnie do niego pasuje ( tylko tlr ma podobne i nie zasluguje na nie ale mam nadzieje ze nikogo nie urazilem ale takie jest moje zdanie ) pokaz swojego i jak cos to pisz na prv albio na gg jak cos to zawsze pomoge w koncu wielbiciele SUZUKI powinni sobie pomagac ;) oczywiscie kazdemu jesli tylko bede mogl bardzo chetnie pomoge pozdrawiam

a K1 bedzie trzeba chyba niedlugo ubrac w swoje bialo niebieskie ciuszki hmm chociaz moze lepiej nie bo za bardzo bedzie mnie ciagnac zeby jezdzic a wszystko jest dobrze zabezpieczone i nie wszystko zapiete na ostatni guzik ale jak widze slonce na niebie to mnie normalnie az krew zalewa ;) a pozatym czasem troche krytyki sie przyda ;) jak cos to czekam na rozne ciekawe podpowiedzi i odpowiedzi nam moje pytania osoby ktore czytaly caly temat wiedza o co chodzi i na szczera krytyke tez sie nie obrazam wiec spokojnie kazdy moze wyrazac swoje zdanie i opinie na temat SUZUKI beda mile widziane


czuje, ze to bylo napisane do mnie wiec sie wypowiem. od kiedy dmuchanie i chuchanie na moto codziennie jest DBANIEM ? dla mnie dbanie o moto to wymiana olejow filtrow swiec tarcz klockow uszczelniaczy itp. nie wiem czy wiesz ale od nadmiernego czyszczenia motocykla traci on swoj kolor. poza tym ja po gownie nie jezdze wiec nie wiem jak sobie wyobraziles brudny motocykl :lol: twoj juz wiemy ma byc piekny i swiecacy bo dbasz o niego. czyli wnioskuje, ze jak deszcz cie w trasie zlapie to zatrzymujesz sie na stacji przecierasz i czekasz az przestanie aby ziarenko piasku nie dostalo sie nie daj boze pod owiewke ? moj motocykl ma miec dobre gumy i byc sprawny ma mocniejszym pierdnieciem w starter odpalic to mi wystarcza. ja tez bym nie kupil motocykla ktory wyglada jak z salonu a olej od 3 sezonow ten sam.
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk


Postprzez kagiva » 8/10/2008, 19:36

osobiście nie podoba mi się tak podciągnięty tłumik.
na takiej wysokości jak ma oryginał jest w sam raz.
przyda siÄ™ tylko akrapovic i jest cacy ;)
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód


Postprzez m@niek » 8/10/2008, 20:26

czuje, ze to bylo napisane do mnie wiec sie wypowiem. od kiedy dmuchanie i chuchanie na moto codziennie jest DBANIEM ? dla mnie dbanie o moto to wymiana olejow filtrow swiec tarcz klockow uszczelniaczy itp. nie wiem czy wiesz ale od nadmiernego czyszczenia motocykla traci on swoj kolor. poza tym ja po gownie nie jezdze wiec nie wiem jak sobie wyobraziles brudny motocykl :lol: twoj juz wiemy ma byc piekny i swiecacy bo dbasz o niego. czyli wnioskuje, ze jak deszcz cie w trasie zlapie to zatrzymujesz sie na stacji przecierasz i czekasz az przestanie aby ziarenko piasku nie dostalo sie nie daj boze pod owiewke ? moj motocykl ma miec dobre gumy i byc sprawny ma mocniejszym pierdnieciem w starter odpalic to mi wystarcza. ja tez bym nie kupil motocykla ktory wyglada jak z salonu a olej od 3 sezonow ten sam.[/quote]

hehe widze ze bardzo wzioles to do siebie ale sory nie mam zamiaru tu sie o nic klocic a dbanie jest dla mnie jednoznaczne i wiaze sie z wszelkimi wymianami i pilnowaniem zeby wszystko bylo idealnie a propo czyszczenia to tez nie ma sie o co obawiac hehehe jesli ktos czyta wszystko dokladnie to napewno o tym wie nie musze przesierac go szmatka bo jest zabezpieczony przed wszelkim brudem takim bardzo dobrym srodkiem jest przykryty delikatna tkanina a podczas codziennej eksploatacji w sezonie nie jest tarty jakas scierka z kuchni ktora by zostawila na nim same rysy bez przesady hehe pracuje w warsztacie w ktorym na codzien stykam sie z takimi sprawami lakierniczymi i mechanicznymi i poprostu jak juz cos robic to raz a pozadnie a jak jz pisalem wczesniej GSXR to bylo moje marzenie a motory od zawsze byly moja pasja wiec robie to co lubie ;)

krajos3 wielkie dzieki za ta stronke moja uwage najbardziej przyciaga blotkik na tylnim kole tez chcialbym zalozyc taki fajny hmm a z wydechem tez sie zastanawiam hmm ale kagiva ma chyba racje bardziej chyba interesowalaby mnie inna wysokosc a napewno nie pod siedzeniem chociaz nie powiem ten pierwszy fajnie wyglada ale to raczej nie to ale i tak wielkie dzieki hmm teraz taki konkret blotnik hmm chyba bedzie trzeba troche poszukac

hmm chyba kazdy kto ma GSX-R'a i zdejmowal tylnie kolo doskonale wie jakie tam na wachaczu od strony kola jest pieknie wytloczone charakterystyczne dla tego motoru "R" u mnie zostalo ono pomalowane na zarowiasty czerwony w sumie i tak tego nie bedzie dobrze widac ale jednak jak ktos sie przyjrzy ;) zreszta z aluminium nawet jesli byloby zle mozna latwo to zmyc

no i rozwiercilem nity w tlumiku zeby wywalic tamte ktore mi tak brzeczaly gdybym nie mial funduszu na nowy (yoshi,devil scorpion .... itp albo orginalny od k5 ale wlasnie nie wiem czy bedzie pasowal ) i i musze zaznaczyc ze mam odcietego exup'a
viewtopic.php?p=274052#274052 | | zachecam wszystkich do odwiedzania tej strony | mam swietny pomysl na ogromne rozpoczecie sezonu pod haslem | "patrz w lusterka bedziesz wielki"
Avatar użytkownika
m@niek
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3/9/2008, 22:25
Lokalizacja: Kutno

Postprzez zzzubek » 9/10/2008, 18:02

ja tez nie jestem negatywnie nastawiony poprostu napisalem swoja opinie nie podoba mi sie takie wypicowane aluminium.
Ostatnio edytowano 9/10/2008, 18:06 przez zzzubek, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez SQ » 9/10/2008, 18:06

dać se buzi i bez kłótni
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez zzzubek » 9/10/2008, 18:07

muaaa :*
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez SQ » 9/10/2008, 18:09

ślicznie!
tera drugi kolega i będzie gicior
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez m@niek » 9/10/2008, 18:49

a drugi dopiero wrocil z pracy a tu takie mile powitanie na dorum ;) hehe szkoda ze to nie jakas miss polonia hehhehe ;) daj pyska zzzubek ;* hehe mioz ena jakims zlocie jak sie zobaczymy to przy browarku albo flaszce wodki heheh ale moze lepiej bez przesadnej czulosci hehe dobra ja ide do garazu zaraz
Ostatnio edytowano 9/10/2008, 21:34 przez m@niek, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
viewtopic.php?p=274052#274052 | | zachecam wszystkich do odwiedzania tej strony | mam swietny pomysl na ogromne rozpoczecie sezonu pod haslem | "patrz w lusterka bedziesz wielki"
Avatar użytkownika
m@niek
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3/9/2008, 22:25
Lokalizacja: Kutno

Postprzez zzzubek » 9/10/2008, 20:41

m@niek napisał(a):a drugi dopiero wrocil z pracy a tu takie mile powitanie na dorum ;) hehe szkoda ze to nie jakas miss polhttp://www.scigacz.pl/counter/master ... 08.phponia hehhehe ;) daj pyska zzzubek ;* hehe mioz ena jakims zlocie jak sie zobaczymy to przy browarku albo flaszce wodki heheh ale moze lepiej bez przesadnej czulosci hehe fobra ja ide do garazu zaraz

heh to dopiero jak pogonie moja sucz. i kupie nowa sucz :D
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez m@niek » 10/10/2008, 22:46

gixer znowu lata :) jeszcze nie skonczony ale juz zal bylo mi stracic te ostatnie dni w ktorych mozna jeszcze posmigac
i musialem go zlozyc zeby pozegnac ostatni raz jednego wspanialego czlowieka YAMAHA zawiozla go w ostatnia podroz czarna wstega na lusterku a w miejscu gdzie "odjechal" zawsze pozostanie na asfalcie czarny krzyz palacej sie gumy
viewtopic.php?p=274052#274052 | | zachecam wszystkich do odwiedzania tej strony | mam swietny pomysl na ogromne rozpoczecie sezonu pod haslem | "patrz w lusterka bedziesz wielki"
Avatar użytkownika
m@niek
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3/9/2008, 22:25
Lokalizacja: Kutno

Postprzez SQ » 10/10/2008, 23:00

:(
smutne
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez m@niek » 11/10/2008, 09:58

to spojzenie jeszcze jak cos to kupie sobie druga szybe tylko nie wiem jeszcze dokladnie jaka wybrac niebieska , czarna , albo polaryzujaca :D
Załączniki
IMG_0133.jpg
IMG_0133.jpg (36.65 KiB) PrzeglÄ…dane 2055 razy
20081029(008).jpg
20081029(008).jpg (43.55 KiB) PrzeglÄ…dane 2055 razy
M756922_5.jpg
(131.28 KiB) Pobrane 146 razy
viewtopic.php?p=274052#274052 | | zachecam wszystkich do odwiedzania tej strony | mam swietny pomysl na ogromne rozpoczecie sezonu pod haslem | "patrz w lusterka bedziesz wielki"
Avatar użytkownika
m@niek
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3/9/2008, 22:25
Lokalizacja: Kutno

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości




na górê