Zobacz wÄ…tek - VFR800 2003 problem z Å‚adowaniem
NAS Analytics TAG

VFR800 2003 problem z Å‚adowaniem

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

VFR800 2003 problem z Å‚adowaniem

Postprzez Yarecki_WR » 10/7/2023, 09:18

Podczas weekendowej przejażdżki padło mi zasilanie w moto. Akurat tankowałem i po zatankowaniu już nie kręcił. Aku jest OK, po naładowaniu trzyma. Na cewkach nie ma przebicia. Do czego nie jestem pewien to na regulatorze mam przez moment sygnał czego chyba nie powinno być. Do tego znalazłem, że po raz kolejny bezpiecznik się przypiekł. Nie wyglądał na spalony, chyba, że w nóżce pod obudową tam gdzie był potopiony. Miałem 25-tke przy sobie więc wsadziłem co miałem i dobry człowiek zaoferował poratować prostownikiem. Moto odpaliło, ale prąd nie szedł w górę po dodaniu gazu. Zresztą niedługo potem zgasł. Pytanie czy ten regulator to ma prawo przez ułamek sekundy wykazać sygnał, czy to już mówi, że jest do wymiany? Druga kwestia, czy jeśli to regulator, to miało by to związek z topieniem się bezpiecznika, czy raczej szukać dalej?
Yarecki_WR
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 31/12/2013, 15:06
Lokalizacja: Wrocław


Re: VFR800 2003 problem z Å‚adowaniem

Postprzez antek001 » 9/8/2023, 09:01

Moim zdaniem to rzeczywiście może być kwestia regulatora. Wiadomo wymiana to koszt, więc rozumiem, że próbujesz znaleźć dokładną przyczynę. Natomiast wydaje mi się, że w tym przypadku bez wizyty u mechanika się nie obejdzie
https://slodkiesny.pl/posciel-bawelniana-bawelna (otwórz link)
antek001
Świeżak
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17/2/2020, 15:36


Re: VFR800 2003 problem z Å‚adowaniem

Postprzez arekson76 » 5/2/2024, 14:00

Też bym najpierw wybrał się do mechanika, bo jak się okaże, że to nie regulator, to dodatkowe koszta. Daj znać, czy się udało rozwiązać problem

___________________________________
https://www.merchup.com/ (otwórz link)
arekson76
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2/9/2019, 13:39



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości




na górê