Zobacz wątek - spotkaliscie sie z czyms takim??
Advertisement
NAS Analytics TAG

spotkaliscie sie z czyms takim??

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez melvin » 18/6/2008, 17:41

mnie się podoba... a ta marka jeszcze może sporo namieszać w historii motoryzacji.
stylistyka tego motocykla nie jest zła, wygląda nawet "atrakcyjnie"
jeśli chodzi o sprawy techniczne i właściwości jezdne, to się nie wypowiadam bo nie miałem okazji obcować z tym motocyklem.
Ostatnio edytowano 18/6/2008, 17:48 przez melvin, łącznie edytowano 1 raz
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez zephyr47 » 18/6/2008, 17:46

Wiem jedno. Nigdy nie poświęcił bym swojego życia temu czemuś. Może to jest tylko kwestia mojej psychiki, ale jak patrze na tą kiere i te manetki to jakoś mi się odechciewa...
Lewy pas, gaz na koło -Wtedy czuje się wesoło ;]
Avatar użytkownika
zephyr47
Bywalec
 
Posty: 801
Dołączył(a): 30/12/2007, 16:59
Lokalizacja: Pszczyna


Postprzez turboponczek » 18/6/2008, 17:48

Tylko wiecie troche wiocha jak ktos sie pyta : na czym jezdzisz ?
jeden mówi FireBlade, drugi ze gixer, trzeci buldog, a 4 mówi Hyosung.
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez zephyr47 » 18/6/2008, 17:55

Nie ma nic za darmo. Cena jest wyznacznikiem jakości.
Lewy pas, gaz na koło -Wtedy czuje się wesoło ;]
Avatar użytkownika
zephyr47
Bywalec
 
Posty: 801
Dołączył(a): 30/12/2007, 16:59
Lokalizacja: Pszczyna

Postprzez palgumeniedusze » 18/6/2008, 18:03

Tak? to dlaczego ducati jest tak drogie a wiekszosc spoleczenstwa polskiego mowi ze to badziewie i nikt tego nie kupuje....hee??
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez Leitho » 18/6/2008, 18:05

na logike - jak sprzet jest taki superancki to po jaka cholere ludziska wydawaja x razy wiecej kasy na japonie ?
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez palgumeniedusze » 18/6/2008, 18:10

bo maja wyrobina marke?? nie mowie ze jest to super sprzet i ze jest tak samo dobry jak japonia ale bede tego motocykla bronil bo za taka kase jest to naprawde pozadny sprzet a smieszy mnie jak ktos mowi ze wsiadajac na taki motocykl ryzykujesz zyciem... polowa japonczykow ktora jest na rynku byla po takich dzwonach ze sobie nawet nie zdajecie sprawy ... i jezdzi sie na takim czyms !!a ze motocykl kosztuje 8 tys to juz nie wsiadam na to bo sie rozleci buehe
Ostatnio edytowano 18/6/2008, 18:12 przez palgumeniedusze, łącznie edytowano 1 raz
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez melvin » 18/6/2008, 18:11

Leitho napisał(a):na logike - jak sprzet jest taki superancki to po jaka cholere ludziska wydawaja x razy wiecej kasy na japonie ?

jak ktoś wyżej pisał, "płaci się za markę" niekiedy trzeba się z tym zgodzić a niekiedy nie, bo czasami cena idzie w parze z jakością, a czasami nie.
jednak nie dając szans na zaistnienie na rynku nowym producentom, sami odcinamy sobie drogę do tańszej alternatywy, która po wkroczeniu na rynek mogłaby spowodować spadek cen produktów japońskich koncernów...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez zephyr47 » 18/6/2008, 19:03

Hasło "płaci się za markę" tyczy się bardziej ducati niż japońców. Tak samo jak z kaskami. Można je podzielić ze względu na jakość na trzy kategorie. Do 500zł, 500-1000zł i powyżej tysiąc. Ale największa różnica jest w tych niskich wartościach. Bo można dać za kask i 4000zł powiedzmy z pozłacanymi malowidłami, ale nie będzie on wiele lepszy od Araia za 1400zł. A różnica między Tigerem za 100zł a Lazerem za 400zł jest przepotężna.
Lewy pas, gaz na koło -Wtedy czuje się wesoło ;]
Avatar użytkownika
zephyr47
Bywalec
 
Posty: 801
Dołączył(a): 30/12/2007, 16:59
Lokalizacja: Pszczyna

Postprzez Haemophilus » 18/6/2008, 19:15

Hyosungi sa calkiem przyzwoitymi motocyklami. Maja jeszcze sporo jakies niedorobki, natomiast nie sa to wady dyskwalifikujace. Tyle kosztuja uzywki bo to dosyc tanie motocykle. W tym modelu silnik jest z sv, bo akurat tesilniki byly robione wlasnie w Korei.

Malo popularne bo w polsce ciezko takiego odsprzedac za solidna kase.
Haemophilus
Świeżak
 
Posty: 134
Dołączył(a): 13/8/2007, 20:19
Lokalizacja: Wawa

Postprzez icid » 18/6/2008, 19:20

Wszyscy jesteście znawcami tylko nie wiecie że Hyosung jest koreański a nie chiński, żeby pierd.... wypadało by przynajmniej obejrzeć. Oglądałem jechałem i nawet miałem swojego czasu zamiar kupić. Silnik nie pochodzi z suzuki sv 650 ale jest praktycznie identyczny z tym że koreański. Motorek nie jest takiej jakości jak honda, ale za tą cene jest naprawde ok. Silnik jest świetny i nic nie można mu zarzucić podobnie jak rama, bak jest z cieniutkiej blachy, manetki i przełączniki z najtańszego plastiku podobnie jak owiewka głownie w elemętach wykończenia znaleźli spore oszczędności, przewody hamulcowe też nie są w oplocie. Poza tym to bardzo przyzwoity motorek. http://www.scigacz.pl/Hyosung,%20modele,2007,2321.html
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez JędrekZDW » 18/6/2008, 21:56

wygląda nienerwowo ale ... osobiscie mialem okazje obserwowac motocykl tej firmy tyle ze kros 125 ccm w 4 suwie i na początku gdy był nowy przez około 4 miechy wszystko bylo super bezawaryjny koleszka niesamowicie sie na nim lansował <lol> ale gdy przyszly jazdy w terenie to juz tak kolorowo nie bylo po tych 4 miesiacach cos zaczelo strzelac bardzo dziwne odgłosy na wolnych obrotach czesci jak na lekarstwo ... Mechanik stwierdzil ze koszt naprawy jest bardzo wygurowany i nie warto tego nawet naprawiac...
sc33 FireBlade
Avatar użytkownika
JędrekZDW
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 29/5/2008, 11:19
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez YZF R1 » 18/6/2008, 23:09

icid jak zwykle po bandzie stawia wszystkich znawców do pionu.... hehe i słusznie ja się nie udzielałm bo zal za du....pe ściska jak ktoś zamieszcza taki topic widocznie niektórzy znaja tylko Honde, Yamaha, Kawasaki i Suzuki.... pozdrawiam jak macie na przyszłość zamieszczać takie szmaty to pomyślcie... ja miałem miłe doświadczenia z Gt 650 motocykl naprawdę super nie wim o co kaman z wami "cena za mała" to chyba lepiej jak mała nie.....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Traperoso » 19/6/2008, 00:12

YZF R1 napisał(a):Honde, Yamaha, Kawasaki i Suzuki....


Należałoby zacząć i skończyć na Hondzie...

Honda to Honda! Nic więcej! ;)
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez cezare » 19/6/2008, 00:36

jak słysze honda bp honda to mnie szlag zawsze trafia a po tem odiwedzam dział serwisowy i czytam że hodna to a hodna tamto po tem lookam na popularność sprzęta i stwierdzam że wcale nie jest tego tak przeważająco wiele ...

no ale innej opinii Hondziaże od usera 3kameronów nie spotkacie ..

ale koniec off topa .. chwale się ;) teraz .. pracuję z jednym tawiańcem od 4 lat - w sumie to już fajna przyjaźń i w tym roku dane mi było posiedzieć 10 dni na Twianie ... mają tam 10 tys skuterów i wszystkie Kemco czy jakoś tak - nie zabijajcie za nie znajomość marek odkurzaczy ... i gadam z tym Sean'em co on ma ( bo ubezpieczenie sprzęta powyżej 500ccm to 6k usd rocznie !!!! ) a on że właśnie to kyemco - pytam - ochujałes ?. stać Cię na yamahę albo peugeota albo innego normalnego jak Aprilia ..

Sean : co ty - silniki w yamasze słabiuuutkie - testowałem i wybrałem ...

ja się z tym poglądem nie kłucę - ja tylko pracuję z Taiwańcem już 4'ty rok i nigdy się na nim nie zawiodłem a rzeczywiście - mało tam innych od tego kyemco sprzętów..

tyle. ;) i mi się też nie podobają właśnie za te detale ...
Avatar użytkownika
cezare
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez skwy » 19/6/2008, 01:03

icid napisał(a):Wszyscy jesteście znawcami tylko nie wiecie że Hyosung jest koreański a nie chiński, żeby pierd.... wypadało by przynajmniej obejrzeć. Oglądałem jechałem i nawet miałem swojego czasu zamiar kupić. Silnik nie pochodzi z suzuki sv 650 ale jest praktycznie identyczny z tym że koreański. Motorek nie jest takiej jakości jak honda, ale za tą cene jest naprawde ok. Silnik jest świetny i nic nie można mu zarzucić podobnie jak rama, bak jest z cieniutkiej blachy, manetki i przełączniki z najtańszego plastiku podobnie jak owiewka głownie w elemętach wykończenia znaleźli spore oszczędności, przewody hamulcowe też nie są w oplocie. Poza tym to bardzo przyzwoity motorek. http://www.scigacz.pl/Hyosung,%20modele,2007,2321.html



Zgadza się!!!
Też nie lubie znawców gazetowych :evil:
Avatar użytkownika
skwy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez MadboY » 19/6/2008, 01:13

A ja bym sie chetnie tym "hujosungiem" przejechal i sprawdzil co potrafi. Moze sie okazac, ze ciekawe moto za grosze.

Ale fakt faktem dziewczyny na marke moto nie wyrwiesz :lol:
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez zephyr47 » 19/6/2008, 06:14

Mimo wszystko zostaję przy Hondzie
Lewy pas, gaz na koło -Wtedy czuje się wesoło ;]
Avatar użytkownika
zephyr47
Bywalec
 
Posty: 801
Dołączył(a): 30/12/2007, 16:59
Lokalizacja: Pszczyna

Postprzez sooshe » 19/6/2008, 08:01

Tak psioczycie a polowa z was tez nie widziala motoru na oczy. Silnik jak sie okazuje nie jest Z SUZUKI tylko JAK W SUZUKI a JAK W SUZUKI znaczy zbudowany podobnie tylko materialy beda CH^*wej jakosci!!!Pomyslcie sami na zdrowy rozum chwalicie 2 letni sprzet warty 8 kola serwis do niczego naprawy drogie czesci pewnie brak a jakos wykonania zapewnie niska bo sklada to kilku malych koreanczykow swoimi zoltymi raczkami gdzies w jakiejs brudnej hali!!!!Mowicie ze placi sie za marke nie zgdodze sie. Na 200% czesci sa gorszej jakosci znaczy mniej trwale znaczy wieksze prawdopodobienstwo ze cos padnie szybciej niz w innych markach. Wolicie kupic bluze z targu czy isc do sklepu po jakiegos Nike adidasa itp?? Te drugie po praniu sie nie rozciagna nie straca kolorow i nie zrobia sie kulki :D porownanie podobne i nie zgodze sie z tym ze placi sie za znaczek hondy czy yamahy. CENA JEST WYZNACZNIKIEM JAKOŚCI!!!!
Ostatnio edytowano 19/6/2008, 08:13 przez sooshe, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sooshe
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 11/1/2007, 23:13
Lokalizacja: Z grodu Mieszka first

Postprzez zephyr47 » 19/6/2008, 08:04

Amen
Lewy pas, gaz na koło -Wtedy czuje się wesoło ;]
Avatar użytkownika
zephyr47
Bywalec
 
Posty: 801
Dołączył(a): 30/12/2007, 16:59
Lokalizacja: Pszczyna

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na gr