Zobacz wątek - dzika orgia satanistów
NAS Analytics TAG

dzika orgia satanistów

O wszystkim
_________

Postprzez turboponczek » 10/9/2008, 20:52

Flow600RR napisał(a):to przeciez "Sweeney Todd" byl wlasnie tym golibrodą , ale o ile mi wiadomo to bylo w ch.. czasu temu , chyba XVII wiek , on robil te paszteciki , btw polecam film. jak nie lubie musicali to naprawde kozak.


o kurde to coÅ› srogo mi siÄ™ popierdoli*o. Takze przepraszam. <przytul>
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!


Postprzez Piankowy Marynarzyk » 10/9/2008, 21:09

turboponczek napisał(a):Ciekawy temat fandzolisz poruszyłes.

Oczywiscie nie popieram tego typu działań.
Kiedyś mieszkałem na Świerczewie w Poznaniu, miałem jakieś 50 metrów do bunkrów - widziałem je z okna.
pamietam jak dzis ze w Piątek o 20 zbierało sie tam pełno satanistów, palili ogniska i składali ofairy w postaci psów i kotów. Ile razy znajdowałem z ziąbelami tam jakies pozostałosci po nich; czaszki ponabijane na kije, krzyże poobwieszane skórami tych zwierząt. Ciekawe doświadczenie.

Kiedyś ogladałem ciekawy dokument na Discovery pt. "Kanibal Supergwiazda". Opowiada on historie Issei Sagawy. Jako młody chłopak bawił się często z wujkiem w kanibali. Wujek był kanibalem, natomiast on sam był jego ofiarą. Zabawa polegała na tym ze gotował go w ogromnym garnku i udawał ze go je. Niepozorna zabawa zmieniła jego pogląd na świat, zmieniła jego psychike.

Jako młodzieniec był bardzo niski, wątły i brzydki. Nigdy dziewczyny sie nim nie interesowały, takze nie miał kolegów.
Pochodził z bardzo bogatej rodziny. niczego mu w domu nie brakowało.
Ojciec wysłał go na studia do Paryża.
Na nich poznał śliczną dziewczynę (jak ją zobaczyłem na zdjeciu mmm -ciasteczko). Pochodziła z Niemiec, takze przyjechała na studia do Paryża.
Pewnego razu zaprosił laske do siebie do mieszkania by razem uczyć się wierszy. Poprosił ją aby zaczeła czytac wiersz, kiedy on podszedł do niej od tyłu i strzelił jej w łepetyne. Następnie przygotował sobie posiłek.
Aż wierzyc sie nie chce, jak pokazywali zdjecia np jej mózgu z groszkiem na talerzu... albo noge w garnku.. masakra... i to taka fajna sunia. Wierzyc sie nie chce. Koloes porpostu był skrzywiony psychicznie

Ale co najśmieszniejsze !! Nie poszedł za to siedziec, ponieważ badania wykazały że jest on - jak stwierdzili - Obłąkany, a ludzi chorych psychicznie nie można karać we Francji. Dodatkowo wpływ na decyzje sądu miał jego ojciec, który znał tych wszystkich wysoko postawionych we Francji.

Do dzis koles przebywa na wolnosci. Napisał o tym książkę. Co ciekawe, bardzo sie szczyci z tego co zrobił, w wywiadach był taki uśmiechniety jak o tym opowiadał. Dumny. Mówił ze najbardziej mu smakowały jej uda. Pamiętał dokładnie kazda sekunde z tego co zrobił. Opowiadał o tym z taką fascynacją.

Obrazek

Jeszcze kiedyś mi wujaszek opowiadał o tym ze przeczytał książe na temat kanibalizmu. Nawet w Polsce był przypadek w Złotowie (wlkp - chyba) że koleś robił kiełbasy z ludzi.

Niby w Wielkiej Brytani z 20 lat temu istniał fryzjer w którym mieli takie specjalnie krzesło przystosowane do mordowania ludzi. Koleś siadał na krzesle, ono sie zapadało od razu podżynając gardło. Nastepnie zwłoki podziemnym tunelem do rzeźnika w którym koleś robił z nich paszteciki. AHAHAHA. A najlepsze - że zbierała się tam śmietanka towarzyska która sie delektowała smakiem tych pasztecików. Jego paszteciki były znane w całym kraju.

Ponoć istnieje grupa takich osób które szukają ludzi którzy by chcieli być zjedzeni po swojej smierci. Potem żbierają się w Berlinie , siadaja przy stole i razem delektują się ludzkim mięskiem.

Troche sie rozpisałem 8)


Punczek ,tez chcialem wspomniec o Sagawie ,dla mnie jego morderstwo bylo jednym z najobrzydliwszych ,na stronie www.zbrodnia.pl (chyba dobry lin) jest opisana cala zbrodnia tejze nauczycielki ,rozwalilo mnie zdanie "Sagawa pugotowal odbyt jednak nie smakowal mu on ,wiec go wyrzucil" straszne :shock:

EDIT : Co do fryzjera to jest musical z Johhnym Deppem pt "Sweeney Todd" ;) tam tez mial mordercze krzeslo ,jednak to byl XIX wiek

EDIT II : Flow juz o Sweeneyu wspomnial ;)
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia


Postprzez <borut> » 10/9/2008, 21:20

Dobra już nie czytam tego o czym psizecie bo w nocy nie zasne.

FUJ
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez House MD » 10/9/2008, 21:26

patologia , zasrane kotojady !!! może to ma jakieś powiązanie z kotkami,które giną za głupie posty (podpis u fandzolisza) :?:
Jestem Hardcorem xD
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 10/9/2008, 21:33

Ja sie dziwie ,ze na wp albo na onecie nic nie gadaja ,a to rpzeciez 4 trupy !
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez House MD » 10/9/2008, 21:37

o2 to raczej średniawy portal powiązany z pudlem i smogiem. :)
Jestem Hardcorem xD
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 10/9/2008, 21:39

No tak ,ale to raczej najpopularniejszy portal w PL ,a tematy jak "Moj maz zostal porwany i zgwalcony przez UFO " to na biezaco xD

EDIT : Czyli temat w onecei brzmialby "Zjedli koty ,nie pogardzili licealistami"
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez House MD » 10/9/2008, 21:48

Sataniści od razu kojarzą mi się z pożeraniem kotów.Jeśli chodzi o tych licealistów to afera byłaby bardziej rozdmuchana w mediach i nie przeszłaby cichaczem.
Jestem Hardcorem xD
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez Pisiu » 10/9/2008, 22:04

Oblukałem i sie wierzyć nie chce,już nie będe tutaj mówił co bym z nimi zrobił :evil:

PS Ponczek ciekawe.Ta fota co wkleiłeś,z ryja widać że kanibal :lol:
Pisiu
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 993
Dołączył(a): 1/8/2006, 22:00
Lokalizacja: Czarnobyl

Postprzez gelo007 » 10/9/2008, 22:06

Pisiu napisał(a):Oblukałem i sie wierzyć nie chce,już nie będe tutaj mówił co bym z nimi zrobił :evil:



Generalny remont kapelusza? :lol: :oops:
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Olo_82 » 11/9/2008, 00:15

W sumie jestem rozczarowany tematem... Znalem swego czasu pewna satanistke i slowo 'orgia' nasunelo mi inne nieco skojarzenia :lol:
Olo
Avatar użytkownika
Olo_82
Świeżak
 
Posty: 101
Dołączył(a): 18/6/2008, 23:44
Lokalizacja: Leszno

Postprzez spazz » 11/9/2008, 06:09

zadali 666 ciaosow noze.. buhahaha :D:D:D:D:D 666 ciosow. to po takim czyms mieli mielone :D co za temat kurwa mac
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez cwaniak182 » 11/9/2008, 07:00

No własnie ofiar było 4 i każdej po 666 ciosów? 4 x 666= 2664 Nieźle się namachali tym kozikiem :D :D

Widać że na o2 to siano nie artykuły żeby tylko ludzi zanęcić :roll:
Avatar użytkownika
cwaniak182
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 21/6/2007, 20:57
Lokalizacja: Toruń i okolice

Postprzez asmodeusz » 11/9/2008, 07:22

o2 spadło niżej niż fuckt <rotfl> autor sam nie wierzył w to co pisze... <lol>
a Wy w to wierzycie..... i oczywiście nie ma sprawców, bo nikogo nie złapali, ani nie podali liczby "szatniarzy"
wiarygodność artykułu jest zerowa.....
Avatar użytkownika
asmodeusz
Świeżak
 
Posty: 207
Dołączył(a): 28/3/2008, 10:27
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez palua » 11/9/2008, 07:23

temat dobry jak każdy inny, może naciągane te ciosy :lol: :lol: ale to nie zmienia faktu że takich grup, sekt, organizacji czy jak to zwał jest coraz więcej. I coraz więcej jest tam patologii i ludzkiej krzywdy . O satanistach to akurat ostatnio malo sie słyszy przynajmniej ja.
A tak poza tematem to wiecie jaki mam numer dyplomu????? :D :lol: :lol: 666
Avatar użytkownika
palua
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 278
Dołączył(a): 7/1/2008, 22:44
Lokalizacja: Sochaczew

Postprzez spazz » 11/9/2008, 07:31

ja mam kilka koszulek z tym numerem wiec wygralem!
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez palua » 11/9/2008, 07:37

spazz napisał(a):ja mam kilka koszulek z tym numerem wiec wygralem!


Na koszulce to ja sobie sama moge napisać ...,więc ja wygrałam i się nie kłuć !!! :lol:
Avatar użytkownika
palua
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 278
Dołączył(a): 7/1/2008, 22:44
Lokalizacja: Sochaczew

Postprzez spazz » 11/9/2008, 08:09

tak jak ja numer dyplomu. kredek mam swiecowych caly tornister. wiec ja wygralem i zaklepuje!
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez fandzoilisz » 11/9/2008, 09:25

spazz po Twoim sig w ktorym widnieje AVE MARDUK mozna sie domyslic zes pro satan :P


tutaj filmik zespolu MARDUK 666
http://www.youtube.com/watch?v=TTcLhKdOqu8

ktos ma jakies watpliwosci czy to koscielna schola?
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07

Postprzez spazz » 11/9/2008, 09:33

no młucka konkretna jest. polecam
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości




na górê