Zobacz wątek - aż strach zakładać nowy temet??
NAS Analytics TAG

aż strach zakładać nowy temet??

O wszystkim
_________

Postprzez Kiju » 23/9/2008, 21:51

gumisss napisał(a):teraz nie wiem o co ci chodzi w motocyklach tez blokujemy jak cos jest nie tak i odsylamy do wlasciwych tematow, dzialow, itp. a to, ze tego nie widac to wlasnie zasluga modow, ze szybciej dzialaja. a 2 sprawa w dziale motocykle sa troche starsi ludzie a nie pierdki po 13 lat wiec do tematu tez sie inaczej podchodzi.


Masz racje ze działacie teraz szybciej ja tylko chciałem tylko powiedzieć ze teraz trzeba bardzo uważać żeby nie dostać moda a tamten temat był napisany jako nowy bo te skutery są żadziej kupowane i chciałem tylko dostać jakąś odpowiedz:) Nie chcem tu urażać zadnych modów robicie dobrą robotą czyszcząc forum:)
Czerwone wino jest dobre dla zdrowia, a zdrowie jest potrzebne, żeby pić wódkę.

Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA
Avatar użytkownika
Kiju
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 21/9/2007, 18:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa


Postprzez gumis » 23/9/2008, 22:01

ale ty mi sie tlumaczyc nie musisz...swoja droga piszesz jakbys cos wypil :D tylko, ze tamten temat byl dosc pozno przeniesiony i juz zniknal w gaszczu nowych odp...proponuje abys se go odswiezyl
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów


Ale jaki strach Kiju, wez ze sie chlopie zastanow...

Postprzez Dj Luzer » 23/9/2008, 22:32

Owszem moze i sa tacy co robia porzadek, ale sa i tacy jak np Acid, wzial wykasowal mi moje wypowiedzi, chodz czesc ludzi ktorzy pisali pod spodem przyznawala mi racje, zreszta to ze mialem racje jest jasne jak slonce, i ja to dobrze wiem...

jeszcze jakies upomnienie mi niby dal, ktore mam konkretnie w ....

Ja to traktuje tak ze jak ktos nie ma za wiele do powiedzenia ani w pracy, ani wsrod kolegow, ani w domu to chociaz sobie wieczorem siadzie na kompa i troche porzadzi, no i jak dzieki temu bedzie lepiej spal to czemu nie :-)

Ja jak wchodze na forum i zainteresuje mnie jakis temat to chcialbym przeczytac wszystkie wypowiedzi jakie padly na dany temat, chociaz by byly ostre i chodzbym sie z nimi nie zgadzal

A jak mam wejsc i czytac temat ktory zostal przepuszczony przez np Acidowska cenzure, czyli zostalo to co akurat jemu sie podobalo i z czym sie zgadzal to wogle szkoda czas marnowac

Kazdy kto ingeruje w czyjas wypowiedz powinien podac paragraf Regulaminu ktory zlamales, dac Ci ze 24 h na dokonanie zmian a dopiero wtedy jak sie nie zastosujesz ewentualnie cos w Twojej wypowiedzi zmieniac czy ja przenosic

A tak to efekty sa takie ze kilka osob sie dowartosciowuje wieczorami, a tacy jak Ty się boją cos napisac...
Dj Luzer
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 28/9/2007, 11:08
Lokalizacja: Krakow

Postprzez gumis » 23/9/2008, 22:53

warna dostales slusznie, mozesz sprawdzic klikajac na niego za co go dostales.

a co do regulaminu to on obowiazuje wszystkich i modzi posluguja sie nim czyszczac forum wiec uwierz mi, ze wiemy co tam jest napisane. a cytowanie kazdemy za kazdym razem paragrafu to paranoja. checsz wiedziec co zrobiles zle, ze ci usunieto temat, posty lub coklwiek zapraszam do regulaminu. jest opublikowany i ogolniedostepny a propozycja zeby dawac ci czas 24h na DOKONANIE ZMIAN to paranoja bo od tego sa modzi aby czyscic od razu a nie czekac az ktos sie obudzi i zrozumie, co w jego wypowiedzi jest nie tak. Jakbysmy mieli czekac az kazdy do kogo mamy jakies ale SAM cos zmieni to na forum bylby dopieros syf. Wchodzac na forum akceptowales regulamin, teraz siedzac na nim tez go akceptujesz. Nie twierdze, ze Icid nie Acid jest swietoszkiem ale jest modem i regulamin zna. Lepiej niz 90% zwyklych userow a to dlatego, ze wedlug tego regulaminu musi dzialac a nie wg swojego widzimisie albo dobrego lub zlego dnia.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Dj Luzer » 24/9/2008, 08:08

Temat byl bardzo smutny, zginal czlowiek, i rozpoczela sie dyskusja, czesc ludzi zaczela pisac ze tak musialo byc itd.

Osoba ktora zginela sama powiedziala na 1h przed wypadkiem ze jedzie szalec, opis wypadku potwierdzil ze nie zartowala...

ja napisalem to co jest przeciez przynajmniej dla mnie oczywiste, ze wcale tak nie musiało byc, ze 20 latek wcale nie musial zginac, zginal tylko dla tego ze przesadzal z jazdą

napisalem rowniez o pilnowaniu sie nawzajem, o wzajemnym upominaniu jak ktos przesadza itd.

