Zobacz wątek - <i>[Suzuki]</i> Suzuki GSX-R1300 Hayabusa - powrót...
NAS Analytics TAG

[Suzuki] Suzuki GSX-R1300 Hayabusa - powrót...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez zurek100 » 27/8/2008, 21:59

jak dla mnie zadupek jak w skuterze:P nieno motor ma mega osiagi to fakt.ale motor to jednak cos tez zeby nacieszyc oczy.a nie rano wstajemy i widzimy takie cos...ehhh.Wygląd też się liczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
zurek100
Świeżak
 
Posty: 124
Dołączył(a): 24/8/2008, 22:04
Lokalizacja: Gdynia


Postprzez Komentatorzy » 30/8/2008, 13:25

widzialem rozne wynalazki ale ten ZADUPEK!!!!!!! to mnie Rozpierdolill na maxxxa wyglada jak dupa kaczora dajcie spokoj!!!!!!<br><hr>matteo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 1/9/2008, 22:21

Komentatorzy napisał(a):osiagi osiagami ale mnie nigdy chyba nie przypadnie haya do gustu ogulnie jak dlamnie to strasznie szpetny motocykl ale to kwestia gustu ...<br><hr>KzK7652<br>
Włącz sobie słownik, Asie przestworzy. Ciekaw jestem czym latasz? nsr 125? Jechałes kiedyś motocyklem z taką mocą ?? Czy na razie 50ccm?<br><hr>dzik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/9/2008, 19:06

Nowa haya hmm jest ok ale stare modele mala cos w sobie ta nieokielznana moc szczegolnie pierwsze rocznki sam latam rocznkiem 2000 poprostu moc w najczystrzej formie pozdrawiam wlascicieli sokola wedrownego.<br><hr>piotreknorwegia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/10/2008, 11:15

Komentatorzy napisał(a):Witam.Czy początkujący motocyklista jeśli będzie chciał jeździć tym cackiem to tak naprawdę podpisuję dla siebie pakt śmierci(Nawet jeśli to jest rozważna osoba)??<br><hr>YanCo<br>
TAK<br><hr>Hamlet
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/10/2008, 10:05

Komentatorzy napisał(a):osiagi osiagami ale mnie nigdy chyba nie przypadnie haya do gustu ogulnie jak dlamnie to strasznie szpetny motocykl ale to kwestia gustu ...<br><hr>KzK7652<br>
Może skończ albo wreszcie zacznij edukację chociaż w stopniu podstawowym /ośmieszasz się/ ANALFABETO !!!!!<br><hr>Mnich
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2008, 15:25

Hayabusa-marzenie.NA TYM MOTORZE SIĘ PO PROSTU PŁYNIE.<br><hr>ADAM
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/11/2008, 16:56

troszke tyl skopali chyba idziemy nie w te strone ,po co zmieniac cos co piekne.Pozdrawiam<br><hr>Mirek42
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2008, 22:52

Busa ma to do siebie ze albo ja kochasz albo nienawidzisz, ja ja kocham =] dla mnie najlepszy bike pod sloncem, wlasnie sprowadzam ze stanow Buske tylko podciagnieta do 220koni :D na tor moze nie ale na szose zdecydowanie tak<br><hr>TurboBusa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2009, 14:17

praca silnika,wyglad,moc.Jedyna rzecz, ktora pobija orgazm<br><hr>monika
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/3/2009, 16:08

Jednym słowem cacko .... Ja w grudniu spełniłem swoje marzenie wcześniej jeździłem gpx 600r a teraz mam ukochana hayabusą k8 ten motocykl to całe moje życie to moja miłość, pasja ;p
... szczerze nie zamienił bym się na nic innego ...
kto kupi nie będzie żałować ... morze nie wiele na nim jeździłem bo jeszcze jest zimno ale w samym wyglądzie można się zakochać .... jak dla mnie wygląda bosko a jeździ się jeszcze lepiej ... łagodny jak baranek ale i groźny jak bestia ... ma w sobie to coś czego nie maja inne maszyny … bardzo czuła manetka co daje większą kontrole i pełną satysfakcje ... do zobaczenia na drodze, zlotach .... pozdrawiam i życzę szerokości Marcin<br><hr>szczesliwy posiadacz haykiii
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/4/2009, 18:15

Komentatorzy napisał(a):Witam.Czy początkujący motocyklista jeśli będzie chciał jeździć tym cackiem to tak naprawdę podpisuję dla siebie pakt śmierci(Nawet jeśli to jest rozważna osoba)??<br><hr>YanCo<br>
dla mnie to glupota ze produkuja takie szybkie motory za duzo jest wypadkow na tych szybkich motorach<br><hr>brzozowski
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/4/2009, 18:27

Komentatorzy napisał(a):Witam.Czy początkujący motocyklista jeśli będzie chciał jeździć tym cackiem to tak naprawdę podpisuję dla siebie pakt śmierci(Nawet jeśli to jest rozważna osoba)??<br><hr>YanCo<br>
Komentatorzy napisał(a):dla mnie to glupota ze produkuja takie szybkie motory za duzo jest wypadkow na tych szybkich motorach<br><hr>brzozowski<br>
I twą opinia się nie zgodzę .... ze mam taki motocykl nie znaczy ze jeżdżę ponad 300kmh ....
czy gdy masz samochód i ma 220 -260 na liczniku jeździsz z ta prędkością ? to to samo jak bym powiedział ze powinni wam założyć ogranicznik do 60km/h bo osoby prowadzące 2 ślady fundują dużo więcej wypadków a te z motocyklami przeważnie tez SA z winy kierowców osobówkę ... wiec ?
..... jeśli ty przesiądziesz się na maluszka …. to ja przesiądę się na 600tke ….?

jeśli chodzi o samochody naj gorsze ziomki w bmkach hihihi … aż zal się robi ….
czasem mnie to denerwuje jak za wszelka cenę chcą wyprzedzić … nie będę się z takim ścigał … bo wystarczy iz wiem ze i tak mam lepszy sprzęcik … a chce się sprawdzić to możemy lecieć na … na lotnisko … czy do poznania …. jak będą wyścigi … i komu przyda się ograniczenie ?
Pozdrowienie dla wszystkich uczestników nierozpoczęcia sezonu w Częstochowie !!!!
<br><hr>szczesliwy posiadacz hayki :)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/4/2009, 18:34

Komentatorzy napisał(a):Witam.Czy początkujący motocyklista jeśli będzie chciał jeździć tym cackiem to tak naprawdę podpisuję dla siebie pakt śmierci(Nawet jeśli to jest rozważna osoba)??<br><hr>YanCo<br>
Komentatorzy napisał(a):dla mnie to glupota ze produkuja takie szybkie motory za duzo jest wypadkow na tych szybkich motorach<br><hr>brzozowski<br>
Komentatorzy napisał(a):I twą opinia się nie zgodzę .... ze mam taki motocykl nie znaczy ze jeżdżę ponad 300kmh ....
czy gdy masz samochód i ma 220 -260 na liczniku jeździsz z ta prędkością ? to to samo jak bym powiedział ze powinni wam założyć ogranicznik do 60km/h bo osoby prowadzące 2 ślady fundują dużo więcej wypadków a te z motocyklami przeważnie tez SA z winy kierowców osobówkę ... wiec ?
..... jeśli ty przesiądziesz się na maluszka …. to ja przesiądę się na 600tke ….?

jeśli chodzi o samochody naj gorsze ziomki w bmkach hihihi … aż zal się robi ….
czasem mnie to denerwuje jak za wszelka cenę chcą wyprzedzić … nie będę się z takim ścigał … bo wystarczy iz wiem ze i tak mam lepszy sprzęcik … a chce się sprawdzić to możemy lecieć na … na lotnisko … czy do poznania …. jak będą wyścigi … i komu przyda się ograniczenie ?
Pozdrowienie dla wszystkich uczestników nierozpoczęcia sezonu w Częstochowie !!!!
<br><hr>szczesliwy posiadacz hayki :)<br>
nie ma takich drog na takie motory <br><hr>brzozowski
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/4/2009, 18:36

Komentatorzy napisał(a):Witam.Czy początkujący motocyklista jeśli będzie chciał jeździć tym cackiem to tak naprawdę podpisuję dla siebie pakt śmierci(Nawet jeśli to jest rozważna osoba)??<br><hr>YanCo<br>
Komentatorzy napisał(a):dla mnie to glupota ze produkuja takie szybkie motory za duzo jest wypadkow na tych szybkich motorach<br><hr>brzozowski<br>
Komentatorzy napisał(a):I twą opinia się nie zgodzę .... ze mam taki motocykl nie znaczy ze jeżdżę ponad 300kmh ....
czy gdy masz samochód i ma 220 -260 na liczniku jeździsz z ta prędkością ? to to samo jak bym powiedział ze powinni wam założyć ogranicznik do 60km/h bo osoby prowadzące 2 ślady fundują dużo więcej wypadków a te z motocyklami przeważnie tez SA z winy kierowców osobówkę ... wiec ?
..... jeśli ty przesiądziesz się na maluszka …. to ja przesiądę się na 600tke ….?

