Zobacz wątek - Sprzedam Suzuki GSX-F 600 Katana

Sprzedam Suzuki GSX-F 600 Katana

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Sprzedam Suzuki GSX-F 600 Katana

Postprzez Bimbak » 28/9/2008, 20:41

W imieniu kolegi zamieszczam ogłoszenie. W sprawie zakupu proszę się kontaktować z nim na kom:

Sprzedam motocykl Suzuki GSX-F 600 Katana. Motocykl pochodzi z końcówki produkcji modelu, tj. z 1996 roku. Przjechane ma 58 000 km, z czego 12 000 przeze mnie, a do 36 000 miał prowadzoną książkę serwisową i robione wszystko regularnie. W tym czasie w motocyklu wymienione zostały:
kompletny napęd
łożysko główki ramy
olej w lagach
olej silnikowy (2x)
klocki hamulcowe (tył i przód) oraz płyn hamulcowy
obie opony (aktualnie mają przejechane około 5000km)
wymiana simmeringów w zawieszeniu przednim
Czyszczenie, wymiana uszczelniaczy zacisków
regulacja zaworów
czyszczenie, regulacja, synchronizacja gaźników

zostało do zrobienia:
Wymiana łańcuszka rozrządu (zaczyna być go słychać)
wymiana łańcucha napędowego (niestety okazało się, że kupiłem łańcuch tragicznej jakości i po przejechaniu 12 000 nadaje się do wymiany mimo tego, że był regularnie smarowany dobrej jakości smarami).

Motocykl idealny na początek. Jest to moje pierwsze moto a dałem sobie z nim doskonale radę mimo, że nigdy wcześniej nie jeździłem.

Cena jaka mnie interesuje to 5500 zł. Zdjęcia wyślę na życzenie mailem.

Sprzedaję bo czas na coś szybszego.

tel 601 323 063
Pozdrawiam, Tomek
Obrazek (otwórz link)
Drinking wine and killing time...
Bimbak
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl