Zobacz wątek - Ma ktoś płytke?
Advertisement
NAS Analytics TAG

Ma ktoś płytke?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Ma ktoś płytke?

Postprzez fazer_tgw » 28/8/2008, 12:10

Witam,

Kupiłem moto z PC III USB i nie mam softu - ma ktoś? Gdzie to można znaleźć, albo jak to się nazywa?

Pozdrawiam
TJ
'08 Yamaha FZ6-N + Leo Vince Evo II + DynoJet PC III USB + Renthal Bar
fazer_tgw
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 17/7/2008, 00:16


Postprzez YZF R1 » 28/8/2008, 12:12

www.google.pl a tak na marginesie to wydłub to z motocykla jak chcesz mieć zdrowy silnik i nie mieć wiru w baku....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa


Google nie pomogły

Postprzez fazer_tgw » 28/8/2008, 12:17

Google nie pomogły - bo nawet nie wiem jak ten soft się nazywa (jak szukam PC III USB software nic nie ma)

a moto mi pali 5l. jak wyjąłem PC palił tyle samo i nędznie jeździł więc to nie dokońca tak jak piszesz.
'08 Yamaha FZ6-N + Leo Vince Evo II + DynoJet PC III USB + Renthal Bar
fazer_tgw
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 17/7/2008, 00:16

Postprzez YZF R1 » 28/8/2008, 12:33

Power Commanderem musi dodawać mockosztem spalania taka jego rola wiele moich znajomych to zakładało ustawiali na full i faktycznie na wysokich obrotach ciągnie moto super czuć było od razu ze jest większa moc ale za to spalanie tragedia.... sprawdzone chyba na 12 motocyklach także wiem co pisze a tak na marginesie to nie dziw się że nic się nie dzieje skoro nie masz softu... bo niby jak bez softu zmienić charakterystykę... :wink:
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez fazer_tgw » 28/8/2008, 12:42

Tu na pewno masz racje, skoro ustawiali pudło tak, żeby dawało jak najwięcej mocy to na pewno paliły dużo więcej. Ale z tego co wiem od poprzedniego właściciela moje pudełko ma wgrana mapkę dostosowaną do K&Na i wydechów leo vinca takich jakie mam zainstalowane - bez dodatkowych modyfikacji, tym chciałem się sam pobawić i do tego potrzebuje soft. Raczej wierzę chłopakowi bo próbowałem odłączać PC i moto chodziło gorzej, a na stronie DynoJet jest mapa dokładnie dostosowana do moich modyfikacji. Widać te ich mapki były testowane i ustawione na optymalne zuzycie paliwa i poprawę charakterystyki a nie sportowe osiągi.

Przy czym ja się na motorach nie znam prawie w cale bo jeżdże od 3-4 tygodni więc mogę się mylić w swojej ocenie :-) do tej pory bawiłem się czipowanie diesli :-) i innych puszek
'08 Yamaha FZ6-N + Leo Vince Evo II + DynoJet PC III USB + Renthal Bar
fazer_tgw
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 17/7/2008, 00:16

Postprzez fazer_tgw » 28/8/2008, 12:51

I tu znów miałeś rację - dokopałem się na stronie producenta do tego softu - w końcu :-)
'08 Yamaha FZ6-N + Leo Vince Evo II + DynoJet PC III USB + Renthal Bar
fazer_tgw
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 17/7/2008, 00:16

Postprzez YZF R1 » 28/8/2008, 12:51

Rozumiem, ja do power commanderów jestem negatywnie nastawiony mam motocykl który ma spore stado i nie muszę je niczym doładowywać zaś ogólnie założeniem power commanderów jest podnoszenie mocy raczej w motocyklach sportowych... co nie znaczy że w każdym innym nie można zainstalować PC niestety ale z softem nie pomogę nawet nie mam kogo zapytać każdy z kolegów sprzedał to ustrojstwo a kasę słusznie spożytkowaliśmy....
pozdrawiam
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê