Zobacz wÄ…tek - R6 Pytanie
NAS Analytics TAG

R6 Pytanie

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez spazz » 26/5/2008, 18:29

na jajku powiniens dluze pozyc. wez jajko
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien


Postprzez Dominik_YZF » 26/5/2008, 18:36

Co do suzuki to sie nie wypowiadam, bo nie jeździlem nigdy zadnym oprocz Gn :D, a na temat R6 było juz chyba powiedziane wszystko na tym forum. Od siebie moge tylko powiedziec, ze jest to doskonały sprzęt dla wprawnego jeźdźcy ( za takiego sie nie uwazam ). Tak jak napisałes, dynamika i waga są napewno duża zaletą r-ek.
Mówi sie ,ze nie wybacza błędow, ale z drógiej strony ma bardzo łagodny dół obrotów ( tak do 7 tys. ) i jezeli masz troche oleju w głowie i nie bedziesz kręcil zbyt wysoko, to mozesz sie spokojnie wczuc w maszyne, nie robiac sobie przy tym krzywdy. Yamaha ma świetne hamulce i naprawde trzeba uwazac zeby nie przegiac pały i sie nie wyjeb** podczas hamowania. U mnie tylko leciutko nacisne klamke i juz czuje, jak lece do przodu. W poźniejszym czasie te hamulce napewno bedą duzym plusem przy nauce stoppie. W zakręty wchodzi sie bardzo łatwo, nie musisz sie siłowac z maszyną z powodu jej wagi, naprawde leciutko sie składa, z tym ze trzeba pamiętac o amortyzatorze skrętu, bo czasem mozesz zlapc jakąs shimme. Moc- chyba nie ma sensu ostrzegac przed moca, bo to jest jak walenie grochem o sciane. Czasem zdaza mi sie, ze podniesie sie przypadkiem przednie kolo, dlatego, ze motocykl jest lekki i krokti i ma sporo ponad 100 koni, dlatego MYŚL co robisz. Co do wygody, to kazdemu bedzie inaczej. Na początku zapewne będą cie bolały nagdarstki ze względu na typowo sportową pozycje za sterami, jednak z czasem sie przyzwyczaisz, ew. mozna mocniej scisnąc bak udami i ręce odpoczywają. Raczej nie jest sprzętam dla wysokich ludzi. Ja mam 172 cm i jest świetnie, mam gdzie sie schowac przy szybszej jeździe, ale troche mi brakuje zeby stac całymi stopami na ziemi. Na zakończenie powiem, ze jeżeli chcesz dobrego sporta klasy 600cm. to polecam z czystym sumieniem.

Ps. Masz tu jeden z wielu wątków na temat R6.
post-1608.html&highlight=
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City


Postprzez KaMu$ » 26/5/2008, 22:52

spazz napisał(a):na jajku powiniens dluze pozyc. wez jajko


Nie wykluczam takiego posunięcia:)


Dominik_YZF - tHx. Dobrze że zajżałem tutaj. Ale już oczyska mnie bolą od przeglądania dziesiątek tematów:/ Narazie nic na siłe i bez pośpiechu. Mam kilka dni do namysłu, pożyjemy zobaczymy;)
Ps. co do tego wątku to w zasadzie dużo się nie dowiedzialem bo zaczeli nawijac o "wiesniakach" :D Ale poprzeglądałem co nieco, a co do wprawnego, czy wytrawnego jeźdźcy (jak kto woli), też za takiego się nie uważam. Słyszałem twierdzenie "motocyklista uczy się jeździć całe życie i zawsze spotka go coś nowego" Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Jestem rozsądny i z ręką na pikawie mogę ci powiedzieć ze zawsze jeżdżę ostrożnie i NIGDY nie pochwalam sobie szpanerstwa i "pokazówek" jaki to ktoś jest wielki na swoim moto i co to ktoś nie potrafi:/ wq****ja mnie tacy ludzie :evil: i też mam 172cm xD :D
KaMu$
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21/5/2008, 08:37

Postprzez Lukas_dan » 27/5/2008, 07:54

R6 1999. Jak dotad zadnych problemow ze skrzynia jak i z czymkolwiek.
Spalanie ostatnio wyszlo 8 litrow. Ma zgubny moment obrotowy, przy 8,9 tys dostaje niezlego kopa, kurewsko rwie-do czego po malu przywykam :wink:

edit: Pod wzgledem hamulcow yamaha przoduje porownujac oczywiscie moja r6 i nowego gsx z 2007. Stwierdzil to juz sam wlasciciel suzuki :wink:
Avatar użytkownika
Lukas_dan
Świeżak
 
Posty: 116
Dołączył(a): 4/8/2007, 19:30
Lokalizacja: Lidzbark

Postprzez mily1906 » 27/5/2008, 10:56

troche mnie pocieszył ten ostatni post
mily1906
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 12/4/2008, 20:49

Postprzez wilkacy » 27/5/2008, 11:35

R6 2003r. Dwójka do zrobienia. Tyle, że jest to poprzedni model (2002) na gaźnikach.

Jak jej nie kręce powyżej tych 8 tysięcy to jest w miarę łagodnie. Powyżej 12 dostaje pier***ca i ostro ciśnie.
Mam 180 cm i ważę ponad 100 kg - jest mi bardzo wygodnie, do ziemi bez problemu sięgam, a i za owiewką się mieszczę (a za chudy to nie jestem ;) ).

Spalanie najniższe jakie zanotowałem 5,89L przy raczej łagodnej trasie. Normalnie jest u mnie około 6,5L a nawet 7 jak cisnę po mieście od świateł do świateł.

Hamulce, to są dobre w Nindży. Ale R6 też całkiem zwalnia ;). Jak się umi nimi manipulować. Ja nie umię - ucze się.

Pozdro,
w.
Avatar użytkownika
wilkacy
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18/1/2008, 11:23
Lokalizacja: Toruń

Postprzez Lukas_dan » 27/5/2008, 20:59

Korzystajac z okazji spytam przy ilu tys macie odcinke ?
U mnie juz przy 16 tys
Avatar użytkownika
Lukas_dan
Świeżak
 
Posty: 116
Dołączył(a): 4/8/2007, 19:30
Lokalizacja: Lidzbark

Postprzez PavloRBR » 28/5/2008, 09:36

Power commander ;) i cyfer blat zamyka 8)
< Biker Boyz Team W-ów > CBR & FAZER & FZ6 & GSF 650 Bandit | | http://www.bikepics.com/members/pavlorbr/
PavloRBR
Świeżak
 
Posty: 455
Dołączył(a): 11/12/2007, 23:35
Lokalizacja: Podkarpacie / Bieszczady

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na górê