Zobacz wÄ…tek - Jaki motor dla mnie? :]
NAS Analytics TAG

Jaki motor dla mnie? :]

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Jaki motor dla mnie? :]

Postprzez Cross88 » 3/6/2008, 19:08

Witam,
Mam pytanie do was experci, jaki motor kupic? ;p
Od 10 miesiecy mam skuter i śmigam nim zawsze i wszedzie, odstawilem go dopiero jak sniegiem syplo bo u mnie slabo z odsniezaniem ulicy.
Mam na nim przebiegu 2500km, 2 razy leżałem raz juz na 2 dzien po zakupie na deszczu a drugi raz przy probie stuntu.

I planuje przesiasc sie na cos wiekszego, pytanie na co? Czytalem to i owo i duzo jest opinii ze na pierwsze moto dobry jest gs500, ze tani i niezawodny, ale czy ja wciaz jestem takim poczatkujacym? Boje sie ze 500 szybko mi sie znudzi, a raczej nie bede mogl sobie pozwolic na szybka wymiane sprzetu po 1 sezonie. plusem gs jest cena za te 10tys dalo by rade rocznik 2004wyrwac, a gdybym chcial 600 albo 750 to napewno musial bym duzo starszy brac... Co byście zrobili na moim miejscu? gs czy jakis wiekszy motor? Na zakup moge dać maxymalnie 10tyś
Ja polecam zapoznanie sie z regulaminem bo po to jest przyklejony "co na pierwsze moto" zeby reszta forum nie bylo nekana tym pytaniem co 5 minut. siekson
Avatar użytkownika
Cross88
Świeżak
 
Posty: 161
Dołączył(a): 3/6/2008, 18:44


Postprzez pablomotors » 3/6/2008, 19:21

Na pewno nie 600 i 750, chyba że xj600. Jednak ja bym ci polecił cebulkę (cb 500)
Avatar użytkownika
pablomotors
Świeżak
 
Posty: 453
Dołączył(a): 25/3/2008, 13:06
Lokalizacja: Maczu-Pikczu




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê