Zobacz wÄ…tek - Jest ktoÅ› z Gostynia? WLKP lub okolic?
NAS Analytics TAG

Jest ktoÅ› z Gostynia? WLKP lub okolic?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Jest ktoÅ› z Gostynia? WLKP lub okolic?

Postprzez HWC » 2/7/2008, 10:04

Witam chcę kupić motor z gostynia ale facet niechce sprzedać go w ten sposób że wpłace mu kase a moto odbiore w innym terminie. Choć już dawno miałby kase na koncie gdyby sie nie kłucił. Koles chce plnie załatwić sprawe

Problem w tym że niemam jak go przywieźć a najchetniej przejechał bym sam te 400 km z Gostynia do siebie jak już bym go zarejestrował. Facet niechce czekać a ja chce kupić. Kurier odpada no nie rozumiem tego człowieka.

Mółgby ktoś łaskawie kupić motor (za moje oczywiście :) ) oczywiście wszystko formalnie na oświadczeniu. Przechować go u siebie te 3 czy lile trwa tam rejestracja motoru i opłata OC wysłać mi papiery pocztą ja bym wszystko pozałatwiał migiem i wpadł do Gostynia pociągiem czy jakoś inaczej i poprostu motor odebrał oddzwieczył sie i wrucił do domu.

Szkoda by było jak by mnie dupneli za OC gdzieś xxx km od domu
cztery w rzędzie wjedzie wszędzie
HWC
Świeżak
 
Posty: 92
Dołączył(a): 25/6/2008, 12:36


Postprzez wszok » 2/7/2008, 10:20

ja jestem z Gostynia WLKP. mieszkam tu podaj namiary an moto. sam go oglądnę a jak cos więcej to na priv pozdrawiam.
z drogiej strony jak sprzedający taki .... to może sobie odpuść? chyba ze to taka perła? ten motocykl? :lol:
Ostatnio edytowano 2/7/2008, 21:48 przez wszok, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wszok
Świeżak
 
Posty: 178
Dołączył(a): 27/11/2007, 18:49


Postprzez HWC » 2/7/2008, 15:37

Wiesz nie tyle ale koles liczy na to ze ktoś kupi wcześniej jak ja jak ona nawet ogłoszenia nie ma wystawionego :) napisze priv potem
cztery w rzędzie wjedzie wszędzie
HWC
Świeżak
 
Posty: 92
Dołączył(a): 25/6/2008, 12:36



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości




na górê