Zobacz wątek - CBR F4i 600 Sport Warszawa

CBR F4i 600 Sport Warszawa

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

CBR F4i 600 Sport Warszawa

Postprzez Honda Wawa » 30/6/2008, 14:09

Witam

Do sprzedania moja Honda CBR F4i 600 Sport z roku 2001. Przebieg ok. 35tyś km. oryginalny. Zarejestrowany i ubezpieczony.

Historia tego motocykla:·

Sprowadzony w wakacje zeszłego roku przez mojego kolegę, on był pierwszym właścicielem, niestety miał nim małą przygodę tzn. ślizg. Motor nigdy w nic nie uderzył, był tylko położony w celu uniknięcia zderzenia. Gwarantuje, że motor nigdy nie miał wypadku, możemy ściągać plastyki lub pojechać do Hondy w celu weryfikacji.
Ostatnie zdjęcie przedstawia motor dzień po ślizgu.

Po tym zdarzeniu kolega powiedział, że już nie będzie jeździł i w tym momencie stałem się nowy właścicielem, oddałem czaszę do poklejenia i polakierowania. Kupiłem nowe lusterko i parę inny drobiazgów. Poza kosmetycznymi mankamentami motor jest w 100% sprawny i przygotowany do sezonu.

Posiada nowe!:

Opony przód i tył – wartość 1000zł
Nowe klocki przód i tył – zrobione na nich ok. 1000km
Nowy olej (+filtr) – też ok. 1000km przepalonych
Nowe świece irydowe – koszt jednej to 60zł ale nie trzeba ich zmieniać przez 2 – 3 sezony.

Ten motocykl naprawdę jest godny polecenia, nigdy nie był katowany, ciągnięty max do 12,5tyś wtedy, kiedy ma najlepszy moment obrotowy. Poza kosmetyką nic mu nie brakuję, jeździ prosto, bezpośredni wtrysk sprawia, że jazda tym motocyklem to sama przyjemność. Malowanie unikatowe, oryginalna wersja Nastro Azzurro a nie jakieś tam wyklejane modele z allegro.

Nie jestem handlarzem, który wciśnie byle kit żeby sprzedać, jeśli szukasz sprawnego i prostego motocykla to jest to oferta dla ciebie. Dla użytkowników forum.motocyklistow.pl zniżka.

Sprzedaję tylko i wyłącznie z powodu problemów finansowych, w innym przypadku ten motor został by dopieszczony do perfekcji (kosmetycznie) i na pewno bym go nie sprzedawał.

Pozdrawiam

Mateusz 787 – 450 – 907
Hoooooonda
Honda Wawa
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl