Zobacz wÄ…tek - Polskie Kobietki na motorach - Londyn
NAS Analytics TAG

Polskie Kobietki na motorach - Londyn

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

Postprzez smyk » 10/6/2008, 02:04

Nawiazujac do tematu to miesiac temu zdalem DAS i obecnie latam cbr 600f. Wczesniej latalem tylko na 125cc i nie mialem problemu z przesiadka na wiekszy/mocniejszy sprzet wiec dlaczego ty mialabys miec ?
Avatar użytkownika
smyk
Świeżak
 
Posty: 77
Dołączył(a): 25/5/2007, 21:20
Lokalizacja: Bognor Regis - Katowice


Postprzez BeataK » 10/6/2008, 07:59

eneasz napisał(a):O dzizys marian to sie czyta jak pudelek pe el.


hihi :D cos musisz o tym wiedzieć eneasz skoro tak to oceniasz...:)
staram sie trzymać tematu ale tu tak bardzo inni czepiają sie każdego wypowiedzianego słowa ze nic tylko wrzucić relaks i sie bronic:)
pozdro...
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk


Postprzez BeataK » 10/6/2008, 08:01

smyk napisał(a):Nawiazujac do tematu to miesiac temu zdalem DAS i obecnie latam cbr 600f. Wczesniej latalem tylko na 125cc i nie mialem problemu z przesiadka na wiekszy/mocniejszy sprzet wiec dlaczego ty mialabys miec ?


smyk gratuluje i zazdroszcze ,ze masz to juz za soba! dzieki za wiare we mnie!! pewnie ze dam rade:) 8)
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez BeataK » 10/6/2008, 13:40

eneasz napisał(a):Beata , zanim zrobisz z calego forum kompletny burdel naucz sie z laski swojej edytowac swoje wypowiedzi, nie musisz pisac dwoch swoich postow w jednym temacie jeden za drugim, wystarczy uzyc opcji edytuj. Nie czuj sie rowniez zobowiazana do odpisywania na kazdy komentarz.
Zacznij juz jezdzic bo naprawde z forum dla facetow z pasja robisz pudelka



jak Ci sie nie podoba to tu nie wchodź i nie czytaj,nikt Cie nie zmusza do patrzenia na ten jak to nazwałeś "burdel", udzielania mi lekcji tez sobie daruj.Co do odpisywania na każdy komentarz to robie ze swoim wolnym czasem co chce...m.in.odpisuje i kropka, zaczoles sie czepiać dziwnych rzeczy jakbyś na sile sie chciał czegoś przyczepic!Nie chce byc zlosliwa i nie szukam tu wrogów ale sam mnie prowokujesz...
W sumie to mnie nie zdenerwowałeś:) gdyby nie to ze napisałeś ze to jest forum dla facetow- wrrrrr , ejjj ejjjj szowinisto, dobrze ze mi chociaż pozwalasz jeździć...uffff
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez polsky » 12/6/2008, 12:34

No i poszlas po pudelsku :)
Ale nawiazujac do tematu pan,mi sie podobaja co niektore pudelki w rozowych obcislych skorach i rozowych kaskach. To chyba o to chodzi nie?!

Gdyby wszyscy sie ubierali na czarno z deko jedynym odroznieniem bylyby grafiki na kaskach ;)
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez BeataK » 12/6/2008, 17:15

no i zalamka!! dostalam wiadomosc na priwa od jednej takiej zmotoryzowanej Pani,ktora jezdzi m.in honda CBR 600F i mowi ze to troche mniejszy diabel od RR-ki i ze sie jej boi... Wy Panowie mogliscie sobie mowic rozne zniechecajace mnie opinie ale ta od niej to jak noż w serce :cry:
zrobie to prawko i oprawie w rozowa :) ramke...to wszystko na co mnie dzis stac!

P.S. dla Ciebie Polsky wloze to rozowe wdzianko w sam raz dla mnie -mięczaka...
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez polsky » 12/6/2008, 22:02

Rozowego mam dosc.. wszedzie dookala mnie tego pelno..

Osobiscie lubie biale koronkowe w swietle UV...

Ale takie mieczaki jak Ty pewnie tego nie znaja...
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez johnmichael » 12/6/2008, 22:10

dobra.ja sie chetnie stawie na egzamin w 'kupie'.bo jesli dla Ciebie cbr600 f nie jest straszna to ja chce zobaczyc jak wykrecasz moto po zakretach.prosto jest odpalic na prostej do oporu.chce zobaczyc to jak smogasz na winklach.jesli zloisz mi polskyemy i enkowi tylek w zakretach, bede bic czolem o asfalt i sprzedam moto.

pozdrawiam
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Postprzez BeataK » 12/6/2008, 23:28

johnmichael juz mowie ,ze nie dam rady... :oops: porywam sie z motyka na slonce,pewnie niedlugo zrezygnuje...
kupie moze jakies pierdzace go-wien-ko a z hondy bede sciarac kurz w garazu



Polsky nie dobijaj mieczakow !
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez BeataK » 13/6/2008, 17:43

nieeeee no chyba zwariowalam ,wczoraj mialam jakis slaby dzien... juz mi przeszlo! wlasnie ze bede nia jezdzic!! ale bez bilaych koronek i nie w rozowym..:)alez te kobiety niezdecydowane- hehe! 8)
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez johnmichael » 14/6/2008, 12:08

wy baby to chyba nie po kolei w glowach macie....
czlowiek dobrze radzi, ale ego was rozpiera. 'ja na sprocie nie dam rady?'pewnie takie pytanie wam caly czas kolacze sie po glowach...
totalnie tego nie rozumiem.po co silowac sie z motocyklem?zaczynajac swoja przygode od mocnego sprzetu wcale nie jest latwo.masa stresu przy jezdzie.panowanie nad moca wcale nie polega tylko na kreceniu manetka...

pozdrawiam
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Postprzez BeataK » 14/6/2008, 12:51

no dobra zakonczmy juz temat czy powinnam czy tez nie!
w glowie mam nabadzgane - owszem! pewnie nalezalo by mi wytoczyc proces myslenia:)
ale nic nie poradze na to ,ze mam w sobie takiego pokorbionego ducha eksperymentu! Wybieram -"zlo konieczne"- znam ryzyko o ktorym nawet boje sie myslec... Nie mowie ,ze jak sie przestrasze to sie nie poddam,
poddam i na dodatek przyznam Wam ze mieliscie racje!!! Musze sprobowac bo jesli tego nie zrobie nie bede wiedziala co trace!- To nie kwestia Ego! w moim przypadku to kwestia spelnienia marzen!

Czuje sie usprawiedliwiona!! :wink:
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez smyk » 14/6/2008, 17:44

To ze sie przestraszylas to zupelnie zrozumiale, mialem dokladnie tak samo jak sie przesiadalem z pierdopeda na 600. I nie uwierze jesli ktokolwiek powie ze sie nie bal jak pierwszy raz dosiadal sporta. Minal dobry tydzien zanim rece przestaly mi sie trzasc przed kazdym odpaleniem sprzeta. No ale nie powiem minie dobry rok moze dwa zanim bede mogl powiedziec ze juz wiem jak sie tym jezdzi...
Obrazek
Avatar użytkownika
smyk
Świeżak
 
Posty: 77
Dołączył(a): 25/5/2007, 21:20
Lokalizacja: Bognor Regis - Katowice

Postprzez BeataK » 14/6/2008, 22:45

jest jeszcze cos co chaiala bym wam pokazac:
zródlo: http://motocyklistki.pl/index.php?optio ... &Itemid=53
Załączniki
ulubione modele motocykli wg kobiet_wyniki.jpg
ulubione modele motocykli wg kobiet_wyniki.jpg (18.1 KiB) PrzeglÄ…dane 5208 razy
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez pioyama » 15/6/2008, 00:01

Siema laska, mysle ze dasz rade na rr, tylko na poczatku spokojnie musisz :) nie jest to sprzet taki az straszny tylko trzeba z glowa uzywac. Jezdzilem chwilke na takim i mnie nie zrzucil wiec i ty dasdz rade :) No chyba ze zmienisz zdanie i marzenia i kupisz sobie np. 125cmmmm. Dasz rade tylko spokojnie :) Pozdrowka
FZ6s2
Avatar użytkownika
pioyama
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 10/5/2008, 18:50
Lokalizacja: London

Postprzez BeataK » 17/6/2008, 15:57

no tak!!! a kobiet jak nie było tak nie ma!! jedynym sposobem zeby znaleźć jakaś Polkę na moto jest pewnie wypad do Aca.... :roll:
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez johnmichael » 17/6/2008, 19:47

najprawdopodobnie masz racje.moja kobitka powiedziala, ze sie zaloguje na 'scigaczu', ale jeszcze tego nie zrobile...
zaraz sprobuje jej przypomniec ten pomysl

pozdrawiam
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Postprzez BeataK » 17/6/2008, 22:50

kiedys postanowilam ,ze do Aca przyjade po raz pierwszy na moto jak juz zdam prawko...ale zaczynam sie zastanawiac czy nie wpasc tam wczesniej i jeszcze bardziej sie napalic.... jak jade autkiem i widze kobiete na moto czuje sie jak w klatce... wiec pewnie jak zobacze stado babek na motorkach w ace cofe to juz w ogole sie zalame swoim tymczasowym zniewoleniem ech dlaczego nie moge miec wszystkiego za pstryknieciem palca??:) :wink: :)
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez polsky » 19/6/2008, 16:46

Beata ja jak cos chce to pstrykam prawym jajem o lewe i zawsze wszystko mam ;)
No zaraz mi wypalisz,ze Ty tak nie mozesz.. no wiem.. ale poprobuj czegos innego... cycek o cycek,albo powiedz jakies abrakadabra :D pokombinuj cos ;)

A na powaznie... nie bedzie mnie w Ace jutro bo jade po nowe moto,jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to moze zawitam na nim w Niedziele i sie pochwale ;)
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez BeataK » 20/6/2008, 07:41

no tak Polsky nic nie pisal....przycichl na jakis czas ... ale jak wrocil to zrobil wielki huk tym pstrykaniem jaj :wink: :)
Polsky nie poobijaj ich za bardzo bo moze przydadza Ci sie kiedys do czegos innego!! :wink: :)
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê