Zobacz wÄ…tek - www.******
NAS Analytics TAG

www.******

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Postprzez Komentatorzy » 21/10/2010, 12:29

Komentatorzy napisał(a):Sklep totalnie do bani jeżeli chodzi o obsługę! Pan kierownik wcisnął mi kask MTR za 500zł zachwalając go sobie, że za tą cenę to świetny kask i warto go kupić bo to tanio jak na niego; po czym tydzień później cena została przeceniona na 250zł. Rękawice kupione również są bardzo kiepskiej jakości... Zdecydowanie nie polecam sklepu, bynajmniej jeżeli chodzi o obsługę i doradztwo!<br><hr>quazer<br>
Byłem ostatnio w salonie ****** przy Okęciu i uważam że są warci odwiedzenia. Rzetelnie i uczciwie doradzili i nie sądzę, by ktoś mnie naciągał<br><hr>danden
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 27/10/2010, 14:36

Komentatorzy napisał(a):Sklep totalnie do bani jeżeli chodzi o obsługę! Pan kierownik wcisnął mi kask MTR za 500zł zachwalając go sobie, że za tą cenę to świetny kask i warto go kupić bo to tanio jak na niego; po czym tydzień później cena została przeceniona na 250zł. Rękawice kupione również są bardzo kiepskiej jakości... Zdecydowanie nie polecam sklepu, bynajmniej jeżeli chodzi o obsługę i doradztwo!<br><hr>quazer<br>
Kupuje u nich glownie dlatego ze maja spora oferte, w sumie wszystko co potrzebuje moge u nich kupic i wiekszosc maja na magazynie. Co do cen to wole dostac cos szybko i miec dobry kontakt ze sprzedawca niz szukac czegos o 10zl taniej a potem zastanawiac sie czy w ogole to dostane.<br><hr>Parol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 27/12/2010, 17:15

Komentatorzy napisał(a):Ja bym dokładniej sprawdził ceny, gdyż cenowo www.****** biją innych na głowę, szczególnie w kaskach shoei, osobiście mam od nich dwa i niegdzie indziej bym nie kupił, dodam, że jeszcze są w stanie zejść z ceny, więc polecam -------------------------------------------------------------------------------- GSXR 750cm ty chyba u nich pracujesz ze taką reklame robisz.poszukacj dokladniej a znajdziesz sklepy z tanszymi kaskami.takze nie sciemniaj bo mozna o nich wiele mowic ale napewno nie ze sa tani poza tym stworzyli portal w którym reklamuja swoje produkty nie informujac czytelnikow ze maja wlasny sklep.to jest dla mnie manipulacja i brak obiektywizmu.nieby portal jest bezstronny a tak naprawde promuje swoje produkty.dla mnie stracili zaufanie.poprostu nie mowiac ze mają sklep stworzyli reklame firmy o ktorej nieswiadomy czytelnik nie wiei sugeruje sie w wyborze..mam wrazenie ze to troche nie wporzadku do czytelnikow ale rynek zeryfikuje ich posuniecie.ponoc pazernosc nie poplaca.<br><hr>Rogaty79<br>
Świetnie im powiedziałeś :)

> GSXR 750cm ty chyba u nich pracujesz ze takÄ… reklame robisz
A prawda, w końcu jaki motocykl jest w ich logo? Innych nie znają :)<br><hr>klient
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê