Zobacz wątek - Wypadek w czarnożyłach
NAS Analytics TAG

Wypadek w czarnożyłach

O wszystkim
_________

Postprzez SzpiceR » 16/5/2008, 18:23

no to jak nie za miastem i nie na ladnej prostje drodze to gdzie odwijac? Jak nie byl dobry to i przy 60 pewnie by nie ominal... chodz co ja sie znam tu sami Dobzi i Bogobojni forumowicze sa
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Postprzez motoman » 16/5/2008, 18:57

etiop napisał(a):ludzie co wy wogóle gadacie - znam tych ludzi i wiem jak było - gdyby ten idiota nie gnał 200na h to te dzieci by żyły - poza tym czarnożyły to nie wiocha - po2 to tylko dzieci - po to są ograniczenia żeby jak dziecko wybiegnie na ulice - to przy predkości 50 czy 40na godz uda się wyhamować a juz na pewno nie zmostałoby zmieciona z drogi tak jak to było w tym wypadku, i nie chrzancie o doswiadczeniu bo tu ten dupek odebral zycie dwojce dzieci i zrojnowal zycie ich rodzicom...


a co znalezliscie licznik ktory zatrzymal sie na 200;)? juz to widze jak grzał 200 po poboczu:D sorry ale na moje to rodzicie powinni odpowiedziec co dzieci robily same na drodze... a ze koles mial dyche a nie mial doswiadczenia... imo nawet doswiadczony przy 200 niewiele zrobi jak mu dzieciak wybiegnie przed moto, no bo niby co... przeskoczy? wiadomo szczescia sie zdarzaja... jak i nieszczecia... no nie ma co polemizować...
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez <borut> » 16/5/2008, 20:10

A jak by rodzice byli odpowiedzialni to by nauczyli swoje dzieci chodzić po chodniku, a poza tym 11 i 7 lat to nie jest już tak mało takie dziecko powinno pojąć już tak jak i rodzice tych dzieci powinni nauczyć, że gdy przez droge się przechodzi to trzeba się rozglądać. A teraz wiekszość najeżdża na tego chlopaka, przecież to mogło się przydarzyć każdemu z nas. Dziecko zabić można i rometem który ledwo 40km/h jedzie. Rodzice niech na przyszłość nauczą dzieci rozglądania sie gdy ma zamiar przechodzić przez jezdnię. Bo ludziom już całkiem się w dupach przewraca, już te dzieci gorzej na drogę wybiegają jak zwierzęta a piszę tak bo pewna osoba świetej pamięci na Honda CBR F3 zabił sie bo dziecko 13letnie mu na droge deskorolka wjechało i ratują dziecko sam wjechał w ciągnik stojący na poboczu i o pług go rozerwało. A bachor dalej jezdzi już nie pamięta, że przez niego 23latni chłopak zginął a rodzice i tak uważają ze to wina motocyklisty i, że dobrze mu tak bo "jednego mniej"
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez cezare » 16/5/2008, 20:19

<borut> napisał(a):A bo dziecko 13letnie mu na droge deskorolka wjechało i ratują dziecko sam wjechał w ciągnik stojący na poboczu i o pług go rozerwało.


odkręcił manete w miejscu z dziećmi na deskorolkach ? i stojącymi po poboczzach ciągnikami z doczepionymi pługami nafaszerowanymi szpikulcami ?

i się zdziwił że mu wyjechało taaaaaak ??

i do tego jechał przepisowo - po to ma CBR 3

czuję że by się zdziwił że na korcie tenisowym leży piłeczka do tenisa...
Avatar użytkownika
cezare
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez <borut> » 16/5/2008, 21:18

Jechał 70km/h wyjechał bardzo szybko przed niego i nie chciał wjechac w dzieciaka wyłozył sie ślizgiem i poleciał z motocyklem na ciągnik szczegółów co potem nie bede poisał.
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez Pomian » 16/5/2008, 21:35

Panowie ta dyskusja jest w ogóle niepotrzebna!! Tragedia się stała bo tak młode dzieci zginęły my nie znamy szczegółów wypadku więc po co te dochodzenia?! lepiej tylko wyciągnąć wnioski jakie niebezpieczeństwa czekają na drodze a nie się jeszcze kłócić chyba trochę nie ten temat...
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm

Postprzez Kedar-88 » 16/5/2008, 21:39

cezare napisał(a):
<borut> napisał(a):A bo dziecko 13letnie mu na droge deskorolka wjechało i ratują dziecko sam wjechał w ciągnik stojący na poboczu i o pług go rozerwało.


odkręcił manete w miejscu z dziećmi na deskorolkach ? i stojącymi po poboczzach ciągnikami z doczepionymi pługami nafaszerowanymi szpikulcami ?

i się zdziwił że mu wyjechało taaaaaak ??

i do tego jechał przepisowo - po to ma CBR 3

czuję że by się zdziwił że na korcie tenisowym leży piłeczka do tenisa...


zaczynasz już trochę chrzanić, bo argumentacja że ktoś ma f3 to już musi łamać wszystkie przepisy, ciąć pod domknięcie budzików jest wręcz śmieszna.
Ciekawy jestem czy ty jesteÅ› taki przewidujÄ…cy i wszystko przewidzisz.

bo ta sytuacja była najnormalniejsza w świecie, kto z nas czasem nie przejeżdża koło szkoły czy boiska nawet nie wiedząc o tym, a równie dobrze może wylecieć piłka..... i THE END
Bandit 1200
Avatar użytkownika
Kedar-88
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 21/8/2007, 04:54
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez motoman » 17/5/2008, 01:02

tak Eneasz, my już wiemy, że dobre drogi (najlepsze) są tylo w UK, a zapierdala sie tylko na torze... ale to jest polska, nie elegancja francja (UK).
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez icid » 17/5/2008, 13:21

Ale zobaczie jaki jest trend w tym sezonie, prawie wszyscy co giną mają poniżej 23 lat i tak, jeden zapier w terenie zabudowanyb bez prawka z dzieczyną i zgarnia dziadka z pasów, drugi wyprzedza cały sznur samochodów i wbija sie w TIR-a który skręca na parking, następny zgarnia 2 dziewczynki ma 22 lata i jedzie chyba jednym z najwiękrzych killerów ZX-10. Ogólnie młody wiek, mało doświadczenia i jazda na bardzo mocnych sprzętach, łamanie wszystkich możliwych przepisów i mamy efekty.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez greddy » 17/5/2008, 13:33

czyli prawko od 24 lat bylo strzalem w dziesiatke?
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez Kedar-88 » 17/5/2008, 13:40

nic tym nie zmienisz bo doświadczenie idzie z km...wprowadzisz prawko od 24 to 24, 25 latki będą kasować zamiast 22, 23
Bandit 1200
Avatar użytkownika
Kedar-88
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 21/8/2007, 04:54
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez <borut> » 17/5/2008, 15:48

Mógł kupić Hayabuse i podczepić turbine to by tego nie było bo by nad nimi przeleciał
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez Patryk_1979 » 17/5/2008, 17:34

Ja nie będę analizował tej sytuacji, bo nie byłem, nie widziałem, ale miałem taką sytuację, którą opiszę. A mianowicie jeszcze fazerem jadę sobie w terenie zabudowanym 60-70km/h, jadę za fiatem punto, fiat skręca do posesji po prawej (nigdzie akurat Mnie się nie spieszyło) więc go nie wyprzedzam, ale zwalniam prawie do zera za nim, fiacik skręca, Ja NA SZCZĘŚCIE wolno odkręcam manetkę mam może 30-40km/h a tu mi 10m przed motocyklem jak z procy gówniarz wyskakuje, normalnie u mnie tętno ze 150 serce w gardle, po heblach, ledwo co przy takiej prędkości wyhamowałem, normalnie 10km szybciej, ciągle przepisowo a gówniarz skończył by w szpitalu. Zatrzymałem się chce mu coś konkretnie powiedzieć, a chłopaczek może z 10-cio letni pokazał Mi fakera i w długą.

Nie wspomnę o tym, że piesi na drodze czują się jak święte krowy i sytuacji gdzie wypindrowana Pani, Pan, czy dziecko wchodzi na jezdnię patrząc pod nogi, wbiegając w ogóle się nie rozglądając to miałem kilka, albo kilkanaście.
Mnie w szkole jeszcze uczyli, że przed wejściem na jezdnię nieważne czy pasy czy nie to trzeba się rozejrzeć, jeżeli jest wolne to można wejść, ale jeszcze na środku spojrzeć w prawo.
A teraz w szkołach to laskę na przepisy drogowe kładą, a raczej na ich naukę. Chociaż podobno coś się w tym temacie ruszyło.

Ot tak się rozpisałem, ale sumując jak puszką, czy motocyklem wjedziesz na chodnik to wtargnąłeś na teren pieszych, ale jak pieszy wtargnie na jezdnię to twoja wina.

Pozdro
Fazer 600 - sprzedany.
GSX-R 750 K6 - już MAM :D
Avatar użytkownika
Patryk_1979
Świeżak
 
Posty: 114
Dołączył(a): 25/4/2007, 12:47
Lokalizacja: Ciechanów

Postprzez falconiforme » 17/5/2008, 20:05

wiek i doświadczenie uczy, że zasuwanie na ślepo bez umiejętności zawsze kończy się źle.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Owi » 20/5/2008, 23:52

http://www.itvp.pl/player2.html?mode=3& ... o_id=27993

Macie tutaj ekspress reporterow z reportażem na temat tego wypadku. Dośc dobry reportaż.

Ale ten typek "motocyklista " to brednie opowiada...
05 Yamaha YZF R6 Raven Edition
Owi
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 6/8/2007, 16:10
Lokalizacja: Bialystok

Postprzez Ryba » 21/5/2008, 07:11

czy ja wiem czy taki dobry? Nie dość że wzięli jakiegoś dziwnego gościa co się chwali, że lecial 299 i ze na scigaczu to sie nie jezdzi wolniej niz 140 (takich gości to się powinno mordować za psucie opinni motocyklistom - po jaką cholere tym takie rzeczy opowiada? ), to jeszcze atmosfera jest taka, że sugeruje, że wszyscy motocykliści to zabójcy (najbardziej mnie rozśmieszylo jak w pewnym momencie pokazali wg nich ścigacza.... Goldwinga), pomimo, że nie podali nic o przyczynach wypadku
przyczajony tygrys, ukryty smok... zielony smok... Kawasaki
Obrazek
Avatar użytkownika
Ryba
Świeżak
 
Posty: 184
Dołączył(a): 22/9/2006, 10:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ryba » 21/5/2008, 07:13

oczywiście stala się tragedia, ale że to nie puszka przywalila jak to zazwyczaj bywa (a przecież pieszych ginie na drogach najwiecej i nie oszukujmy, się wiekszość ginie pod kolami samochodow) to od razu wyczuli sensacje i nakrecili reportaz o mordercach- motocyklistach
przyczajony tygrys, ukryty smok... zielony smok... Kawasaki
Obrazek
Avatar użytkownika
Ryba
Świeżak
 
Posty: 184
Dołączył(a): 22/9/2006, 10:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez herbatka » 21/5/2008, 07:17

Ja to nie wiem, martwicie sie o szacunek motocyklowej braci :| Ze wam zepsul :| Na takie sytuacje nikt z was nie ma wplywu i najlepiej zajmijcie sie swoja reputacja, zamiast bluzgac na nieszczesnikow, lub idiotow. Mozliwe, ze on nie mial najmniejszych szans, aby nie uderzyc te dzieci. Niech kazdy z nas zajmie sie soba zamiast plakac, ze slonce niedlugo zgasnie (taka metafora). Ludzie zobacza jednego wariata ktory jezdzi na 1 kole, po czym kazdy inny na podobnym motocyklu automatycznie bedzie kojarzony z tym pierwszym, macie na to jakis wplyw? Warto sie martwic? Nie, tylko pokazac, ze jednak nie wszyscy to wariaci.
CBR 600 F4i
Avatar użytkownika
herbatka
Świeżak
 
Posty: 241
Dołączył(a): 12/5/2008, 19:45

Postprzez Ryba » 21/5/2008, 08:14

też masz rację, ale po prostu zdenerwowa mnie ten wczorajszy reportaż w TVP... bo byl tendencyjny
przyczajony tygrys, ukryty smok... zielony smok... Kawasaki
Obrazek
Avatar użytkownika
Ryba
Świeżak
 
Posty: 184
Dołączył(a): 22/9/2006, 10:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Owi » 21/5/2008, 10:45

ryba przeciez napisalem ze pan "ekszpert motocyklista" to dobre brednie opowiada...
05 Yamaha YZF R6 Raven Edition
Owi
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 6/8/2007, 16:10
Lokalizacja: Bialystok

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości




na górê