Zobacz wątek - Koniec świata?? III Wojna światowa??
NAS Analytics TAG

Koniec świata?? III Wojna światowa??

O wszystkim
_________

Postprzez mar111cin » 12/8/2008, 22:44

Borut właśnie o to chodzi że rzuca się jak pchła na psie. Przez to będą tylko kłopoty i tak naprawde guzik kogo to obchodzi co on powiedział (no poza Rosją oczywiście) i przyczyni się to tylko do kłopotów gospodarczych. Jednak czasami trzeba siedzieć cicho, bo inaczej wyjdą na tym jak szlachta polska-dużo krzykaczy, mało działania. A do całości jeszcze tylko dodać martylologię narodu polskiego i już całkiem przypomni się nam średniowiecze.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez <borut> » 12/8/2008, 22:48

Ale nie można pozwolić Ruskiem by tak gnębili ludzkość ktoś musi im powiedzieć nie a Gruzja była pierwszym krajem który się na to odważył... Szkoda ich pewnie myśleli, że reszta cywylizowanych krajów nie tak prymitywnych i chamskich jak rosja im pomoże jednak tak nie było dlatego mi ich, żal...
Tylu rodziną i ludzią w chwili gdy ze sobą piszemy całe życie się wali własnie przez rusków oni tam już praktycznie nie mają nic oni ich ostrzeliwują z powietrza z ziemi i okretami wojennymi. Jestem na nie dla Rosji powinni zniknać z ziemi raz na zawsze.
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51


Postprzez olo113 » 12/8/2008, 23:17

Kaczyński za dużo powiedział, zdecydowanie za dużo, jakbyśmy byli mocarstwem i plecami jak Izrael.
Stany wyprą się nas, jak cała UE jak nadejdzie krytyczny moment.
Ci ludzie nie majÄ… jaj.
Życie jest za krótkie żeby być małym.
yamaha R6
Avatar użytkownika
olo113
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 552
Dołączył(a): 15/5/2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław City/Barcelona

Postprzez jot » 12/8/2008, 23:19

<borut> a wiesz co to jest polityka?
"You`re an accident waiting to happen" | | http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M961749 | ______ | fzs 600
jot
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10/6/2008, 19:45
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez olo113 » 12/8/2008, 23:25

Ruscy za wiele sobie pozwalają to fakt, ale mogą bo nie są Polską czy Litwą. Cała ta szopka z kaczyńskim i prezydentami litwy, łotwy, przypomina bandę ratlerków które dużo szczekają a jak trzebaby zranić napastnika to uciekają
Życie jest za krótkie żeby być małym.
yamaha R6
Avatar użytkownika
olo113
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 552
Dołączył(a): 15/5/2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław City/Barcelona

Postprzez mar111cin » 12/8/2008, 23:42

właśnie, nawet sarkozy który miał tak wspomóc kaczyńskiego i reszte prezydentów przyznał w końcu rosji rację i chce iśc na ugode (jako cała UE)

A niestety gruzja nie jest bez winy, dokładnie to ich prezydent, tak że ruscy się wkurzyli i zrobili porzadek.

Jakby z tamtąd można było pozyskać szybko ropę, to usa by zrobiło porzadek, a polska i reszta UE by im jeszcze swoje wojska wysłała.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez herbatkowy » 13/8/2008, 01:03

<borut> napisał(a):Jestem na nie dla Rosji powinni zniknać z ziemi raz na zawsze.


Sadzisz, ze Rosja powie "tak tak jestesmy zli i nie powinnismy dominowac, juz spieprzamy, po czym zniszczymy calkowicie Rosje, za to, ze tyle zlego wyrzadzila". Myslisz, ze Gruzja da rade ruskim? Tez ch*** wbijam w ruskich, bo to co wyczyniaja to lekka przesada, ale Polska (a raczej ten pajac, ktorego nazywaja prezydentem) tylko narobi sobie klopotow. Zobaczymy co wtedy bedzie, zaloze sie ze kazdy wykreci sie d.u.p.a, i jak zwykle najgorzej wyjdziemy na tym my. Miejmy nadzieje ze ruscy nas nie wypieprza.
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez Krejzi.Mery » 13/8/2008, 07:52

czas na mój kraj; na Polskę
Kaczątko ma skłonności do autorytaryzmu?...

Jak widzę co ten człowiek wyrabia, to mam ochotę poświęcić się dla dobra narodu i udać się z samobójczą misją na Wiejską...
On sobie rzuca frazesy, ale to nie on pojedzie walczyć (bo jak znam życie, znowu wyślą tam naszych chłopców). Ciska się, pierdzieli jaki to z Polski romantyczny mesjasz narodów bla bla bla.
Trzeba mierzyć siły na zamiary, a my to raczej potęgą militarną nie jesteśmy, kto jak kto, ale los prezidentos powinien wiedzieć.
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez pijaczek » 13/8/2008, 09:07

Wszystko ładnie pięknie ale pewnie zapomnieliście (może i nie zapomnieliście ale nie chce mi sie czytać całego tematu) że przez Gruzję ma iść ropa do Europy. Gruzja miała być szansą Europy w uniezależnieniu się od moskali. Rosji chodzi o uniemożliwienie tego, to byłby dla niej WIELKI cios i zniszczyło by jej wszelkie starania do tej pory poczynione w kontrolowaniu i szantażowaniu UE.
pijaczek
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19/2/2008, 00:38

Postprzez kagiva » 13/8/2008, 09:33

Brawa dla Kaczki. Jak zwykle się chłop ośmiesza. Sama jego postura odzwierciedla potęgę militarną naszego kraju :lol:
Prezydent- zwierzchnik sił zbrojnych :lol: ciekawe czy nasz prezydent kiedyś w życiu miał do czynienia z wojskiem.
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez savage80 » 13/8/2008, 10:09

Nie chcę żebyście mnie zle zrozumieli ale co do ruskich to mysle ze wystarczyloby wytuc tylko tych zapijaczonych polityków i ich popleczników i sądzę ze bylby spokój nie mozemy winic calego narodu za to ze jacys debile posylaja ludzi na wojne a sami sobie siedza wygodnie w swoich daczach to samo sie tyczy polski nasz Wielki glosi ze bedziemy pomagac, ale.... czym? to jest wlasnie polityka i to debilna ale wydaje mi sie ze gdyby wszystkie kraje postawily sie ruskim politykom moze obie strony wyszlyby bez wiekszych strat, wojna to nic dobrego dla cywilnej ludzkosci a jedynie dla korporacji światowych produkujących broń to oni dają łapówy politykom i potem mamy to co mamy, nikt normalny nie chce wojny i mam nadzieję że nie dojdzie do następnej
Avatar użytkownika
savage80
Świeżak
 
Posty: 84
Dołączył(a): 6/2/2008, 16:43

Postprzez kagiva » 13/8/2008, 10:12

Skąd wiesz że dają łapówy? Jesteś z KGB?
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez savage80 » 13/8/2008, 10:25

Niestety dla Ciebie ale nie :wink: a co do tego sprawa jest raczej postawiona jasno tak samo jest z ameryką irak afganistan a jeszcze wcześniej zatoka świń i vietnam wszystkim kręci pieniądz jeśli masz czas to sprawdz sam :D
Avatar użytkownika
savage80
Świeżak
 
Posty: 84
Dołączył(a): 6/2/2008, 16:43

Postprzez kagiva » 13/8/2008, 10:40

Jakoś mnie nie ciągnie do Rosji żeby to sprawdzić ;) ale masz racje pieniądz rządzi. Dla kasy zabiją nawet cywili. To nie życie jest brutalne ale ludzie.
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez herbatkowy » 13/8/2008, 11:16

Powtorze jeszcze raz, chory ustroj demokratyczny, sami widzicie co sie dzieje, gdyby zrobili glosowanie lub referendum (u nas takowego nie ma) to mysle ze 20% ludzi byloby zdania prezydenta. Ja to juz slow nie mam na to co sie dzieje, i na tego skur******, jesli potoczy sie to za daleko, przepraszam ale wysiadam i spieprzam. Co do ruskich, to wiadomo, ze chca przede wszystkim trzymac lape na UE, a Gruzja jak wiadomo chciala im ta lapke obciac.
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez kagiva » 13/8/2008, 11:39

herbatkowy napisał(a): Co do ruskich, to wiadomo, ze chca przede wszystkim trzymac lape na UE, a Gruzja jak wiadomo chciala im ta lapke obciac.

a gruzja zdatna :lol: tak samo jak Polska :lol:
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez Invi » 13/8/2008, 16:24

Ci którzy całe zło przypisują Rosji i wybielają Gruzję niech wejdą na http://www.vesti.ru/videos?p=1&cid=15&vid=143622 i obejżą Tskhinvali po ataku Gruzinów który rozpoczą ten konflikt.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez herbatkowy » 13/8/2008, 18:23

kagiva napisał(a):
herbatkowy napisał(a): Co do ruskich, to wiadomo, ze chca przede wszystkim trzymac lape na UE, a Gruzja jak wiadomo chciala im ta lapke obciac.

a gruzja zdatna :lol: tak samo jak Polska :lol:


Gruzja chciala im obciac lape, niekoniecznie w sposob doslowny :)
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez kagiva » 13/8/2008, 21:14

herbatkowy napisał(a): Ja to juz slow nie mam na to co sie dzieje, i na tego skur******, jesli potoczy sie to za daleko, przepraszam ale wysiadam i spieprzam.

Kopernik wstrzymaj ZiemiÄ™ ja wysiadam! ;)
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez herbatkowy » 14/8/2008, 00:34

Masz racje, wole poczekac na skurwysynskich bolszewikow :D
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na górê