I za to dostalem kare, wiec juz z gory moge powiedziec ze ja kar bede mial duzo bo ja zawsze mowie prawde i tak jak jest

a co do modow, to zanim ktos komus cos usunie i nalozy kare to skoro tak doskonale zna regulamin to napisac "za naruszenie x punktu regulaminu" to chyba za duzy wysilek nie jest, bo co znaczy ze robie smietnik, czy pisalem nie na temat, no ok napisalem prawde ktora akurat byla taka jaka byla - trudno

kazdy powinien miec mozliwosc zlozenie skargi na moda jesli uwaza ze jego zachowanie nie ma nic wspolnego z regulaminem, a jesli ktorys bedzie mial tych skarg wyjatkowo duzo - wyjazd :-)
Dj Luzer
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 28/9/2007, 11:08
Lokalizacja: Krakow

Postprzez simonw » 24/9/2008, 08:41

Szczerze ?

Forum jest dodatkiem do gazety jaka jest scigacz a nie forum dla samego siebie i porzadek musi byc. O wszystkim i o niczym zapraszam na forum onetu.

Regulamin akceptowales,wszystkie zmiany sa publikowane w ogloszeniach administracyjnych. W kazdej chwili jesli sie nie zgadzasz, mozesz forum opuscic. Proste. Nie ma zadnego przymusu.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mar111cin » 24/9/2008, 09:57

kurde a ja prawie w ogóle nie czytam tej gazety ścigacza :|
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 24/9/2008, 10:03

Wlasnie ,czyta ktos xD? Czyli bez forum gazetka nie moze istniec ,bo to raczej forum napedza cala machine ;]
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez Dj Luzer » 24/9/2008, 10:53

simonw jak najbardziej masz racje i oczywiscie opuszczam :-), ustawiac i teroryzowac to sie mozecie ale nawzajem, jesli nie moge tu pisac to co mysle chodz nikogo nie obrazam to nie mam tu czego szukac, zreszta moi znajomi jezdza a wogle Tu nie wchodza wiec i ja tez moge :-)

Sajonara :-)

Bylbym wdzieczny jakby wykasowal moj profil bo nie moge znalesc takiej opcji i moj e mail w bazie scigacz. pl

z gory dziekuje :-)
Dj Luzer
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 28/9/2007, 11:08
Lokalizacja: Krakow

Postprzez matmax » 24/9/2008, 18:31

1. Moderator ma zawsze racje
2. Jeśli Moderator nie ma racji patrz punkt 1.

To samo tyczy się adminów ;D
Avatar użytkownika
matmax
Świeżak
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19/8/2008, 13:08
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Pająk » 24/9/2008, 18:45

1. Moderator ma zawsze racje
2. Jeśli Moderator nie ma racji patrz punkt 1.

To samo tyczy się adminów ;D

AD. do punku 2 zbyt agresywna walka o swoje racje kończy sie odesłaniem do punktu nr 1
Avatar użytkownika
Pająk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 704
Dołączył(a): 16/9/2005, 22:54
Lokalizacja: Warszawa Gocław

Postprzez Kiju » 24/9/2008, 19:06

senekkorzenna napisał(a):Uważam ze działanie Movie było prawidłowe bo temat ma być we właściwym dziale a zadziałanie Gumisss jeszcze lepsze ponieważ przeniósł temat tam gdzie jest jego miejsce. Kiju nie powinieneś się obrażać tylko postarać się kontynuować temat w właściwym dziale.
Szkoda jednak że co niektórzy forumowicze bardzo szybko się zrażają i odchodzą z forum.Prawda jest taka ze na początku nie bardzo wie się jak poruszać się po stronach a po pewnym czasie już jest łatwiej.
Oficjalnie apeluje do Ciebie ziomal/Dj Luzer/ nie zrażaj się kontynuuj przygodę z Ścigaczem.pl :D


dział był włąsciwy bo zamieściłem go w dziale o skuterach a kolega szuka skuteru wiec nie wiem juz co jest dobrze a co nie:)
Czerwone wino jest dobre dla zdrowia, a zdrowie jest potrzebne, żeby pić wódkę.

Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA
Avatar użytkownika
Kiju
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 21/9/2007, 18:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa

Postprzez Kiju » 24/9/2008, 22:54

mowie spokojnie i sie nie podniecam tym. a z drugiej strony jak moj temat był umieszczony w złym dziale to powinien zostać przesunięty a nie zablokowany. ale pewnie jak zwykle sie myle....
Czerwone wino jest dobre dla zdrowia, a zdrowie jest potrzebne, żeby pić wódkę.

Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA
Avatar użytkownika
Kiju
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 21/9/2007, 18:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa

Postprzez zzzubek » 25/9/2008, 16:50

Kiju moderator zawsze ma racje wiec napewno to Ty sie mylisz :lol:
w niczym kobieta nie wygląda tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez gumis » 25/9/2008, 23:47

kiju chyba masz jakies trudne dni...okresik?:lol: no przeciez napisalem, ze odblokowalem ci temat, wyczyscilem i przenioslem z dzialu skutery do dzialu motocykle a dlatego, ze chodzilo o pojemnosc. dzial skutery ma w zamysle nie doslowne pierdopedy tylko mniejsze pojemnosci. wystarczy, ze odswiezysz sobie ten temat i pojawi sie na glownej stronie
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Movi » 26/9/2008, 11:05

Ja proponuje to zamknąć bo dyskusja w sumie nie prowadzi do niczego.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na gr