Zobacz wÄ…tek - co do STUNTu ??????????//
NAS Analytics TAG

co do STUNTu ??????????//

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez icid » 5/6/2008, 20:52

Gs 500 też ładnie wstaje, wystarczy przerobić smok żeby miał smarowanie podczas jazdy na kole i założyć więkrzą zebatke. Z orurowaniem gs też nie powinno być problemu. Cudów nie trzeba, gumować można na wszystkim.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam


Postprzez Pisiu » 5/6/2008, 22:05

"Nie sprzęt a technika zrobi z Ciebie zawodnika" A tak wogóle jeżeli ktoś umie jezdzić dobrze to raczej odrazu nie zajezdzi moto... Gorzej może być z tymi co walą ciągle szybkie gumy do odciny :twisted:
Pisiu
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 993
Dołączył(a): 1/8/2006, 22:00
Lokalizacja: Czarnobyl


Postprzez YZF R1 » 6/6/2008, 09:22

limak14 napisał(a):o widze YZF R1 jest fanem mojej wiekowej maszynki-ty lepiej swoja chwal bo ci odmow posluszenstwa i sie obrazi hehe
ja jÄ… kupilem w ta zime!koles od ktorego kupowalem pomalowal boczne plastiki!ma 27tys.przebiegu potwierdzonego przez mechanika :)powiedzial ze bardzo rzadko mu sie takie cudo trafia z tego roku
kazda rysa to dla mnie jak cios w serce!czasem nie moge nawet spac jak zobacze nowa ryske!ale moto to nie auto!tylko szkoda ze ja nie moge sobie tego przetlumaczyc
pzdr
p.s.
YZF R1 - moze chcesz kajta??hehe!!!ja weze twoja


Powiem Ci limak że może nie tyle fanem twojego modelu co fanem Marki.... :mrgreen: no mnie też boli każda rysa na moto bo bardzo o nie dbam i chce mieć je jak najdłuzej bo to mój ideał motocykla hehe 8) nie raczej się nie zamienie ale na jakąś rundke mozemy się zmaienić.... :D
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez limak14 » 6/6/2008, 09:30

YZF R1 napisał(a):
Powiem Ci limak że może nie tyle fanem twojego modelu co fanem Marki.... :mrgreen: no mnie też boli każda rysa na moto bo bardzo o nie dbam i chce mieć je jak najdłuzej bo to mój ideał motocykla hehe 8) nie raczej się nie zamienie ale na jakąś rundke mozemy się zmaienić.... :D


ja z checia bym powiekszyl swoj notesik doswiadczen na moto o pozycje YAMAHA R1 :)
wiec juz ustalone
jak dostaje nowa ryse to probuje sobie tlumaczyc ze moto nie samochod-nie stoi stabilnie na 4kolach
Avatar użytkownika
limak14
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy

Postprzez SzpiceR » 6/6/2008, 11:35

icid napisał(a):Gs 500 też ładnie wstaje, wystarczy przerobić smok żeby miał smarowanie podczas jazdy na kole i założyć więkrzą zebatke. Z orurowaniem gs też nie powinno być problemu. Cudów nie trzeba, gumować można na wszystkim.


jezus maria icd znowu z tmy gs'em...
na 1 moto GS,
do stuntu co? GS!
na tor co? GS w owiewkach!
Ostatnio edytowano 6/6/2008, 11:38 przez SzpiceR, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez icid » 6/6/2008, 18:32

SzpiceR napisał(a):jezus maria icd znowu z tmy gs'em...
na 1 moto GS,
do stuntu co? GS!
na tor co? GS w owiewkach!
Madboy pomykał nim i po torze, taki urok GS :D moto do wszystkiego. Tobie też polecam, na pierwsze moto idealna sprawa :wink:
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez ChudyNs1 » 9/6/2008, 11:23

kup coś co nie bylo roboine na stunt, i sam przerób. Doradzał bym Ci coś lekkiego (cbr 600, zx6r itp.)
Pozdr.
<b>>>>>>>>>>>>>>>>Bez MÅ‚ota To Nie Robota<<<<<<<<<<<<<
Obrazek
Avatar użytkownika
ChudyNs1
Świeżak
 
Posty: 159
Dołączył(a): 1/4/2008, 13:47

Postprzez YZF R1 » 10/6/2008, 21:36

SzpiceR napisał(a):
icid napisał(a):Gs 500 też ładnie wstaje, wystarczy przerobić smok żeby miał smarowanie podczas jazdy na kole i założyć więkrzą zebatke. Z orurowaniem gs też nie powinno być problemu. Cudów nie trzeba, gumować można na wszystkim.


jezus maria icd znowu z tmy gs'em...
na 1 moto GS,
do stuntu co? GS!
na tor co? GS w owiewkach!


Åšwietny tekst hehe szacunek.. :wink:
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê