Zobacz wÄ…tek - Two Brothers kominy, co sadzicie?
NAS Analytics TAG

Two Brothers kominy, co sadzicie?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez cezare » 15/7/2008, 08:39

<b>Trolliani </b> : jechałem miesiąc temu w obstawie ślubu - koło kolesia w parze na GS500 z przelotem ... po 15 min zaczęła mnie tak głowa boleć ( bez kitu ) kask mi to jeszcze chyba wzmacniał - nie mogłem zwiać gdzieś na bok - bo para to para .... powiedziałem sobie - nigdy więcej .... 500 pojemności a łomot taki że przykro.


ja szukam tłumika "silent" - wiem wiem - znów mnie zbesztacie - ale uważam ze jak ktoś nie ma mocy to chce chociaż żeby go było słychać ( patrz zwieśniaczone Calibry, golfy, punciaki - wszystko ryczy i gówno jedzie - wioska...lansowa wioska... )

szukam CICHEGO tłumika - słuszalem o tłumikach wykorzystujących efekt przesunięcia fali - ale ani go nie widziałem ani nie słyszałem ( ponoć właśnie nie słychać ;P)

jakby ktoś znał markę CICHCYCH tłumików ehh ... mi to się podoba dźwięk ślicznie zsynchronizowanej rzędówki... ppiękny szum mocy ... a nie pierdzenie i walenie w czajnik ;( ...
Avatar użytkownika
cezare
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ


Postprzez YZF R1 » 15/7/2008, 08:46

Cichy to tylko seria Cezare ja jak jade w traske to zakładam serie Tytanową i już mam jak odkurzacz.
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez cezare » 15/7/2008, 09:06

YZF R1 napisał(a):Cichy to tylko seria Cezare ja jak jade w traske to zakładam serie Tytanową i już mam jak odkurzacz.


taa... tylko seria w ACE anno domini 1996 to kompletna porażka - rynny są cieńsze ;) i ładniejsze ;)
Avatar użytkownika
cezare
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez YZF R1 » 15/7/2008, 09:10

no u mnie to samo ale co zrobić jak chce się mieć cicho nie zapominaj o pojemności i mocy coś to musi stłumić do poziomu odkurzacza.
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Trolliani » 15/7/2008, 11:51

[quote="cezare"]<b>Trolliani </b> : jechałem miesiąc temu w obstawie ślubu - koło kolesia w parze na GS500 z przelotem ... po 15 min zaczęła mnie tak głowa boleć ( bez kitu ) kask mi to jeszcze chyba wzmacniał - nie mogłem zwiać gdzieś na bok - bo para to para .... powiedziałem sobie - nigdy więcej .... 500 pojemności a łomot taki że przykro.

Na pewno masz racje w tym co piszesz. Nie szukam pustej rury, bo nie o to chodzi, ale jedna z rzeczy ktore kocham jest rasowy dzwiek, moze to skrzywienie po poprzednim motorze, jednocylindrowym KTM LC4, ktory brzmial nawet na seryjnym tlumiku ekstra, niektorym to sie nie podoba ale ten gang jest nie do podrobienia 8) , a teraz mam 4 w rzedzie i gen nie jest jakos strasznie cicho ale lubie poeksperymentowac i moze bedzie ciekawiej. Na pewno cichy wydech nie meczy, szczegolnie tych ktorzy musza ciesluchac :twisted: . Dzieki za iiny punkt widzenia :).
Be quick or be dead :)
Trolliani
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14/7/2008, 06:49
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez YZF R1 » 15/7/2008, 13:53

jak lubisz basowy pomruk to Micron i Scorpion bardzo dobrze znane mi marki słyszałem wiele motocykli na tych tłumikach i wszystkie chodzą bardzo basowo i są tanie o niebo tańsze od Yoskimury, Akrapovića czy Leo. Bardzo basowy też jest Bos ale ciężko kupić w Polsce Bosa.... :wink:
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Trolliani » 15/7/2008, 16:29

YZF R1 napisał(a):jak lubisz basowy pomruk to Micron i Scorpion bardzo dobrze znane mi marki słyszałem wiele motocykli na tych tłumikach i wszystkie chodzą bardzo basowo i są tanie o niebo tańsze od Yoskimury, Akrapovića czy Leo. Bardzo basowy też jest Bos ale ciężko kupić w Polsce Bosa.... :wink:


Na pewno sprawdze, a co do Two Brothers, to po prostu mam mozliwosc zakupienia go w USA, gdzie kosztuje jakies 530$ (Wersja z tytanu) i przyslania do Polski, co po przeliczeniu na PLN daje cene tlumika aluminiowego takiego jak Leo Vincie. Ale jeszcze nic nie kupilem, wiec na pewno sprawdze jeszcze inne opcje, dzieki.
Be quick or be dead :)
Trolliani
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14/7/2008, 06:49
Lokalizacja: Gdynia

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê