Zobacz wątek - CO WYBRAĆ HONDE F2 czy F3
NAS Analytics TAG

CO WYBRAĆ HONDE F2 czy F3

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez irko » 21/6/2008, 10:46

borut ostatnio pisal, ze smiga MZ-251 i nie udaje mu sie wyrwac na kolo dluzej niz na 2sek, a w mechanice pisal, ze zbiera srut na gs-500 wiec o czym my rozmawiamy :lol: kurwa i taki czlowiek bedzie pisal, ze hondy to muly, wsadzilbym go na moja staruszke i by mu ten namalowany na kasku diabel z kolektorem w zabach zszedl na plecy kurtki zeby nie widziec tego co sie dzieje
na stanie
trx 450r
ktm 530 excr
gsxr 750
irko
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 28/5/2008, 19:41
Lokalizacja: że znowu


Postprzez YZF R1 » 21/6/2008, 12:06

i znów sie sprzeczają co za ludzie...
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez <borut> » 21/6/2008, 15:57

Dobra to że masz lepszy sprzet to nic nie świadczy jedynie twoją niską kulture okazujesz bo nasmiewasz się z osoby która nie ma kasy na nic lepszego...
CeBerek ty naucz sie czytac ze zrozumieniem bo ja własnie sie smiałem z tego co koles napisał ze CBR f4 ma sratr do R1 i dlatego to hahaha a nie że Honda CBR f4 ma lepsze przyspieszenie od R1 więc ty wróć do podstawówki.

Irko i nie kozacz też, temat jest o F2 i F3 i o te motocykle mi chodziło Honda VTR przy nich to rakieta na przyspieszenie więc nie rozumiem po co te beznadziejne teksty z tym kaskiek z diabłem, sam masz na głowie kask Tiger'a pewnie a mi tutaj wyskakujesz z czymś takim nawet nie widziałeś nigdy mnei w czym jeżdżę i na czym.

Widzicie wyśmiewaćie się z ludzi którzy maja np MZ 251 i potem wam źle ze ktoś na pierwszy motocykl chce kupić R1... bo widocznie tak trzeba by się czuć motocyklistą bo ktos ma już coś gorszego to od razu, że tylko na YouTube ogląda filmy, że dziecko neo itp.

A ty MadBoy pokaż mi posta w którym napisałem, że Honda jest mułowata?
Chodzilo o te dwa Modele F2 F3, że są do bardziej spokojnmej jazdy niż np R6 czy ZX6R. I, że do ostrzejszej jazdy Honda ma swoje specjialne przecinaki z końcówka RR.

Widzę przy okazji, ze ludzią takim jak np Szpicer od Tego Lansowania "Bo on ma a ja nie" już całkiem mózg wypaliło, na YouTube może ty oglądałeś jak nie miałeś moto.
Mam nadzieję, że nigdy się nie miniemy motocyklami a najlepiej to napisz czym jeździsz bedę pamiętał komu nie podnosić łapy.
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez CeBeRek » 21/6/2008, 16:05

No już naprawdę po nim pojechaliście i trzeba skończyć temat podsumowaniem, że f4 jest strasznie mulasta w porównaniu do mz.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez <borut> » 21/6/2008, 16:09

CeBeReK to twoje stwierdzenie, w żadnym z moich postów nigdy nie porównałem CBR do MZ.
W ogóle zauważyłem, że wielki z ciebie prowokator lubisz kłótnie co nie CeBeRek.
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez irko » 21/6/2008, 16:10

nie nasmiewamy sie z tego czym jezdzisz bo nie kazdemu sie darzy ale nie pisz, ze nawet te f2 albo f3 czy f4 to muly i lipa, mulami nie sa, sa szybsze motocykle wiadomo ale te cebeerki sa naprawde fajne, sam majac szybszy motocykl nigdy nie nazwe tych 600tek mulami albo "bez jaj" bo jezdzilem i wiem co mowie

PS. cudow nie ma bo tylko lazer fiber pro "evil flovers" ;-)
na stanie
trx 450r
ktm 530 excr
gsxr 750
irko
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 28/5/2008, 19:41
Lokalizacja: że znowu

Postprzez YZF R1 » 21/6/2008, 21:54

Panowie spasujcie proszę każdy ma swoje zdanie uszanujcie to, nie śmiejmy się z innych kto na czym jeździ bądźcie tolerancyjni ja latam na R1 z chłopakami którzy mają MZ-ki i w niczym mi to nie przeszkadza również motocykliści, sądzę ze nie ważne kto kim jeździ ważne co kto ma w sercu i w głowie, nie nakręcajcie się nawzajem powiedzcie sorry i tyle nie róbcie z tego forum śmietnika takim jakim jest grono czy inne popierdułki.....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez greddy » 21/6/2008, 21:59

ja nie bardzo toleruje czoperow, ale tez z nimi latam :lol:
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez CeBeRek » 21/6/2008, 22:30

<borut> napisał(a):CeBeReK to twoje stwierdzenie, w żadnym z moich postów nigdy nie porównałem CBR do MZ.
W ogóle zauważyłem, że wielki z ciebie prowokator lubisz kłótnie co nie CeBeRek.


Nie jestem prowokatorem, mówie to co myśle i nie mam zamiaru wchodzić nikomu w dupę dla swojego wizerunku na forum, po prostu jestem szczery aż do bólu jak pewien elektryk znany w całej Polsce.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez adrianb » 21/6/2008, 22:44

reasumujac lepiej kupic zdrowsza acz strasza f2 niz f3 nieco zdezelowana..mam takie pytanie,mozecie polecic kogos z rynku wtornego pewnego,jakis sklep,handlarz,ktory ma wlasnie na sprzedaz cbr600?moze byc porysowana byleby silnik chodzil dobrze..pzdr...
adrianb
Świeżak
 
Posty: 40
Dołączył(a): 10/6/2008, 01:46

Postprzez <borut> » 22/6/2008, 09:19

Przepraszam więc, Honda to dla mnie super marka jak i jej motocykle. Sam jestem fanem starej Hondy CBX 750 którą bardzo bym chciał mieć ale nawet na nią mnie nie stać chociaż motocykl jest już stary. (i tak to mój ulubiony) Pisałem tak nie po to by się kłócić i obrazić posiadaczy Hondy to było do tego Pana co zaczął pisać, że Honda CBR F4 ma przyśpieszenie do 100km/h jak R1 i pod dobrym kierowcą nawet lepsze. Nie chodziło mi również o to, że Hondy są wolne i mułowate... pisałem to wszystko właśnie do tej osoby co porównywała F4 do R1. I chodziło o te dwa modele z tematu F2, F3 ponieważ są do spokojniejszej jazdy niż np modele z R lub RR.
Chociaż jak bym sam miał nawet F1 to bym nią już jeździł przez wiele lat bo nie mam kasy by co kilka sezonów zmieniać moto i wiem, że dla mnie była by to rakieta i przez pierwszy sezon bym jeździł na niej jak wystraszone dziecko bo już nie chodzi o ten sam fakt, że mogę sobie krzywdę zrobić ale o to, że znowu mogę rozwalić coś na czym mi zależy.
Nie mam pojęcia kiedy będę miał w końcu jakiś motocykl z takich jakie wy macie. Mogę jedynie teraz liczyć chyba na ojca ale wiecie jak to jest (zawsze jest jakieś ALE).
Więc lepiej będzie jak nie będę się wypowiadał na tym forum do czasu aż nie bede miał czegoś co ma więcej niż 1cylinder... i nie rozlatuje się co tydzień.
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez Dominik_YZF » 22/6/2008, 13:10

Kazda 600 jest wystarczająca dla takich jak my - amatorów. W Polsce są h... drogi, jeden "pożądny" tor na którym mozna posmigac. Co za rónica, F4, R6, zx6, gsx ? Wszystkimi mozna polatac 200, składac sie w zakręty, gumowac, lansowac sie i dobrze bawic :wink: Zapewniam, ze dobry rider na F4, objedzie nie jednego litra. Ja sam kupiłem yamahe, bo była okazja, gdyby to była mp. kawa, to teraz bym na nindży śmigal. Borut i Ceberek, najwięcej sie burzycie, a macie chociarz porównanie Hondy do innych 6-setek ? Smigaliście wszystkimi japocami?
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City

Postprzez greddy » 22/6/2008, 13:15

ja moge powiedziec tyle, najbardziej przypada mi do gustu zx6r.dlaczego? niesamowicie rwie w pewnym zakresie obrotow.duzo pseudo znawcow twierdzi, ze f4 jest zamulona.dlaczego? bo honda oddaje moc liniowo.kazdy lubi co innego, tak jak pisze dominik, na nasze warunki jakakolwiek z szejset bedzie az nad to.
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez MadboY » 23/6/2008, 01:27

Chciales swoj cytat to masz
<borut> napisał(a):Dokładnie Honda to dal ludzi którzy nie lubią ryzyka i ekstremalnej jazdy (...)

do tego pilem, ale jak to tylko "przejezyczenie" to spoko.

A ze jezdzisz MZ nie mialem pojecia, wiec to nie wplywalo na tresc tego co napisalem. A nawet gdybym wiedzial to czemu jazda MZ ma byc czyms wstydliwym..? Motocykl to motocykl. Od czegos trzeba zaczac.
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez <borut> » 23/6/2008, 10:20

Tylko ze miałem GS który niestety skończył na drzewie i MZ mi pozostała.
A chodziło mi o to co Irko napisał ze mam jakiś kask z diablem itp...
Uznałem to za naśmiewanie się ze mnie bo już, że mam MZ to jeżdzę w Kasku tiger itp. Może nie mam najlepszego ale mam AGV.
Ale już dałem na zgode i daje nadal.
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez YZF R1 » 23/6/2008, 15:08

Ja mam kask z diabłem AGV to znaczy ze coś ze mną nie tak hehe?
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zephyr47 » 23/6/2008, 15:52

YZF R1 napisał(a):Ja mam kask z diabłem AGV to znaczy ze coś ze mną nie tak hehe?


Buuuuu Szatanista :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Lewy pas, gaz na koło -Wtedy czuje się wesoło ;]
Avatar użytkownika
zephyr47
Bywalec
 
Posty: 801
Dołączył(a): 30/12/2007, 16:59
Lokalizacja: Pszczyna

Postprzez blatomasz » 23/6/2008, 23:03

F3 ze względu na poprawiony napinacz łańcucha rozrządu... Poza tym wiekszych różnic miedzy F3 a F2 nie widzę.
Avatar użytkownika
blatomasz
Świeżak
 
Posty: 115
Dołączył(a): 7/5/2007, 09:49
Lokalizacja: Płońsk

Postprzez elco » 23/6/2008, 23:34

blatomasz napisał(a):F3 ze względu na poprawiony napinacz łańcucha rozrządu... Poza tym wiekszych różnic miedzy F3 a F2 nie widzę.


Miedzy tymi modelami jest dosc spora roznica. Napinacz rozrzadu jest dosyc istotna sprawa, ktora jest nielada bolaczka F2. F3 jest smuklejsza, nieco mniejsza i troche wygodniejsza. Do wazniejszych elementow modelu F3 nalezy system doladowania powietrza, ktory zmienia nieco zakres obrotow uzytecznych. W stosunku do poprzedniczki w nowszej Hondzie zastasowano lepsze hamulce, nie mniej jednak roznica ta nawet dla doswiadczonego ridera nie jest widoczna ani zbytnio odczuwalna. Wyraznie jednak czuc prace skrzyni biegow. W F3 wszystko pracuje delikatniej i lepiej. W F3 poprawiono wiele, ale takze troche zepsuto. Zamontowano tam tam m.in malo dopracowana pompe paliwa, ktora bywa dosc awaryjna. Ale jak napisalem wczesniej oba modele sa naprawde udanymi motocyklami i jezeli stoimy przed wyborem zdezelowanej F3 i dobrze utrzymanej F2 to osobiscie wzialbym starszy motocykl. Roznica wieku w koncu nie jest taka duza.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez zephyr47 » 23/6/2008, 23:37

LoL... ;-)
Lewy pas, gaz na koło -Wtedy czuje się wesoło ;]
Avatar użytkownika
zephyr47
Bywalec
 
Posty: 801
Dołączył(a): 30/12/2007, 16:59
Lokalizacja: Pszczyna

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości




na górê