Zobacz wątek - Kris :D Freestyle! ;()
NAS Analytics TAG

Kris :D Freestyle! ;()

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Postprzez mar111cin » 13/10/2006, 05:54

Wombat, jak oni przestaną się bawić w podwórkowej piaskownicy to i w niej będą gume palić :lol: narazie im pewnie szkoda bo się jeszcze może przydać :lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez mar111cin » 13/10/2006, 05:56

BadBoy napisał(a):
mar111cin napisał(a):
Kris napisał(a):
BadBoy napisał(a):dajcie luzu troche chłopak dopiero sie uczy wiec wszystko przed nim napewno wiecej potrafi od ekipy ufo którzy skacza po drzewach i palą gume na trawie:D:D:D

I się z tym zgodzę !! w 99%. A tak pozatym wiem że filmik jest Do du** a zrobiłęm go dlatego bo tylko to małem na Komuterze i się nudziłem. A czy się komuś podoba czy nie to ja mam Głęboko w Du**e ;} 8) PozDr


od razu widać po ile macie lat... nie wiem który z tych filmików jest gorszy :lol: Ty chociaż wiedziałeś jak "spalić opone" (w wydaniu tej aprilki to śmiesznie brzmi) ale takie małe coś sprawiało Ci wielkie trudności.... a na filmikach naprawde nie ma nic ciekawego... nie wiem jaką różnice widać między jednym a drugim...





*** marcin to jeszcze dzieciaki musisz im psuć zajawke? potrafisz wiecej od tych dzieciaków ze tak krytykujesz? nikt odrazu nie lata najpierw musi sie nauczyc chodzić


pierwszy raz zgodze sie z Kwazim


ps indus czy jak tobie tam masz 17 latek?
Ja na to WOOOOOOOOOW


tak masz racje, ale wiesz jak małe dziecko uczy się chodzić to rodzice to czasami nagrywają, potem puszczają po 20 latach i sobie przypominają jak to było i się wszyscy z tego śmieją :lol:
różnica jest taka że oni te filmy zamieścili o jakieś 20 lat za wcześnie :lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez indus » 13/10/2006, 13:33

BadBoy napisał(a):
mar111cin napisał(a):
Kris napisał(a):
BadBoy napisał(a):dajcie luzu troche chłopak dopiero sie uczy wiec wszystko przed nim napewno wiecej potrafi od ekipy ufo którzy skacza po drzewach i palą gume na trawie:D:D:D

I się z tym zgodzę !! w 99%. A tak pozatym wiem że filmik jest Do du** a zrobiłęm go dlatego bo tylko to małem na Komuterze i się nudziłem. A czy się komuś podoba czy nie to ja mam Głęboko w Du**e ;} 8) PozDr


od razu widać po ile macie lat... nie wiem który z tych filmików jest gorszy :lol: Ty chociaż wiedziałeś jak "spalić opone" (w wydaniu tej aprilki to śmiesznie brzmi) ale takie małe coś sprawiało Ci wielkie trudności.... a na filmikach naprawde nie ma nic ciekawego... nie wiem jaką różnice widać między jednym a drugim...







*** marcin to jeszcze dzieciaki musisz im psuć zajawke? potrafisz wiecej od tych dzieciaków ze tak krytykujesz? nikt odrazu nie lata najpierw musi sie nauczyc chodzić


pierwszy raz zgodze sie z Kwazim


ps indus czy jak tobie tam masz 17 latek?
Ja na to WOOOOOOOOOW


nie do ciebie pisałem badboy czy jak tam :lol:
indus
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 318
Dołączył(a): 28/5/2006, 13:56
Lokalizacja: Łubnice

Poprzednia strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na gr