Zobacz wątek - czy kupił byś motocykl WSK gdyby wznowiono produkcje (fotki)
NAS Analytics TAG

czy kupił byś motocykl WSK gdyby wznowiono produkcje (fotki)

O wszystkim
_________

Postprzez pablomotors » 26/12/2008, 15:31

Mój ojciec mi opowiadał jak kiedyś polował na wsk 175 wersja a'la cross. W końcu i tak kupił wsk w zwykłej wersji. Kupił ją nową i nic a nic mu się nie psuło więc awarie to raczej wina mechanika. Mój ojciec dbał i nie musiał się bać awarii nawet podczas dłuższych wycieczek.

Teraz bym pewnie nie kupił chyba że starą za grosze.
Avatar użytkownika
pablomotors
Świeżak
 
Posty: 453
Dołączył(a): 25/3/2008, 13:06
Lokalizacja: Maczu-Pikczu


Postprzez falken86 » 26/12/2008, 16:42

pablomotors napisał(a):Mój ojciec mi opowiadał jak kiedyś polował na wsk 175 wersja a'la cross. W końcu i tak kupił wsk w zwykłej wersji. Kupił ją nową i nic a nic mu się nie psuło więc awarie to raczej wina mechanika. Mój ojciec dbał i nie musiał się bać awarii nawet podczas dłuższych wycieczek.

a moj dziadek mial 125 wersje Kos czy jakos tak, sprzecik picus glancus normalnie jak nowka z salonu stan igla.palila na kopa,to byla najbardziej zadbana wsk jaka mialem w swoich lapach,pojechalem do niego na ferie zimowe,na poczatku nie chcial mi jej dac wiedzial czym to sie skonczy az w koncu ulegl... fajnie sie nia koleczka krecilo :) nidgy nie zapomne jego miny jak przyprowadzilem ja do domu... :roll: co zrobic dziadek wski nie lubia wysokich obrotow :)
falken86
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11/5/2007, 16:33


Postprzez gumis » 26/12/2008, 20:12

to raz marudzisz jaka to WSK-a jest zla i ze mozna ja tylko pchac a teraz opisujesz ja w superlatywach, ze byla zadbana, igla, palila na kopa od razu. wiec zastanow sie w koncu jakie masz zdanie bo widze, ze jak ludzie pojechali po Tobie to od razu zmieniles zdanie. jak ja nie lubie takiego czegos :? a 2 sprawa to nie dziwie sie, ze ci padala jak sadzac po Twojej wypowiedzi wstrales sie ja zajechac :/ jak ktos jezdzi normalnie to mu dlugo bedzie sluzyc a jak ktos tak jak Ty to nie ma motocykla do niezajechania.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez falken86 » 26/12/2008, 22:58

drogi gumisiu bo ci zylka peknie to tylko forum,zle mnie zrozumiałeś ja wcale nie zmieniłem zdania co do wski,jest jak jest,a z ta wsk dziadka to w ogole byl polew ale nie bede sie rozpisywal :)
ktos mnie tu pojechal gdzie? ze niby kiepski ze mnie mechanik? akurat na waszej opini najmniej mi zalezy naprawdę ale to jest najbardziej zabawne forum na jakim bylem :) dlatego lubie tutaj zagladac
zaloze sie ze gdyby tamtego posta napisal user ktory nie ma przy nicku "vip.scigacz.pl/bywalec" to nawet nie zwróciłbyś uwagi na jego posta...
elo
falken86
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11/5/2007, 16:33

Postprzez Movi » 26/12/2008, 23:06

Ludzie którzy mają "vip ścigacz.pl" jak to nazwałeś nie dostają tego za to że pierdzą w stołek i piszą durne posty, więc raczej by nikt nie napisał nic głupiego.

Generalnie to kurde chciałbym zabrać głębszy udział w dyskusji ale nie chce mi się tego wszystkiego czytać szczerze, więc tylko zgodzę się krótko z opinią YZF, KAŻDY motocyklista miał jakąś styczność z WSK, no bynajmniej ja nie znam takich którzy by nie mieli, teraz to już zanika z wiadomych względów (chińskie kible itd.)
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Koval135 » 26/12/2008, 23:35

WSK'i wcale nie byly takie awaryjne.Kumpel był na wsce w tatrach(ok 350 km w jedna strone),zwiedzil góry stolowe (tez ok 200km w jedna str) i latal po czechach,jeździl z plecaczkiem co tez troche moto obciązylo i bez problemu w krotkim czasie zrobil 2 tys km,a wsk juz troche leciwa przecież.Jak jest zadbana to dlugo pojeździ i w miare bezawaryjnie.Sam tez jeżdze czasami wueskami i bardzo przyjemnie sie tym jeździ,wcale jak sie wbijesz na polną droge i se jedziesz podziwiając widoczki :P
KTM 950 SM Orange Power! | www.migus-motocykle.pl
Avatar użytkownika
Koval135
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1807
Dołączył(a): 13/7/2008, 14:10
Lokalizacja: Racibórz/Warszawa

Postprzez falken86 » 26/12/2008, 23:36

Movi napisał(a):Ludzie którzy mają "vip ścigacz.pl" jak to nazwałeś nie dostają tego za to że pierdzą w stołek i piszą durne posty, więc raczej by nikt nie napisał nic głupiego.

wiedzialem ze w koncu znajdzie sie osoba ktora podsumuje ta dyskusje...no coz :D dla ciebie to co ja napisalem jest glupie i co ty chcesz przez to udowodnic?ze jestes ode mnie mądrzejszy bo jestes moderatorem?ze nie wolno na forum miec wlasnego zdania?
falken86
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11/5/2007, 16:33

Postprzez gumis » 26/12/2008, 23:38

mozna miec wlasne zdanie, nikt cie za to nie zabije ale w momencie gdy ktos po tobie delikatnie pojechal to od razu zmieniles strone.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Movi » 26/12/2008, 23:50

falken86 napisał(a):wiedzialem ze w koncu znajdzie sie osoba ktora podsumuje ta dyskusje...no coz :D dla ciebie to co ja napisalem jest glupie i co ty chcesz przez to udowodnic?ze jestes ode mnie mądrzejszy bo jestes moderatorem?ze nie wolno na forum miec wlasnego zdania?


Po 1 nigdy nie wywyższyłem się na tym forum z racji tego że jestem modem, bo pamiętam historie tego jak to się stało że jestem modem. Dwa nigdzie nie napisałem że twój post jest głupi, tylko wspomniałem że ktoś kto jest w gronie VIP to nie przypadkowy baran tylko zazwyczaj wie co pisze i pisze z sensem. Podsumowując to, nie mów że robię coś czego nie zrobiłem :)
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez falken86 » 26/12/2008, 23:58

gumiś szkoda ze tak interpretujesz tamtego posta z wsk sp.mojego dziadka widze ze nic na to nie poradze

to by bylo na tyle, ide spac
elo
falken86
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11/5/2007, 16:33

Postprzez YZF R1 » 29/12/2008, 04:17

falken86 napisał(a):
YZF R1 napisał(a):haha pseudo motocykl człowieku to ty chyba jestes pseudo motocyklista!!! WSK to motocykl obowiązkowy w posiadaniu każdego szanującego się motocyklisty!

no prosze cie
YZF R1 napisał(a):każdy nim jeźdizł i każdy powinien nim się chociaż przejechać! WSK

nie kazdy,moj kuzyn zaczynal od gsx-r750
YZF R1 napisał(a):to motocykl który powinieneś szanować bo jak nie będziesz szanował WSK to ciebie nie będą szanować inni.....

widze ze wiesz jak rozbawic ludzi na swieta ;)
YZF R1 napisał(a):zresztą jak WSK były w sklepach to sądze ze ciebie na świecie nie było albo sr.a łeś w pieluchy więc co ty wiesz o WSK..

mialem ok 5wsk zajechalem ok 10 silnikow,wiec masz racje nic o nich nie wiem... :/
YZF R1 napisał(a): fakt faktem te prototypy to zdeka przegięcie

no to zdecyduj sie albo rybki albo akwarium
YZF R1 napisał(a):ale stare czarne wsk 125 175 to wspaniałe motocykle zresztą junaki WFM SHL MZ (trophy) Gazela Iże Panonie i Javy to motocykle które kiedyś królowały na Polskich drogach i jak ktoś ich nie szanuje to dla mnie jest amatorem kwaśnych jabłek... :twisted:

za bardzo sie wczuwasz,z reszta kazdy ma prawo do wlasnego zdania,jednym sie wsk podoba innym nie,rozmawiamy tutaj o wueskach a nie o jawkach i wfm,ja nie jestem przekonany do tego motocykla miałem naprawiałem czasami jeździłem potem znowu naprawiałem...i wiem co on potrafi i nie interesuja mnie twoje sentymenty
wesolych swiat
elo


Cóż, skoro aż tak wnikliwie przeanalizowałeś moja wypowiedź, pozwól że Ci odpowiem:

1 nie proś mnie bo nie masz o co tylko każdy w swoim życiu miał WSK lub miał styczność z tym motocyklem

2 życzę powodzenie twojemu kuzynowi który zaczynał od 750 zaczynał i co umie na dzień dzisiejszy....

3 widzę że nie wiesz jakie mamy święta bo na święta Bożego narodzenia nikogo nie trzeba rozbawiać, nie jest to żadną tradycją...

4 a ja miałem 5 Galladro i zajechałem 10 Enzo

5 widzę że nie wiesz co to czytanie ze zrozumieniem przeczytaj jeszcze raz mój post to zrozumiesz co kryje się pod pojęciem rybki a co pod akwarium...

pozdrawiam
:lol:
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mateuszz55 » 4/1/2009, 01:17

Pewnie ze bym kupił :D
Sam mam teraz 2 w garazu :D
Motocykle to nie wszystko, ale wszystko bez nich jest niczym..
Avatar użytkownika
mateuszz55
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 21/12/2007, 00:44
Lokalizacja: okolice Słupcy \ Konin

Postprzez YZF R1 » 11/1/2009, 04:26

falken86 co tak przysiadłeś na du.pie.... po sparingujmy dalej...
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości




na gr