Zobacz wątek - Ciuchy (i nie tylko) - Uwaga - drastyczne zdjęcia
NAS Analytics TAG

Ciuchy (i nie tylko) - Uwaga - drastyczne zdjęcia

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Ciuchy (i nie tylko) - Uwaga - drastyczne zdjęcia

Postprzez wrażliwy_roman » 27/9/2006, 15:44

Witam serdecznie.
Ostatnio znalazłem taką stronkę: http://home1.gte.net/res0ak9f/bike.htm
Nie wiem czy ktoś już tego linka podawał, jeśli tak to przepraszam za powtarzanie. I ostrzegam: zarówno zdjęcia jak i opisy są dość drastyczne ale BARDZO dają do myślenia.
Nie zamieszczam tego żeby robić sensację ale żeby każdy mógł się zastanowić. Ja osobiście już chyba nie wyjade bez ciuchów.

Ubierajmy się!!! Chociaż i to nie zawsze wystarczy:(
wrażliwy_roman
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3/8/2006, 13:52


Postprzez dosiek77 » 27/9/2006, 15:48

Wypad z tymi zdjęciami!!!!!!!!!!!!!!

Ile razy można????????????
dosiek77
Bywalec
 
Posty: 507
Dołączył(a): 10/8/2006, 21:32
Lokalizacja: Mokotów


Postprzez wrażliwy_roman » 27/9/2006, 16:02

Spokojnie, jeśli było to przepraszam. A i ostrzegłem, że nie są przyjemne i jeśli ktoś nie chce to nie będzie oglądał.
Nie rozumiem dlaczego niektórzy się tak burzą tymi zdjęciami. To raczej nie są fotomontaże więc takie rzeczy się zdarzają i lepiej uczyć się na błędach innych. I według mnie takie rzeczy powinny być pokazywane ludziom robiący kurs zarówno na A jak i na B.
I powtarzam, że nie wkleiłem dla draki a dla ostrzeżenia. Gdybym chciał rozpętać burzę to wkleiłbym gorsze od których robi się na serio słabo.
Chociaż i po tych miałem przez chwiłe dość motoru.
wrażliwy_roman
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3/8/2006, 13:52

Postprzez mezdej » 27/9/2006, 16:04

roman idz bo Cie pierd****

zreszta to imie ostatnio mile mi sie nie kojarzy

widocznie trzeba uwazac z imieniem jakie sie daje dziecku...
Ostatnio edytowano 27/9/2006, 18:21 przez mezdej, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
mezdej
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 148
Dołączył(a): 26/4/2006, 19:11

Postprzez Wiewiór81 » 27/9/2006, 16:04

Hmmm, nie wiem, czy jest sens najeżdżać na przedpiszcę - to nie są tylko drastyczne zdjęcia - tam jest sporo informacji, jak unikać wypadku, na co zwracać uwagę... w sumie - może i warto się z tym zapoznać?

WR81
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez dosiek77 » 27/9/2006, 16:09

Ale te zdjęcia były juz na forum kilka razy i za każdym raze były usuwane ze wzgledu na sprzeciw forumowiczów i w obronie dzieci które tu czesto zaglądają.

Może ankieta i będzie wiadomo czy akceptujemy takie rzeczy na forum czy nie.
dosiek77
Bywalec
 
Posty: 507
Dołączył(a): 10/8/2006, 21:32
Lokalizacja: Mokotów

Postprzez Wiewiór81 » 27/9/2006, 16:12

Ja na przykład link do tej strony wkleiłbym w temacie, gdzie jeden z forumowiczów stwierdził, że ma wadę wzroku uniemożliwiającą ocenę odległości, a inni namawiają go, żeby sobie "załatwił" badania lub jeździł bez prawka...
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez ZELEK RG » 27/9/2006, 16:13

odobają mi sei te foki zarąbiste wydrukuje i kaze sobei zrobic areograf na suzuzce szczegulnie podoba mi sie to ostatnie ten czlowiek w 20 kawałkach bez polowy glowy :roll: :twisted:
Każdy Temat w którym sie udziele robi się zaraz popularny...
Avatar użytkownika
ZELEK RG
Świeżak
 
Posty: 66
Dołączył(a): 23/6/2006, 15:27
Lokalizacja: Trzebinia-Chrzanów-Kraków

Postprzez wrażliwy_roman » 27/9/2006, 16:14

Nie rozumiem trochę Waszego zachowania. Jeździcie wszyscy na motocyklach i wiecie, że to niebezpieczne. Ale jak się coś pokaże to każdy zapiera się rękami i nogami jakby problemu nie było. Pewnie, że chcielibyśmy żyć w jakiejś Utopii gdzie nie zdarzają się wypadki.

Zamieściłem ostrzeżenie i jeśli ktoś nie chce to nie zobaczy. A tak poza tym jest tam dość sporo cennych informacji chociażby dotyczących kasków i choćby po to warto zajrzeć. A jeśli nie chcesz widzieć zdjęc to ustaw przeglądarkę żeby Ci nie wyświetliło obrazków i przeczytaj chociaż.

No i problem istnieje a wmawianie sobie, że wypadki nie istnieją i traktowanie ich jak rzeczy z kosmosu to żadne rozwiązanie.
wrażliwy_roman
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3/8/2006, 13:52

Postprzez dosiek77 » 27/9/2006, 16:15

ZELEK RG napisał(a):odobają mi sei te foki zarąbiste wydrukuje i kaze sobei zrobic areograf na suzuzce szczegulnie podoba mi sie to ostatnie ten czlowiek w 20 kawałkach bez polowy glowy :roll: :twisted:


Tylko pchyriatra pomoze.
dosiek77
Bywalec
 
Posty: 507
Dołączył(a): 10/8/2006, 21:32
Lokalizacja: Mokotów

Postprzez Wiewiór81 » 27/9/2006, 16:17

dosiek77 napisał(a):Tylko psychiatra pomoze.

