Zobacz wÄ…tek - Pomoc w zakupie moto
Advertisement
NAS Analytics TAG

Pomoc w zakupie moto

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Pomoc w zakupie moto

Postprzez spooox » 15/9/2008, 19:05

Witam ponownie
byc moze byl juz taki temat jezeli tak to sory guyz
no ale do rzeczy
Otoz na przyszly sezon chcialbym kupic moto , pozna wiosna lub srodek lata, to bedzie zalezalo od mozliwosci finansowych , moto nie bedzie nowka nie smigana bo chce przeznaczyc 8 tys ( rocznik okolo 98 a bedzie to najprawdopodbniej thundercat. I teraz moj problem polega na tym ze nie mam znajomego ktory zna sie dobrze na moto i pytanie co zrobic zeby nie wdepnac w bagno :/ ? Czy np zabranie maszyny do jakiegos warsztatu na przeglad bedzie wystarczajace ? i ile wogle taki przeglad moze kosztowac tak zeby sprawdzili wiadomo te najwazniejsze rzeczy, rama , silnik itd ... Jestem z warszawy wiec moze ktos z forumowiczow bedzie z checia sluzyl pomoca tyle ze ja tu nikogo nie znam , no nie mam poprostu zielonego pojecia jak to zrobic. :/
spooox
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13/7/2008, 15:25


Postprzez Fenek16 » 15/9/2008, 19:11

Wizyty w warsztacie nie polecam, mogą posprawdzać ale takie rzeczy ekspoatacyjne, a nie konkrety...

Tutaj na forum znajdź kogoś, najlepiej jeszcze kto ma thundera no i się dogadaj, napewno tyle nie zapłacisz a bedzie lepiej sprawdzone...

Zawsze też dla zapoznania mozesz przeczytaćartykuł na ścigacz.pl o kupowaniu używek...

Pozdrawiam
CBR 600 F3
Avatar użytkownika
Fenek16
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1590
Dołączył(a): 19/11/2006, 18:39
Lokalizacja: Warszawa / Starachowice


Postprzez Olo_82 » 15/9/2008, 20:47

Warsztat warsztatem, artykul artykule, ale IMHO nie ma to jak pomoc kogos kto sie zna na moto, a najepiej na takim jaki chcesz kupic. Dlatego rada Fenka jest bardzo dobra.
Bedziesz mial moto do obczajenia, zapytasz na forum kto jest z okolicy i sadze, ze ktos Ci pomoze.

Ja po Suze jechalem z kumplem, ktory gixxerem przejechal kilka ladnych km i cale szczescie, bo wzialbym juz pierwsza, ktora ogladalem. Slicz, ladna, piekna... Ale jak kumpel zeznal silnik szrot totalny.
Pojechalismy kolejny raz i tylko uslyszalem 'bierz!'. Potem z moto bylem bardzo zadowolony, zadnego 'ale'.

Zatem uwzam, ze dobrze jechac z kims kto obejrzy, poslucha, powacha, przejedzie (musisz miec do niego/niej zaufanie) i Ci powie jakie jest jego/jej zdanie.
Olo
Avatar użytkownika
Olo_82
Świeżak
 
Posty: 101
Dołączył(a): 18/6/2008, 23:44
Lokalizacja: Leszno

Postprzez House MD » 15/9/2008, 20:52

ja radziłbym Ci zajżeć na forum thundercat'a i frazera ,tam na pewno są ludzie z Wawy i tam popytaj.
Jestem Hardcorem xD
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez Kedar-88 » 16/9/2008, 01:52

jeszcze zależy jaki warsztat, bo większości jest pan Józio który o motocyklach niema zielonego pojęcia...

Napisałeś że jesteś z Warszawy to na 100% znajdzie się doświadczony motocyklista który się z tobą się skoczy za browara lub dwa 8)
Bandit 1200
Avatar użytkownika
Kedar-88
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 21/8/2007, 04:54
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez spooox » 16/9/2008, 07:32

no ok skoro tak powiadacie tak tez zrobie prawdopodobnie
pozdro
spooox
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13/7/2008, 15:25



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê