Zobacz wątek - jak zarobiles na pierwszy motor?
NAS Analytics TAG

jak zarobiles na pierwszy motor?

O wszystkim
_________

Postprzez Bostorn » 29/5/2008, 22:16

sebafire napisał(a):
Bostorn napisał(a):.... ale moze i dobrze starszy dojrzalszy doceni się moto a nie jak 12 latek chce odrazu od 125/50 zaczynac.. :D


rozumie ze chodzi ci o pojemnosc 125 lub 50 z tego co ja wiem to 50 jest najmniejszym silnikiem w jednosladach wiec nie rozumie twojego stwierdzenia
ja w wieku 8-9 lat mialem pierwsza motorynke a pare lat pozniej kumpelowi rodzice kupili CZ 125 cross orginalny z wyscigow bez lamp tylko z numerami to byl sprzet, dwie przepustnice i okolo 30 koni wiesz jak to latalo po off road w mojej wiosce byly idealne tereny na moto tego typu! wiec twoja teoria co do 12 latka tez sie tu nie sprawdza :lol:


czy ja wiem?? popatrz jak niektóre dzieci jeżdżą ile tematów zakładają nie mają motorowerowej a chcą rejestrowac 125/50.... to było po raz

a po 2 teren a szosa to co innego inny styl jazdy i umiejętności
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin


Postprzez Puzik » 30/5/2008, 09:29

no pierwszy motor to była cieżka droga.... poszłem na działki ukradłem 2 wanny i troche złomu i kupiłem sobie Ogar 200. bez papierow od jakiegos rybaka nad jeziorem chciał jeszcze papierosa to dałem i miałęm 30 min pojezdziłem i koniec. po tygodniu postanowiłem zbierac na Suzuki hayabusa i już mam 30 tys. reszte dołozy ojciec znalazlem nawet na sprzedaz pare wiec jak bedzie ok to kupuje :D
Maży mi się Suzuki Hayabusa
Puzik
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 19/9/2007, 13:57
Lokalizacja: Jesteś


Postprzez sebafire » 30/5/2008, 09:32

Bostorn napisał(a):
a po 2 teren a szosa to co innego inny styl jazdy i umiejętności


no nie mow mi ze jak ktos smiga po terenie i chce po ulicy pojezdzic to musi sie uczyc od nowa bo nie strzymam gdybys mial z tym stycznosc to bys takich glupot nie pisal najpierw pomysl a poznij pisz!
Avatar użytkownika
sebafire
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 11/5/2008, 11:39
Lokalizacja: WEYBRIDGE UK

Postprzez sebafire » 30/5/2008, 09:41

Puzik napisał(a):no pierwszy motor to była cieżka droga.... poszłem na działki ukradłem 2 wanny i troche złomu i kupiłem sobie Ogar 200. bez papierow od jakiegos rybaka nad jeziorem chciał jeszcze papierosa to dałem i miałęm 30 min pojezdziłem i koniec. po tygodniu postanowiłem zbierac na Suzuki hayabusa i już mam 30 tys. reszte dołozy ojciec znalazlem nawet na sprzedaz pare wiec jak bedzie ok to kupuje :D



Mam nadzieje ze jezdziles juz na sportowym moto i to nie bedzie twoj pierwszy bo jezeli chcesz haye kupic na pierwszy motocykl to sie rozmysl bo sie stary zabijesz ten sprzet nie jest dla byle kogo przemysl to 3 razy zanim popelnisz blad
Avatar użytkownika
sebafire
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 11/5/2008, 11:39
Lokalizacja: WEYBRIDGE UK

Postprzez melvin » 30/5/2008, 14:43

seba edytuj posty, a co do jazdy w terenie i na asfalcie to różnica jest ogromna, sam przez to przechodziłem...
motocykle są zupełnie inne, opony też, i chcąc polatać po winklach na szosowym moto przesiadając się z enduraka trzeba się naprawdę wiele nauczyć...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez sebafire » 30/5/2008, 16:38

tak jest roznica ale chodzi tu w tej calej gadce o to ze jezeli np jezdzisz na crosie przez kilka lat i wsiadasz na asfalt to masz juz stycznosc z moto i nie bedziesz uczyl sie jak ten ktory wsiadl pierwszy raz na na droge asfaltowa
Avatar użytkownika
sebafire
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 11/5/2008, 11:39
Lokalizacja: WEYBRIDGE UK

Postprzez open » 30/5/2008, 16:40

a ja sprzedałem wszystkie butelki po piwie,a puszki oddałem na złom.
cbr 600f4i - czarna kochanka :) | | www.ostrajazda.com
open
Świeżak
 
Posty: 52
Dołączył(a): 14/5/2007, 14:38
Lokalizacja: Krk

Postprzez savage80 » 30/5/2008, 21:24

No a ja najpierw jezdzilem na ogar 50 mojego ojca, potem do spoly z kumplem byla wsk jeden dzien jazdy 6 dni w garazu, mimo to byla frajda, kolejnym moto byla mz wspaniala maszyna zaznaczam ze na ten ostatni sprzet zarobilem w jedne wakacje noszac cegly i mieszajac cement. No a moj ostatni nabytek honda cbr 600 byl dzieki pracy w uk tak wiec jezeli ktos bardzo chce sam moze sobie zarobic na moto :D
Avatar użytkownika
savage80
Świeżak
 
Posty: 84
Dołączył(a): 6/2/2008, 16:43

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na gr