Zobacz wÄ…tek - gsr czy bandit ??
NAS Analytics TAG

gsr czy bandit ??

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

gsr czy bandit ??

Postprzez MateuszMX » 26/8/2023, 11:52

Witam serdecznie, po 8latach ujezdzania offroadu przyszedl czas na on road.

nie chce typowej ścigaczki zeby leciec 200-300km/h, chce poprostu wygodny motocykl na dwie osoby (trasy MAX do 100km, czesciej jeżdzenie po miejscu we dwojke) i wlasnie wybor padl na bandita, ALE chciałbym jeszcze zeby mocy bylo pod dostatkiem, a przeczytalem juz naprawde caly internet i znalazlem kilka opini ze te 85koni z motocyklem 240kg + dwie osoby to wlasnie ze brakuje tej mocy. ale 1250 nie chce bo jest ich malo na sprzedaz i przeraza mnie ta moc, nie tyle moc co Nm.

wiec szukając kompromisu wpadł mi w oko GSR, wyglad powala, normalnie wymarzony motocykl i juz bym po niego jechał, ale znalazlem jedno ale, spedzajac dlugie godziny na czytaniu forum, opini itd widze ze jest to motocykl na niskie osoby, widzialem kilka wpisow ze przy wzroscie 185cm po 50km dretwieja nogi (wysoko sa podnozki itd) , a ja mam 189cm. zalezalo by mi na opiniach osob +185cm ktore jezdzily gsr-em i banditem . czy bandit rzeczywiscie taki wielki w porownaniu do gsr czy jak to jest bo w danych technicznych wymiarry sa bardzo przyblizone ?
Avatar użytkownika
MateuszMX
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3/1/2014, 00:17


Re: gsr czy bandit ??

Postprzez antek001 » 5/9/2023, 12:32

Jazda próbna pozwoli Ci odpowiedzieć na to pytanie. W końcu to bardzo indywidualna kwestia
___________________________________
koszulki dla firm - sprawdź koniecznie tutaj (otwórz link)
antek001
Świeżak
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17/2/2020, 15:36




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości




na górê