Jego psychiatra zwariował po dwóch sesjach terapeutycznych.
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez ZELEK RG » 27/9/2006, 16:20

Wiewiór81 napisał(a):
dosiek77 napisał(a):Tylko psychiatra pomoze.

Jego psychiatra zwariował po dwóch sesjach terapeutycznych.


to były jaja bo widze ze drętwa atmosfera na forum i szczegulnie na tym TOPICU niewiem o co wam chodzi w tym temacie moze ze mamy trumne ze soba na motorze wozic :lol: :lol: 8) :twisted: :!:
Każdy Temat w którym sie udziele robi się zaraz popularny...
Avatar użytkownika
ZELEK RG
Świeżak
 
Posty: 66
Dołączył(a): 23/6/2006, 15:27
Lokalizacja: Trzebinia-Chrzanów-Kraków

Postprzez Daq89 » 27/9/2006, 19:41

Koles bez połowy głowy rulezzzz...
Oczywiscie JOKE :D
*** trzeba chyba w zbroi, kasku za 2000zł, i skurach ochronnych jezdzic bo jak cos takiego sie stanie to +[*]+
Daq89
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 19/9/2006, 11:39

Postprzez Wombat » 27/9/2006, 20:08

widzialem ta stronke miesiac temu co zaowocowalo nowa kurtka i rekawicami na motocykl... prawda jest taka jednak ze jak sie wyrabie w cos dzwona z e sluszna predkoscia to nic nie pomoze. apropos zwrotu dawcy organow. nie wiem o co biega bo kolesie ktorzy naprawde szybko grzeja w wyniku kolizji najczesciej maja taka demolke z organow wewnetrznych ze nic sie nie nadaje. przynajmniej taka opinie slyszalem od kolegi lekarza... daja ci co jezdza wolno :wink: ... padlo powyzej ze zachowujemy sie wszyscy alergicznie i zapieramy tego co widzimy. coz , jak ja zaczynam myslec o tym wszystkim to przestaje jezdzic. wiec aby jezdzic mysle troche mniej o tym co moze sie wydarzyc. oczywiscie trzeba miec swiadomosc i byc w miare mozliwosci przygotowanym(ciuchy etc) i jedzic na poziomie, cwiczyc - ale nie nalezy tez popadac w skrajnosci. w sumie mozna z domu nie wychodzic i tynk czlowieka ubije w pustym pokoju, nie?
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez silver » 27/9/2006, 20:36

Ech. Forum ogólnie jest naprawdę dobre ale wydaje mi się, że powinniśmy wyzbyć się bezmyślego (w sensie bez zastanowienia) najeżdzania na ludzi. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, iż możliwe jest, by nie mieli oni pojęcia o tym, że coś takiego na forum już było. Strasznie mnie irytuje, gdy odpowiedź na każde nawet nie na miejscu zapytanie, bądź topic, brzmi obraźliwie, czy chociażby wrogo.

1. Wypowiadaj siÄ™ kulturalnie...


Nie stwarzajmy atmosfery zamkniętej grupy. Przecież to jest forum publiczne, a nie każdy musi odrazu wiedzieć o wszystkim o czym była mowa. Tak naprawdę mi też nie chciało by się czytać kilkudziesięciu stron topiców, z których duża część nic sobą nie wnosi do tematu motocykli, a jest jedynie wymianą zdań na tematy zupełnie nie związane. Oczywiście nie neguję pogaduszek spoza tematu, jednakże nie możemy wymagać idealny znajomości wszelkich tematów poruszanych na forum, a tym bardziej tych, które zostały usunięte :shock: ...

Nieładnie, nieładnie...

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
silver
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kaja » 27/9/2006, 20:57

Wiewiór81 napisał(a):
dosiek77 napisał(a):Tylko psychiatra pomoze.

Jego psychiatra zwariował po dwóch sesjach terapeutycznych.


sesje terapeutyczne to u psychologa
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Crazy Ivan » 27/9/2006, 22:07

ogladałem ta strone i musze przyznac ,ze boje sie wsiasc na motor a bez zbroi i skóry nawet o tym nie mysle
Avatar użytkownika
Crazy Ivan
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22/7/2006, 20:33

Postprzez mlody » 27/9/2006, 22:14

Owszem,zdjecia obrzydliwe i dajÄ…ce do myslenia...
Tyle tylko,że czy samochodem,czy samolotem...zdjecia ludzi po wypadku moga wygladac tak samo czy nawet gorzej.
Akurat tutaj zebrano wszystko w "kupe" i ogarnia ludzi przerazenia,ciekawe czy jakby porobic foty z wypadkow samochodowych,gdzie 5 - a nawet więcej ciał jest zakleszczonych i porozrywanych w zmiażdzonej puszce-czy wtedy byloby mnie strasznie?-nie wydaje mi sie... co nie zmienia faktu ze na moto warto ubrać się tak jak "pan Bóg przykazał".
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez Wombat » 27/9/2006, 22:40

Kaja celni i z humorem... heh
a propos bezpieczenstwa to co preferujecie - skory czy syntetyki? - ostatnio mam ochote kupic sobie spodnie wilfa - syntetyk, corduropodobny i wstawki ze skory naturalnej... podobno dobre
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Następna strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê