Zobacz wątek - Wypożyczenie motocykla za granicą
NAS Analytics TAG

Wypożyczenie motocykla za granicą

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Wypożyczenie motocykla za granicą

Postprzez Taser » 26/7/2008, 10:42

Tak jak wszyscy wiemy, kiedy jedziemy gdzies na urlop w cieple kraje możemy sobie wypożyczyć samochód. Ja jednak bede jechal tam juz samochodem i to mnie raczej nie interesuje. Natomiast zastanawia mnie czy sa firmy ktore oferuja wypozyczenie jednoslada na kilka dni? Konkretnie mowie o wegrach. Bylem tam juz wczesniej i jak na kazdy kraj ktore lezy troche bardziej na poludniu jest tam mnostwo motocykli. Glowie sie nad tym czy udaloby mi sie wypozyczyc jakiegos szosowego turystyka na 2 dni, bo jest co tam zwiedzac, a drogi tez maja nie najgorsze. Wiec jesli ktos cos wie na ten temat to dajcie jakies adresy, telefony....ogolnie kontakt lub mete. Pisze w tym dziale, bo oprocz hydeparka i techniki jazdy prawie nic nie jest czytane.
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn


Postprzez pistol » 27/7/2008, 19:09

Musi być możliwość wypożyczenia moto w Budapeszcie. W każdym cywilizowanym miejscu są wypożyczalnie. Adresów nie podam, bo konkretnie w Budapeszcie nie wypożyczałem. W UE na pewno zapytają o prawko. W Turcji brałem dowolnej wielkości moto i nikt się nie zająknął, czy mam prawo jazdy czy nie.
Suzuki GSR600/Burgman 650 /Volkl Racetiger/BlackKnight Ion Storm
pistol
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 20/6/2008, 11:49
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Taser » 27/7/2008, 23:03

Wielkie dzieki za odpowiedz, bo jak narazie to duzo osob czytalo a nikt nie odpisal. Poszukam w necie i mam nadzieje ze mi sie poszczesci. Prawko A oczywiscie mam :) Jak cos znajde konkretnego to dam znac
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê