Zobacz wątek - Zdjęcia od tyłu
NAS Analytics TAG

Zdjęcia od tyłu

O wszystkim
_________

Postprzez elco » 12/8/2008, 22:29

herbatkowy napisał(a):W ogole sam pomysl z fotoradarami jest dla mnie grubo pomylony, kazdy kto ma glowe dobrze wie, ze radar absolutnie nie spelnia swojego zadania. Czysty chwyt wladzy zeby okroic nas z kolejnych paru zlotych, poprostu krzywy system demokracji i tyle :)


ja nie bylbym tego taki pewien. Pracowalem do niedawna w Holandii i obserwowalem ruch uliczny. Fotoradorow tam jest od groma. O polowie z nich jest informacja a druga polowa jest tak schowana, ze lepieje uwazac ile sie jezdzi. Niewielkie przekroczenie i calkiem pokazna grzywna. Dodatkowo fotoradary stawiane sa zarowno od przodu jak i tylu. Efekt jest widoczny. Wszczyscy poruszaja sie tam jak w zegarku. Amatorow duzych predkosci jest niewielu, a w oczach motocyklistow jadacych lytrami na 1-nce 50km/h widac wielki smutek i zal :)
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław


Postprzez herbatkowy » 13/8/2008, 01:09

A w Finlandii nie ma praktycznie policji na drogach, fotoradarow tez, i nikt przepisow nie lamie, najlepiej na tych nowych autostarach ktore to rzekomo maja byc zbudowane na Euro, niech postawia ograniczenie 50km/h i 100 fotoradarow, jak mowilem chory bandycki ustroj demokracji :> Aby okroic obywatela...
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka


Postprzez pablomotors » 13/8/2008, 09:56

Mojemu wujkowi radar zdjęcie strzelił niedawno. Ukryty fotoradar był w samochodzie parę metrów od znaku 50km/h. Mój wujek miał 69km/h. Ale jechał puszką. Kawałek dalej zatrzymywali i wypisywali mandaty.
Avatar użytkownika
pablomotors
Świeżak
 
Posty: 453
Dołączył(a): 25/3/2008, 13:06
Lokalizacja: Maczu-Pikczu

Postprzez mar111cin » 13/8/2008, 10:34

mi też raz zdjęcie strzelił fotorada ustawiony na poboczu w pustym samochodzie. Jeszcze o tyle było to złośliwe, że musiał być tak skierowany, że wychwytywał samochody jeszcze przed znakiem terenu zabudowanego. Na szczęscie była to straż miejska i to w okresie kiedy nie mogła wystawiać fotoradarów. Przyszedł mandat na 200zł, a za jakieś pół roku wyrok sądu grodzkiego że mnie uniewinnia.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na górê