Zobacz wÄ…tek - Klasa 600ccm...YZF R6, Ninja,CBR 600.
NAS Analytics TAG

Klasa 600ccm...YZF R6, Ninja,CBR 600.

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez SzpiceR » 7/6/2008, 12:09

ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Postprzez Skalniak71 » 7/6/2008, 13:59

KaszynGSX-r napisał(a):oj skalniak szukasz roboty ??to nie wyszlo handlowanie motorami cos tu pisales ze bedziesz sprowadzac motory !!na tym da sie zarobic na wlasne dwa kola!!


Najpierw cos na start musze miec zeby sprowadzic co?!Sam sprowadzac nie bede...a z reszta, tlumacza sie tylko winni!
Skalniak71
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1/6/2008, 12:14


Postprzez greddy » 7/6/2008, 14:23

dawno nie wchodzilem w ten temat...a tu dalej to samo :lol: .na wstepie pisalem, ze to zly pomysl,inni tez cie przekonuja do tego, lecz ty dalej przy swoim :lol:
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez CeBeRek » 7/6/2008, 17:11

Ja kiedyś napisałem i jeszcze raz napisze, ludzie którzy tutaj zaglądają są ułomni i mają 15 lat i marzą w swoich małych głowkach, że w nocy przyśni im sie R1 na pierwszy motocykl, więc opisują swoje marzenia.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez KaszynGSX-r » 7/6/2008, 17:12

No wreszcie Smile Dzieki dzieki...Pasy sa strasznie zdradzieckie, to wiem Wink Sliskie jak jasny ****.Mam nadzieje ze oba przetestuje przed zakupem bo niebawem bede sprowadzal motory na handel z Makaronii i wlasnie na pierwszy ogien chce R6.. o ile mnie pamiec nie myli to ty to napisales wiec robote juz masz !!ale deficyt pamieci spory u ciebie no i czesto zmieniasz zajecie nie chce ci wklejac jeszcze paru glupot ktore tu napisales np ze miales do czynienia z samochodami to znasz sie na silnikach bo wiesz jak ruszac !!u wystarczy odrobine znajomosci zasady sprzegla i hamulca oraz gazu znajomosc silnika nijak ci sie do ruszania nie przyda !!twoj wypociny zakrawaja na kpine pytanie tylko robisz sobie jaja czy naprawde masz sieke zamiast szarych w glowie ??
Temu Mi Malutki
Avatar użytkownika
KaszynGSX-r
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 3/6/2008, 23:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KaszynGSX-r » 7/6/2008, 17:14

Ty nie jestes winny ty jestes dezdennie glupi kolego !!
Temu Mi Malutki
Avatar użytkownika
KaszynGSX-r
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 3/6/2008, 23:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Skalniak71 » 7/6/2008, 17:35

Hahaha...dobry jestes!powiedz mi gdzie napisalem ze mam robote?u mnie kuleje doswiadczenie/umiejetnosci jazdy na motorze...na twoje nieszczecie sprawy u ciebie maja sie nie co gorzej, "dezdennie glupi" to ty jestes obrazajac na podstawie postow innych,wysuwajac daleko posuniete wnioski,czytac ze "zrozumieniem".Deficyt to moze mam pieniedzy ale na pewno nie umyslowy tak jak ty ;) Udowodnij mi ze napisalem ze mam juz robote i ze zmieniam zajecia!Zakladajac temat, wypowiadajac sie na forum mialem nadzieje ze dowiem sie czegos...dowiedzialem sie- nie rozmawiaj z debilem, najpierw sciÄ…gnie cie do swojego poziomu a potem pokona doswiadczeniem.

Ukłony dla upośledzonego umyslowo.
P.S. W podstawowce do 4 klasy jeszcze nie nauczyli czytac ze zrozumieniem??Aaaa...sorry zapomnialem ze w specjalnej masz indywidualny tok nauczania.Braki moze nadrobisz w gimnazjum/liceum.To tyle z mojej strony, ani nie chce mi sie z toba konwersowac ani czytac twoje "dezdennie" glupie wypociny.
Skalniak71
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1/6/2008, 12:14

Postprzez icid » 7/6/2008, 18:06

Proponuje ukarać kolegów warnami, jak pozwalają sobie na tyle już przy 7 i 20 poście to nie będzie z tego nic dobrego. Trzymajcie emocje w ryzach.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez Lone » 7/6/2008, 18:10

Żałosne ... a gdzie modzi ?? czyżby amunicja w postaci ostrzeżeń się skończyła :P
>>>Perłowy Dukat 848<<<
Obrazek
Avatar użytkownika
Lone
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 9/5/2007, 15:59
Lokalizacja: ÅšlÄ…sk

Postprzez KaszynGSX-r » 8/6/2008, 11:57

Poniosl mnie przepraszam racja jest ze nie ma po co komentowac czegos co tagowego aktu nie wymaga i tak penie to nikomu nie uzupelni deficytu pamieci ale niech tam w koncu najwazniejsze ze chlop chce sie uczuc jezdzic byle najmocniejszym
jeszcze raz sorry nie powinno mnie poniesc
Temu Mi Malutki
Avatar użytkownika
KaszynGSX-r
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 3/6/2008, 23:37
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê