Zobacz wątek - Chorwacja przyszły rok
NAS Analytics TAG

Chorwacja przyszły rok

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Postprzez Luku » 27/3/2009, 00:05

Witam ;)

Też z kumplem wybieramy sie na dwa sprzęty w tamte strony ;) Namiot oczywiście obowiązkowy... pełny survival :) Myśle, że optymalny termin to będzie sierpień bo wcześniej tak czy siak nie będzie fundusza... Ponawiam pytanie dotyczące winiet i opłat za autostrady w takich krajach jak Słowenia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina czy Węgry.
Avatar użytkownika
Luku
Świeżak
 
Posty: 119
Dołączył(a): 6/5/2006, 11:47
Lokalizacja: Kęty (małopolskie)


Postprzez Plumek » 5/5/2009, 09:54

Ale nudzicie o te winiety... Chyba Wam sie szukać nie chce...

TUTAJ WSZYSTKO O WINIETACH (otwórz link)


Od niedawna jestem motonitką - będę ujeżdżać moto w Chorwacji.

A wszelkie swoje spostrzeżenia i przydatne informacje będę zamieszczać tutaj - zapraszam! (otwórz link)

Tam możecie też zadawać pytania :)

Na zachętę jeszcze filmik Chorwacja na Virago (otwórz link)
Plumek
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5/5/2009, 09:31


Postprzez niesiob » 1/6/2009, 14:07

Kurcze, miałem w te wakacje jechać do Chorw z dziewczyną autkiem, ale z powodów osobistych razem nie pojedzemy. Kusi mnie żeby spróbować motocyklem, ale z kolei boję się że moja kawka nie da rady. Widzę że parę osób będzie leciało i to w dodatku w terminie kiedy zarezerwowałem sobie urlop. Niestety nie mam żadnych kufrów, a moja prędkość przelotowa to koło 120km/h, więc za ścigami nie nadążę. No i trzeba by zainwestować w coś do bagażu. Niestety jest szansa że raczej się nie uda... może w przyszłym roku. może będzie już mocniejsze moto.
niesiob
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 22/1/2009, 21:36
Lokalizacja: Wawa

Poprzednia strona


Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê