Zobacz wątek - DOM DZIECKA

DOM DZIECKA

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

DOM DZIECKA

Postprzez its my life » 5/9/2008, 12:38

Witam !
Dnia 21.09.2008 w domu dziecka o bardzo motocyklowej nazwie NA KOLE pragnę zorganizować zlot ( spotkanie ) motocyklistów z dziećmi.. Pragnęłabym zrobić coś dla tych dzieciaczków...
W planach pokazy, wożenie dzieciaków na moto, wręczenie prezentów i ognisko... Zebrałam wspólnymi siłami z ludźmi z GRONO.NET prawie cały komputer.. Zamierzamy właśnie kupić kilka przyborów szkolnych i pomóc radośnie im wejść w ten rok szkolny.. Dopiero jutro jadę do Dyrekcji Domu Dziecka , czy wogóle wyrażają zgodę na taką typu imprezę. Pragnę zrobić też pamiątkowe zdjęcie... I wydrukować... W bardzo dużym formacie... Z podpisami motocyklistów.. :) Taka a' la pamiątka , że byliśmy tam z nimi...
Brakuje też chętnych na zrzutę... :(
Chodzi o to aby móc jechać np do Makro i zakupić przybory szkolne .. Tego typu jak czyste zeszyty.. Worki... Piórniki.... Lub co kolwiek innego.. Zbieramy też zabawki...
Ale jak mówie , wszystko okąże się jutro po rozmowie... Ale bardzo obawiam się tego , że teraz wszyscy chetni.. a jak co do czego Przyjedzie 3 motocyklistów... Zależy mi aby naprawdę to dzieciaki zapamiętały.... Potrzebuje osoby która np ,robiła już taką akcje.. I wie jak mi pomóc... Może jakieś dodatkowe atrakcje.... Pomysły...
Wszystko chętnie..!
Nie bądźmy bez serca....... Pomóżmy im...

Zbieram również chętnych na tą impreze..!!

kontakt.
504 719 034
lub barbi90@amorki.pl
its my life
Świeżak

Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe