Zobacz wątek - Zabrali mi.... A i B za rower :(
NAS Analytics TAG

Zabrali mi.... A i B za rower :(

O wszystkim
_________

Postprzez Dokaz » 11/8/2008, 20:44

senekkorzenna napisał(a):dokaz wstydził byś się ,jesteś na forum już dość długo choć masz nie wiele postów ale śledzisz to co się tu pisze.
żalisz sie a przecież dałeś plamę bo dobrze wiesz że ma być 0%.


a gdzie ja ci się żale ? Specjalnie napisałem tego posta w takiej a nie innej postaci by inni byli bardziej przezorni na przyszłość...

Zwykły weekend nad morzem przerodził sie w przejebaną sprawę ze względu na zwykłą lekko duszność...
Jako kierowca doskonale wiem ze ma być ZERO, nigdy nie jeździłem i nigdy nie pojade pojazdem mechanicznym pod wpływem, ale dla mnie rower to rower... zwłaszcza ze był weekend może słońce molo... a wyszło nieciekawie

A co do mojej deklaracji dalszej jazdy, to co mam tutaj udawać aniołeczka i gadać głupoty jak inni ? W takiej sytuacji jak ja ok 75% osób sie do tego nie stosuje, jedynie jeździ wolniej i bez wygłupów by nie zwracać na siebie uwagi, a z tych ok 75% możne 5% się przyzna tak jak ja...

ps: będziesz sie pytać mnie skąd ja mam te ok 75% ? A prawda jest taka ze połowa motocyklistów nie ma PRAWA JAZDY i pewnie to się jeszcze będzie zwiększać jeżeli nadal prawo będzie tak głupie jak jest teraz... a ma być jeszcze bardziej popier@#$%^ i oto prostą drogą dedukcji do tych 75% doszliśmy.
Dokaz
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 9/12/2006, 11:58


Postprzez greddy » 11/8/2008, 20:47

W hiszpanii trzeba bardzo uwazac, bo wiekszosc kierowocow ma juz grubo...jeden przejazd przez madryt, i co? Kilkanascie stluczek, potracen, wypadkow, wymuszen.Pytam sie kumpla co jest grane, czy tutaj tak caly czas?Co on na to?"Tutaj kazdy jezdzi z***, bo tutaj wszyscy od rana pija".
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach


Postprzez Dokaz » 11/8/2008, 20:49

andy7 napisał(a):A czego oczekiwales ? Ludzie mowia to co mysla, i nazywaja sprawe po imieniu, that’s it.

Dokaz napisał(a):
24 było z powodu zbyt dużej odległości od warszawy chociaż wydaje mi sie to głupim tłumaczeniem...


Bredzisz ? Czy co ? echales nawalony, za darmo Ci PJ nie zabrali, teraz probujesz sie wybielic walac takie farmazony, ze w pale sie nie miesci.

Ciesz sie, ze tylo na rok, gdybym mial cos do powiedzenia byloby na 10 lat lub dozywocie.



wybielać sie nie mam z czego bo z pełną świadomością napisałem ten post

a to czy ty mi wierzysz w moje słowa czy nie to gówno mnie obchodzi
Dokaz
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 9/12/2006, 11:58

Postprzez House MD » 11/8/2008, 20:52

Nie ma sensu przejmować się wypowiedziami innych user'ów , za dużo odp musiałbyś napisać ,co się stało to się nie odstanie ,najgorsze to są te zjebane egzaminy. Mój kolega robił kurs i capnęli go na rowerku odroczyli mu prawko o rok. :)
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez turboponczek » 11/8/2008, 20:56

Spoko u nas na osiedlu kolesiowi zabrali prawko za to ze odpychał sie od krawęznika jadąc po ulicy na rowerze. Dodam ze był trzeźwy.
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez Blaza89 » 11/8/2008, 22:08

turboponczek napisał(a):Spoko u nas na osiedlu kolesiowi zabrali prawko za to ze odpychał sie od krawęznika jadąc po ulicy na rowerze. Dodam ze był trzeźwy.



yyy a niby czemu? Tak sie odepchnął ze przekroczył prędkość czy jak ?
Ride to die
Only the good Die Young
Avatar użytkownika
Blaza89
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 1/6/2008, 21:19
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez gelo007 » 11/8/2008, 22:25

andy7 napisał(a):A Wy panowie dajcie sobie siana, sa ludzie i taborety, widac w jakim kregu przebywacie.

Sugerujesz, że powinienem się tego wstydzić? A Ty w jakich kręgasz przebywasz? Nie znasz mnie a oceniasz. Równie dobrze na tej samej zasadzie ja mogę stwierdzić, że jesteś członkiem loży masońskiej i gangu nieletnich cyklistów Reksio 2000. Miło?
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez andy7 » 11/8/2008, 23:28

turboponczek napisał(a):Spoko u nas na osiedlu kolesiowi zabrali prawko za to ze odpychał sie od krawęznika jadąc po ulicy na rowerze. Dodam ze był trzeźwy.


Byles przy tym, czy tylko o tym slyszales ?

gelo007 napisał(a):Sugerujesz, że powinienem się tego wstydzić ? A Ty w jakich kręgasz przebywasz? Nie znasz mnie a oceniasz. Równie dobrze na tej samej zasadzie ja mogę stwierdzić, że jesteś członkiem loży masońskiej i gangu nieletnich cyklistów Reksio 2000. Miło?


Wiesz mam juz troch ezycia za soba, i takie rzeczy przechodza obok mnie a ja pozostaje na to obojetny. Zycie nauczylo mnie tylko jednego, jezeli przebywasz w pewnym kregu to musisz wiedziec jakie sa tego konsekwencje i czym to sie dla Ciebie moze skonczyc. Pasuje Ci to, to OK. Ja trzymam sie osobiscie od ludzi pijacych zdaleka, sa tez i tacy ktorych towarzystwo lubie ale to sa wyjatki, ba z racji tego, ze nie pije czesto zdarza mi sie wozic pijane powarzystwo, czasem jest to nawet smieszne ( ostatnim razem mialem wlasnie w takiej sytuacji kontrole – a nie mialemn z soba ani PJ ani dowodu rej. Po dwoch min. jechalismy dalej.

Zasada

Piles nie jedz, jedziesz nie pij

Dokaz napisał(a):wybielać sie nie mam z czego bo z pełną świadomością napisałem ten post

a to czy ty mi wierzysz w moje słowa czy nie to g.... mnie obchodzi


Przeczytaj wiec jeszcze raz swoje posty i zobacz jakie farmazony napisales, nawet nie miales cywilnej odwagi sie przyznac, az zal pewna czesc ciala sciska, po komentarzach raptem zmiana i wszystko ma byc cacy ? Ciesz sie ze nie zylesz w Stanach bo juz bys dawno byl zapuszkowany i nie mialbys okazji pisania bzdur.

W pl prowadzenie po alkoholu jest niestety dalej traktowane jako wybryk kawalerski, na szczescie sie to zmienia.

:wink:
Ostatnio edytowano 11/8/2008, 23:34 przez andy7, łącznie edytowano 1 raz
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Wiewiór81 » 12/8/2008, 09:06

turboponczek napisał(a):Spoko u nas na osiedlu kolesiowi zabrali prawko za to ze odpychał sie od krawęznika jadąc po ulicy na rowerze. Dodam ze był trzeźwy.

A chwilę później porwała go czarna wołga...
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez andy7 » 12/8/2008, 11:20

Wiewiór81 napisał(a):A chwilę później porwała go czarna wołga...


Ty ta Wolga to ma juz dobre ponad 40 lat, wiec pewnie juz ja rdza zezarla :mrgreen:
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Traperoso » 12/8/2008, 11:22

Moim zdaniem Dokaz po prostu miał pecha, ot tyle nie przesadzajmy, że jazda po pijaku po jakiejś wiosce Rowerem to niewiadomo jakie przestępstwo. Owszem, ma się własny rozum i trzeba przedtem liczyć się z konsekwencjami itd. no cóż pech.
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez czeslej » 12/8/2008, 11:40

Takie jest prawo i trzeba go przestrzegać, a jak sie ma pecha i sie nie stosuje do zasad kodeksu, to później trzeba ponieść konsekwencje. Jakoś nie jest mi żal autora tematu.
In progres...
czeslej
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 1/7/2008, 15:43
Lokalizacja: Z nad morza

Postprzez fotokrak » 12/8/2008, 12:18

kreska napisał(a):no chyba ich po***ało że zabierają prawa jazdy(OBA!) za jazde po pijanemu na rowerze... :evil: :evil: nie możesz się odwołać gdzieś? :evil:

Nie ważne czy rowerem, czy łódką kajakiem, pontonem, gdy złapią cie po pijaku w pojeździe to tracisz prawko, kiedyś było głośno ze sąd zabrał prawo jazdy pieszemu który po pijaku spowodował kolizje na drodze, sąd uznał ze był uczestnikiem ruchu drogowego i spowodował wypadek pod wpływem alkoholu.
No może głupio to wygląda, bo już niejeden się chwalił policjantom że ma wszystkie kategorie jakie można mieć a tu mu misiek wciska, no niestety.
wiesz po pijaku jak się komuś wpakujesz np. pod motorek to też nabroisz nie?

zastanawia mnie co z rolkami i deskorolką ;-)
fotokrak
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 24/7/2008, 19:45

Postprzez turboponczek » 12/8/2008, 16:32

no serio kolesiowi zabrali. Ale jechał na fecie, wiec to chyba dlatego
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez Karol_85 » 12/8/2008, 19:47

Traperoso napisał(a):Moim zdaniem Dokaz po prostu miał pecha, ot tyle nie przesadzajmy

A jak by Ci po pijaku wjechał pod koła, tez byś powiedział ze miałeś pecha?
Zresztą Władysławowo to nie wiocha choć głownie wieśniaki tam jeżdżą :wink:

A co do mojej poprzedniej wypowiedzi, to podtrzymuje to co wcześniej napisałem. Jeżeli Dokaz widzisz w swoim poście jakieś przesłanie to może czas już wytrzeźwieć :idea:


STOP PIJANYM KIEROWCOM
Ostatnio edytowano 12/8/2008, 22:40 przez Karol_85, łącznie edytowano 1 raz
Karol_85
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 303
Dołączył(a): 20/10/2006, 08:24
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez Dokaz » 12/8/2008, 20:20

Karol_85 napisał(a):
Traperoso napisał(a):Moim zdaniem Dokaz po prostu miał pecha, ot tyle nie przesadzajmy

A jak by Ci po pijaku wjechał pod koła, tez byś powiedział ze miałeś pecha?


"gdyby babcia miała wąsy była by dziadkiem"
Dokaz
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 9/12/2006, 11:58

Postprzez Karol_85 » 12/8/2008, 20:58

Jak widać najgorsze w tym wszystkim jest przyzwolenie społeczeństwa do jazdy po pijaku.
Matka z dziećmi wsiada do auta którym kieruje nawalony ojciec rodziny:?:.
Nastolatki po imprezie wsiadają do auta, za kierownica pijany albo i naćpany kierowca.
I jeszcze to głupie gdybanie.
Karol_85
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 303
Dołączył(a): 20/10/2006, 08:24
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez Dokaz » 12/8/2008, 21:38

Karol_85 napisał(a):Jak widać najgorsze w tym wszystkim jest przyzwolenie społeczeństwa do jazdy po pijaku.
Matka z dziećmi wsiada do auta którym kieruje nawalony ojciec rodziny:?:.
Nastolatki po imprezie wsiadają do auta, za kierownica pijany albo i naćpany kierowca.
I jeszcze to głupie gdybanie.



nie ważne jak głośno będziesz krzyczeć
co ma być to będzie !
Dokaz
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 9/12/2006, 11:58

Postprzez Karol_85 » 12/8/2008, 22:20

Dokaz napisał(a):co do kolegi który powiedział ze jestem głupi czy coś takiego pisząc o tym na otwartym forum... zastanów się logicznie czy to da więcej dobrego czy złego ?

Myślałem ze chcesz przestrzec innych pisząc o tym na forum
Dokaz napisał(a):nie ważne jak głośno będziesz krzyczeć
co ma być to będzie !

teraz już nie wiem co myśleć.
Faktycznie nie ważne jak głośno będziesz krzyczeć niektórzy są zbyt głupi żeby zrozumieć pewne sprawy.
Dokaz napisał(a):były rowerki to sobie w kilka osob śmignęliśmy nad może z tym faktem ze mi po drodze zabrali prawo jazdy

Już nie zamierzam więcej krzyczeć :!:
Pozdrawiam
Karol_85
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 303
Dołączył(a): 20/10/2006, 08:24
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez Uysy » 12/8/2008, 22:34

to w ramach przestrogi dla innych i tak z ciekawości ile było 0,5 czy 2,2?
Uysy
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13/2/2008, 22:04
Lokalizacja: z kontowni

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości




na gr