jeśli chodzi o samochody naj gorsze ziomki w bmkach hihihi … aż zal się robi ….
czasem mnie to denerwuje jak za wszelka cenę chcą wyprzedzić … nie będę się z takim ścigał … bo wystarczy iz wiem ze i tak mam lepszy sprzęcik … a chce się sprawdzić to możemy lecieć na … na lotnisko … czy do poznania …. jak będą wyścigi … i komu przyda się ograniczenie ?
Pozdrowienie dla wszystkich uczestników nierozpoczęcia sezonu w Częstochowie !!!!
<br><hr>szczesliwy posiadacz hayki :)<br>
ja mam suzuki 600 i taki mi wystarczy<br><hr>brzozowski
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/4/2009, 19:36

Komentatorzy napisał(a):Witam.Czy początkujący motocyklista jeśli będzie chciał jeździć tym cackiem to tak naprawdę podpisuję dla siebie pakt śmierci(Nawet jeśli to jest rozważna osoba)??<br><hr>YanCo<br>
Komentatorzy napisał(a):dla mnie to glupota ze produkuja takie szybkie motory za duzo jest wypadkow na tych szybkich motorach<br><hr>brzozowski<br>
Komentatorzy napisał(a):I twą opinia się nie zgodzę .... ze mam taki motocykl nie znaczy ze jeżdżę ponad 300kmh ....
czy gdy masz samochód i ma 220 -260 na liczniku jeździsz z ta prędkością ? to to samo jak bym powiedział ze powinni wam założyć ogranicznik do 60km/h bo osoby prowadzące 2 ślady fundują dużo więcej wypadków a te z motocyklami przeważnie tez SA z winy kierowców osobówkę ... wiec ?
..... jeśli ty przesiądziesz się na maluszka …. to ja przesiądę się na 600tke ….?

jeśli chodzi o samochody naj gorsze ziomki w bmkach hihihi … aż zal się robi ….
czasem mnie to denerwuje jak za wszelka cenę chcą wyprzedzić … nie będę się z takim ścigał … bo wystarczy iz wiem ze i tak mam lepszy sprzęcik … a chce się sprawdzić to możemy lecieć na … na lotnisko … czy do poznania …. jak będą wyścigi … i komu przyda się ograniczenie ?
Pozdrowienie dla wszystkich uczestników nierozpoczęcia sezonu w Częstochowie !!!!
<br><hr>szczesliwy posiadacz hayki :)<br>
Komentatorzy napisał(a):ja mam suzuki 600 i taki mi wystarczy<br><hr>brzozowski<br>
nie napisałem tego by komuś dogryźć sam czasem jeżdżę 600 i jeździ się super ... wiec życzę szerokości ... do zobaczenia na drodze ,,, ale zobaczysz ze za jakiś czas będziesz marzył o czymś większym ... nie są takie złe te nasze drogi coś robią to naj ważniejsze ... nie ma co narzekać ...
to było moje największe marzenie które spełniłem a teraz spełnia się kolejne ale już zupełnie inne … spotkałem miłość swego życia … :)<br><hr>szczesliwy posiadacz hayki :)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/7/2009, 22:10

chcę kupić nową buse, ale na brytyjskim MCN w komentarzach przeczytałem, że w przedziale 4000-5000 obrotów pojawiają się dziwne wibracje, które są uciążliwe podczas turystycznych wypadów, prawda to?<br><hr>???
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/7/2009, 18:11

Komentatorzy napisał(a):chcę kupić nową buse, ale na brytyjskim MCN w komentarzach przeczytałem, że w przedziale 4000-5000 obrotów pojawiają się dziwne wibracje, które są uciążliwe podczas turystycznych wypadów, prawda to?<br><hr>???<br>
Witam jeżdze już dosyc długo i prawde mówiac w mojej od 5,5 do 6000 obrotów sa delikatne ale wcale nie uciazliwe natomiast przy szybszym dodawaniu gazu nawet nie zauwazalne ...
hoc czasem wydaje mi sie ze jest to tylko lekko głosniejsza praca silnika ... jesli chodzi o ten motocykl, nie zamienił bym go na zaden inny a co do turystycznej jazdy nadaje sie swietnie i czasem w dwie osoby jedzie sie lepiej niz samemu ... pozdrawiam ...
<br><hr>sz.po.hki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/8/2009, 00:52

Komentatorzy napisał(a):chcę kupić nową buse, ale na brytyjskim MCN w komentarzach przeczytałem, że w przedziale 4000-5000 obrotów pojawiają się dziwne wibracje, które są uciążliwe podczas turystycznych wypadów, prawda to?<br><hr>???<br>
mam buse 2008 i faktycznie w przedziale 4000-5000 pojawiaja sie wibracje ale moim zdaniem nie sa one uciazliwe <br><hr>adam
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/9/2009, 08:36

Mam hayke z 2001r jest to zajebista maszyna a kto tym nie jeździł niech żałuje ,a co do wyglądu to też jest super<br><hr>haya
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na gr