Zobacz wątek - "Wyścig ze śmiercią"
NAS Analytics TAG

"Wyścig ze śmiercią"

O wszystkim
_________

Postprzez mar111cin » 10/7/2008, 22:40

simonw napisał(a):Marcin - wiesz, nie zapominaj o jednej rzeczy - w paru gazetach dane mi bylo pisac i uwazam ze gosc na prawde napisal to swietnie. Styl , jajo itp sa ok, tresc naciagana nieco - mimo iz czuje jaki jest zamysl autora i co chcial pokazac, w jaki sposob uswiadomic nam niebezpieczenstwo i oddzielic lans od motocyklizmu - to tez uwazam ze w paru miejscach popuscil wodze fantazji. Moze takie bylo ogolne zapotrzebowanie a on przemycil pozytywne tresci pod taka ironiczna otoczka. Nie wiem, natomiast sam dystans i tony ironii mnie urzekly.

W sensie, chcialbym tak lekko i luzno pisac jak ten gosc :)
a po publikacji jednej rzeczy zmienie chyba nick na forum :P


jak lubisz naciąganą treść i popuszczone wodze fantazji to poczytaj sobie sapkowskiego czy tolkiena.

dobrze wiesz że nikt się nie zagłębia w rozbieranie tego artykułu na części pierwsze, to nie lekcja jezyka polskiego. Bo równie dobrze moge zrobić artykuł o informatykach i wyjdzie że to nie ludzie, tylko owłosione mamuty, w starej przepoconej koszuli, nie śpiący po nocach, grającyh w BLOOD i do tego umierają od promieniowania monitora.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez simonw » 10/7/2008, 23:02

Marcinie, TAK mozesz - i ja pekne ze smiechu a inni nie :) Kwestia odbioru... co nie zmienia faktu ze czytajac jakis powazniejszy artykul patrze na jego konstrukcje, jakie wrazenia ktos przekazuje itp, np Lovtza jak pisywal czesciej tez mial bardzo lezacy mi styl, podobnie moj ex-ex-ex-ex szef z sam-wiesz-jakiego-wydawnictwa takze jak pisal, bylo to odjechane i az chcialo sie wiecej bez wzgledu na tresc.
Ot takie zboczenie - dla tego mowie 4/5 bo jednak troszke ponaciagane jest i zrobione na sensacje :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez mar111cin » 10/7/2008, 23:38

kiedyś czytałem teksty Twojego eks ; ) ale od jakiś conajmniej 6lat tego nie robię ; )

wiesz, najbardziej wnerwia fakt że tekst napisała osoba która dżuffno wie na temat motocykli jak i nie całej motoryzacji. Może nawet jeździć samochodem jak ostatnia mameja (czyt. mój <niestety> sąsiad) i dlatego nie powinna pisać na tematy obce.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez simonw » 11/7/2008, 00:30

coz ja jednak mysle ze costam wie - zestaw marcinie prosze, pismaka z brukowca analnego jakim jest Fakt ktory pisze dzisiaj o aferze na gieldzie jutro o motocyklach i ogolnie nawet nie stara sie czyms zaciekawic czytelnika. Ba, nawet nie ma taniej sensacji, jest sam zal i zgrzytanie zebami.

Ta osobka cos niecos jednak wie - zauwaz ze pisane to jest w 1 osobie, lacznie z relacjami z roznych miejsc, ta osoba musiala rozmawiac bac byc na paru ustawkach i widziec sie z ludzmi (zakladam ze tylko wtedy mozna powiedziec co mowi ktostam jak cwiczy). Wiec calkiem obcy swiatek to nie jest, jednak jakies przygotowanie bylo.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez marcio » 11/7/2008, 01:14

jak bym sie nie interesował motocyklami i to przeczytał, to przyznam że w tej chwili zaczął bym szukać wszelkich o nich informacji... adresik już mam - ścigacz.pl :D :D :D i zadaje pierwsze pytania - "kupuje R1 ale jak sie jeździ"? :D

po przeczytaniu tego tekstu nabrał bym chęci do pojeżdżenia ale myslal bym ze jestem swirem ze chcem byc motocyklista... he
SM
Avatar użytkownika
marcio
Świeżak
 
Posty: 216
Dołączył(a): 20/1/2007, 15:39
Lokalizacja: z rambo

Postprzez Thrillco » 11/7/2008, 05:12

tak simonku...ino to taka sama osóbka moze byc jak sławetna niegdyś i wszedobylska dor.....(może) samiwieciekto, która stoi na stanowisku, ze po 24h przebywania w srodowisku wie już wszystko. A ja jestem ortodoksem i uważam za karygodne, jesli ktoś pisze cokolwiek na temat, w którym jego orientacja i wiedza da się zamknąc w pudełku zapałek. To jest mało profesjonalne i pozwala, nawet otwiera droge dla ludzi, którzy sa dalecy od rzeczywistej pracy redaktorskiej ale mają nieodpartą chęc pisania...byle gdzie, byle o czymś, byle jak. Nie może potem dziwić masa coraz częsciej pojawiających się "baboli" w tekstach, które przechodzą przez korekte i pojawiają się mimo wszystko w tekście publikowanym.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez asmodeusz » 11/7/2008, 07:09

Autorka pozaokrąglała fakty, spłaszczyła jedno, wyolbrzymiła inne, to jest prasa brukowa, styl może i jest ok, ale gdybym chciał coś fantastycznego, to poczytałbym KINGA. Moim skromnym zdaniem karygodne jest, gdy autor/autorka artykułu puszcza wodzę fantazji.
Avatar użytkownika
asmodeusz
Świeżak
 
Posty: 207
Dołączył(a): 28/3/2008, 10:27
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SQ » 11/7/2008, 15:06

1.po pierwsze w 2 s. do 150km/h ale nie jest napisane od jakiej prędkości, więc może jednak hayabusa nie jest zagrożona.
2.być może jest w tym artykule trochę ironizowania, ale w marnym stylu.
3.nie wiem z kim spotykał się autor/autorka tekstu, ale musiały być to straszne buraki lub dzieci. nikt z moich znajomych nie wypowiada się w ten sposób. i chwała im za to.
4.padła nazwa Ostrołęki :)
5.napisali, że z 215 zabitych, 156 osób zmarło z winy motocyklisty....
6.baaaardzo słaby artykuł, mający na celu ośmieszenie motocyklistów, przedstawiający ich jako ludzi płytkich i zagubionych w swej megalomani.

ŻENADA
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez firma_90 » 7/4/2009, 23:50

Cześć. mam 19 lat motorem już jeżdziłem jako "mały srel" fakt że to była "tylko" wsk 125 ale jakieś umiejętnośći posiadam. wiem co mogłem na niej osiągnąć a czego nie. Następnie była 250. i teraz chciałbym zakupić sobie większy motor. Myślałem o różnych modelach, a interesuje mnie dokładnie 600-setka i mam pytanie co Byście mi "koledzy" polecili. nie chodzi tutaj o jazde wyczynową od razu jakiś szpan czy głupie popisy. chodzi o sam fakt.. ten dzwięk smrodek :))
Pal gumę, ale miej serce...
firma_90
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5/4/2009, 20:03
Lokalizacja: Łomża/Zambrów/Białystok

Postprzez Elwirka1809 » 8/4/2009, 05:49

Artykuł do bani :roll:
I'm the best in everything.
Avatar użytkownika
Elwirka1809
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 27/3/2009, 21:35
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez malyzck » 8/4/2009, 08:36

Najwiekszy syf jaki czytalem o motocyklistach, przez takie gowno wypuszczone dla zwiekszenia odwiedzin witryny ludzie maja taki po**** wizerunek motocyklistow. A kurwa kazdy lamie przepisy na trasie czy puszka czy moto przepraszam "krajalnica" kurwa co to znaczy heheh.
Dziennie ginie tylu puszkazow a jak zginie motocyklista to pisza o szalencach a 70% wypadkow jest z winy samochodziazy. Kurwa dno!!!!!!!!
malyzck
Bywalec
 
Posty: 512
Dołączył(a): 31/3/2008, 08:52
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Leitho » 8/4/2009, 08:44

rzuccie okiem na daty
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez ---Corleone--- » 8/4/2009, 09:58

Archeolodzy :)
"Prędkość jeszcze nikogo nie zabiła.. tylko nagłe zatrzymanie.."
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
---Corleone---
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2/7/2008, 12:31
Lokalizacja: Oświęcim/Kraków

Postprzez emils » 8/4/2009, 10:27

haha xD
"2 sek do 150"
"1,5h taka trasa"

Artykul poprawil mi humor. Nigdy wczesniej nie czytalem tak zabawnego artykulu ;)
A z opowiadan kolegow wyzej wnioskuje, ze malo czytalem :P

Chyba bede musial sledzic takie portale, bo czasami rozrywka jest nieziemska ;)

Ja tylko dodalbym artykul o tym, jak to "motocyklista-policjant" jadac na sluzbie wpadl w dziure i sie lekko poturbowal.

malyzck-powiem Ci tak:jak ktos ma zamiar jezdzic na dwoch kolkach to takie artykuly nie zmienia jego nastawienia do jednosladow. A komentarzami pod sie nie przejmuj-dzieci neo jest duzo niestety :/
herbatkowy napisał(a):To wazne, motocykl to nie jest 100koni i plastiki, to cos wiecej. 100koni + plastiki staje sie motocyklem dopiero wtedy, gdy wsiadzie na niego zapalony i zakochany MŁODY CHŁOPAK, ktory z czasem staje sie motocyklista.
Avatar użytkownika
emils
Świeżak
 
Posty: 231
Dołączył(a): 13/3/2008, 22:01
Lokalizacja: masz taki motor?

Postprzez malyzck » 8/4/2009, 12:55

o fuck rzeczywiscie to juz straszna archeologia:)
malyzck
Bywalec
 
Posty: 512
Dołączył(a): 31/3/2008, 08:52
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Redd » 8/4/2009, 13:29

Nie wiem po co to odkopywać tematy, które psują krew motocyklistom.. Niestety takie artykuły pojawią się pewnie także w tym roku. Nawet dzieci wiedzą że motocykl jest bee... :P
http://bikepics.com/members/reddie/ (otwórz link)
Avatar użytkownika
Redd
Świeżak
 
Posty: 312
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:40
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez SzpiceR » 8/4/2009, 17:22

stare zje..ne i do dupy.
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez mahomet84 » 8/4/2009, 19:13

Zamknijcie to,żeby nikt już tego nigdy nie odkopał...
Avatar użytkownika
mahomet84
Świeżak
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15/6/2008, 15:12

Postprzez herbatkowy » 8/4/2009, 22:34

Spokojnie, jakby na to nie patrzec w sumie temat ciagle aktualny. Widac ze media robia to z premedytacja, wypadkow z motocyklami jest stosunkowo malo (w porownaniu do reszty) a jak juz jakis sie przydazy, to robi 20 razy wieksze wrazenie niz zwykly wypade. Dla przykladu w szmatlawcu pewnym u mnie w miescie, artykulowi o wypadku motocyklisty dali finezyjna nazwe "Hondą w Forda", ciemny lud odbiera to jasno. Oczywiscie to, ze Ford wymusil pierszenstwo, lub poprostu zajechal droge Hondzie to juz napisali malutkim drukiem. Pytam czemu nie napisali "Ślepy kierowca Forda", "Nieuważny Ford", "Kolejna nieskupiona puszka" lub cos w tym rodzaju. Dyskryminacja i jawne lecenie w kulki i lanie oliwy do ognia. A glupi lud sie na to nabierze, widzialem reakcje matki na ten artykul "Honda w forda", standardowe teksty "o matko wypadek motor czlowiek prawie umarl widzisz Pawel trumna itp". I mechanizm sie napedza.
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez rzeźnik » 9/4/2009, 13:45

i tak ludzie wola czytac o rozpizdzonym e36 na drzewie i 5 trupach prosto z wiejskiej potancowy niz o wypadku na superszybkim odurztowym motocyklu.
;]
Avatar użytkownika
rzeźnik
Świeżak
 
Posty: 85
Dołączył(a): 25/3/2009, 15:22

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości




na gr