Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl, najwieksza pomylka, prawdziwa meczarnia
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl, najwieksza pomylka, prawdziwa meczarnia

O wszystkim
_________

Postprzez bolokolo » 15/5/2008, 21:57

szybciej dementujesz plotki, niz ferguson dementuje transfery ronaldo :D
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coÅ› do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk


Postprzez Dominik_YZF » 15/5/2008, 22:07

No no, wkoncu ktos sie przyznał. Mysle, ze wielu młodych motocyklistów, którzy kupili sobie sporty na pierwsze moto ma podobny dylemat, ale większosc o tym nie powie. Ja tam sobie zawsze mowiłem, ze wszystko jest dla ludzi i jakos to bedzie, ale ta r6 chyba zbytnio cie przeraza i nie ma sensu sie męczyc. Zrób tak jak napisał MadboY, napewno znajdzie sie ktos chętny.
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City


Postprzez simonw » 15/5/2008, 22:14

bolo - a bo marcin na mnie najechal :)
A co do samego tematu - czapki z glow - dla czlowieka za szczerosc, odwage, normalne podejscie - oby bezpiecznie nawijane kilometry przekladaly sie na doswiadczenie i opanowanie potworka. Serdecznie zyczy,

Simon-W
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez gelo007 » 15/5/2008, 22:20

simonw napisał(a):Serdecznie zyczy,

Simon-W

Lol, sam sobie przeczysz człowieku :lol:, spinasz się jak ktoś Ci napisze Simon-W, a sam tak o sobie piszesz xD. Freak!!!
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez mar111cin » 15/5/2008, 22:23

zaraz napisze do Simona żeby dał Simonowi-W bana za to że mówi na Simona Simon-W nieprzestrzegając podpisu Simona-W zwanego Simonem ; )
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez simonw » 15/5/2008, 22:40

Ajajajajaa... sie narobilo.

Chodzi o inna rzecz, niepoprawnie jest mowic Simonw (badz simonw) napisal
nie mozna wymowic <sajmonwu> normalnie, i to jest freaked :>

Idea jest taka:

Szymon/Simon napisal (jako quote)
z Simonem/Szymonem
by Simon, Simi etc.. chodzi o poprawnosc gramatyczna i o to sie spinam

Sajmonwu napisal wyglada bleee...

a ze - simonw / Simon-W to nick
mozna napisac
np
byl Gelo, Mar111cin, Kravec, Simon-W
czy tez
osoby obecne
Simon-W, Mar111cin, Kravec, Gelo

jasne, podobnie jak
nick: Simon-W / simonw


tutaj chodzilo mi jedynie o lamanca slownego SajmonWu , kapishi ? :>
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Dj Luzer » 16/5/2008, 05:59

"Z kazdym ruszaniem odrazu w zakret, czy koleiny - jak ze czeste w moim miescie, czy drastyczne zwalnianie, badz zatrzymywanie na ostrych zakretach/lukach, czy podmuch wiatru przy wyprzedzaniu mnie przez samochody, TO PIEWSZY STOPIEN DO ZAWALU

I tak jezdze powoli, Vmax-60km ale to i tak nie pomaga ;("


" co do samego tematu - czapki z glow - dla czlowieka za szczerosc, odwage..."

rozumiem ze z naciskiem na slowo szczerosc chyba, bo nie trzeba za duzo odwagi zeby na anonimowym forum pozalic siÄ™ ze sie boi wlasnego motoru :), za to przydalaby sie podczas jazdy :)
Dj Luzer
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 28/9/2007, 11:08
Lokalizacja: Krakow

Postprzez spazz » 16/5/2008, 06:24

dla mnie to temat sponsoworowany przez sprzedawcow cebul gieseow i tym podobnych! precz z platnymi postami na tym forum!
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez cezare » 16/5/2008, 08:07

balagan : dasz radę... i nie pękaj mi tu chłopaku ;) ... masz to co Ci dupę ratuje - "RESPECT" ... miej go .. pielęgnuj ... a będzie dobrze... i pamiętaj że to nie snowboard ;) .. nie ma na krechę ile fabryka dała a wszystko będzie dobrze.. masz okazję uczyć się na super sprzęcie..

moto zawsze możesz sprzedać - a ja się nie rozwiodę... ;) czujesz ? faza...

bedzie dobrze Ziom ;) ! kup craschpady ochraniacze znajdź opuszczony placyk i ćwicz ćwicz ćwicz.. ćwicz ... do zesrania .. i nigdy nie pękaj ... bo Ci co spękali w kryzysowych sytuacjach na sprzętach ... długo lizali rany ... jak na drodze zepniesz jajka - przemyśl to ...dlaczego się spiąłem ...

Nie powielaj błędów.. szukaj odpowiedzi / podpowiedzi ... zawsze słuchaj - na początku mozesz nauczyć się wielu błędów kompletnie nie chcący ...

zacznij od tego co Ci sprawia trudność... ruszanie - zacznij od ruszania .. i spokojnie ... krok po kroczku ..
Avatar użytkownika
cezare
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez CalibraHunter » 16/5/2008, 08:20

Cezare, ty jarasz od 8 rano?? :lol:

Balagan, nie poddawaj sie. Rzeczywiscie, podjedz na jakis placyk czy cos w ten desen, pocwicz sobie podstawowe manewry. Strasznie szkoda, ze moto jest dla Ciebie za duze, ale nikt tez nie kaze ci zapier***** po ulicach jak dziki. Trzymam kciuki.

PS. DJ Luzer, czy ty jestes powazny czlowieku? Dlaczego za wszelka cene probujesz sprowokowac kolege podsycajac atosfere jakimis durnymi tekstami? Fajnie, ze jestes cool, trendy i jazzy, ale jak masz zamiar sie wymadrzac, jaki to jestes kozak to znajdz sobie inny temat. To nie miejsce na wyzywanie innych od mieczakow - kolega ma niezle jaja, ze otwarcie przyznaje sie do popelnionego bledu. Ty na pewno bys tego nie zrobil, wiec laskawie zamknij sie.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez LukasBST » 16/5/2008, 08:36

Wlasnie chcialem na to uwage zwrocic,ze Dj fajny ma chyba jakis ukryty kompleks.



A co do ciebie to nigdy nie bylem w takiej sytuacji,tzn bylem ale postanowilem kupic na pierwszy porzadny sprzet poczciwa xj zamiast jak radzili mi znajomi f2/3 i szczere powiem ze nie zaluje.A co do twojej sytuacji tak jak ci nieco madrzejsi od reszty tutaj pisza,znajdz jakis plac albo zapisz sie na kurs i cwicz,cwicz i jeszcze raz cwicz!



Powodzenia i gratuluje cywilnej odwagi!
Sracz 600
Avatar użytkownika
LukasBST
Świeżak
 
Posty: 343
Dołączył(a): 8/4/2007, 10:04

Postprzez cezare » 16/5/2008, 08:39

patty_brawurka napisał(a):Cezare, ty jarasz od 8 rano?? :lol:


ja juz mam tak na stałe...

a tak poważnie - odczucia kiedyś kiedyś też miałem identyczne.. ale przyszedł ktoś, poklepał mnie po ramieniu, powiedział jak bardzo to jest normalne .. i tak samo powiedział " masz problem z ruszaniem - zacznij od ruszania" .. czułem się wtedy jak dzieciak, ale ten ktoś dał mi to czego wtedy potrzebowałem - wsparcie, zrozumienie ... właśnie za moją wtedy okropną bolącą mnie szczerość..

dzięki Sławku !

ps. a R6 jest narowista jak tylko można sobie wyobrazić ale w wyższych "rejestrach" a kręcić sie moze do 20 tys obrotów - szok ;) .. - ale nie jest dużym sprzętem - jak się nauczy jeździć na R6 i stwiedzi NIE to NIE TO .. ok zrozumiem ..
Avatar użytkownika
cezare
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez blueM. » 16/5/2008, 08:43

balagan,
ale przecież po coś kupiłeś to moto... po coś zrobiłeś prawko... dobrze wiesz, że to jest to czego chcesz bo byś sobie nie zawracał dupy i nie pisał na forum tylko od razu sprzedał maszynę i zapomniał o sprawie!
ćwicz - będzie dobrze, musi być ;)
trzymam kciuki
Pozdr
Avatar użytkownika
blueM.
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 8/5/2008, 11:30
Lokalizacja: 3M

Postprzez savage80 » 16/5/2008, 09:13

Szacunek dla kolegi ze potrafil sie przyznac do tego co czuje na pocieszenie dodam ze ja tez mialem stresa kiedy przesiadlem sie z mz na cbr600 to byla ogromna roznica i na poczatku ciezko mi bylo odkrecic troche wiecej niz 100 ale po czasie przyzwyczailem sie i teraz jest naprawde przyjemnie, nikt nie rodzi sie od razu z umiejetnoscia jazdy tego sie uczymy jedni szybko innym zajmuje to troche wiecej czasu, nie poddawaj sie stary tylko cwicz, a zobaczysz ze w niedlugim czsie dojdziesz do wniosku ze nie ma nic lepszego niz jazda na moto trzymam za Ciebie kciuki i powodzenia! :D
Avatar użytkownika
savage80
Świeżak
 
Posty: 84
Dołączył(a): 6/2/2008, 16:43

Postprzez siekson » 16/5/2008, 09:55

LukasBST napisał(a):Wlasnie chcialem na to uwage zwrocic,ze Dj fajny ma chyba jakis ukryty kompleks.


Mi to wyglada na syndrom malego siusiaka i didżej sie musi dowartosciowac gloszac wszem i wobec jaki to z niego zajebiaszczy motórzysta.
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez falconiforme » 16/5/2008, 10:24

balagan, stary na coś cholera trzeba umrzeć.

Na moto poznajesz transport organoleptyczne.
Rok życia na 2oo nie zamieniłbym na żadne długie beznadziejne życie bez niego.

Wiadomo, że R6 został stworzony do teleportacji. W cholerę takim sprzętem nie można jeździć normalnie.
Osobiście nie wyobrażam sobie na swoim B6 by jechać spokojnie. Ciągle myślę gdzie by tu zerwać przyczepność tylnego koła i pojechać trochę bokiem. Lub ostro wystartować by czekać na wszystkich przy następnych światłach. Lub tak złożyć się w zakręt by butem po asfalcie szurać. Potem jeszcze zostaje ten dziwny stan - przed 5 minutami pokonywałem 47m/s teraz wszystko stoi.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez erell » 16/5/2008, 11:28

Ja już nic nie wiem, albo masz moto zepsute, albo z Ciebie jakiś specjalny element. Jak może się nie dać ruszać z jedynki na r6 ? Do pewnych obrotów moto jest łagodne.
Sam zaczynałem od cross,enduro i to od Yamahy 426. I pierwszy na drogę kupiłem litrowy sprzęt. Może masz coś z nadgarstkami i za mocno odkręcasz na starcie ? Spróbuj ruszać z jedynki bez gazu i (bardzo delikatnie puszczaj sprzęgło).

Jednak najlepszą opcja dla Ciebie byś skoczył sobie do jakiegoś kolegi co ma w miarę mocne moto i pooglądał tego twojego sprzęta. Nauczy Ciebie wszystkiego taka nauka jest 4x więcej warta od uczenia się na własnych błędach, bo znacznej więcej błędów wybije Ci z głowy twój doświadczony kolega.
Jakoś nie uważam, by na pierwsze moto r6 była poronionym pomysłem.
Wiele ludzi zaczynało od takiego moto i jakoś jeździ.
Warunek jest taki, że pusta głowa=wypadek.

Jeszcze dodam, że w życiu nie kupiłbym motocykla gdybym nie miał możliwości go wypróbować i sprawdzić czy mi pasuje.


Dla mnie to zwykła prowokacja.
GSX-R 1000
Avatar użytkownika
erell
Świeżak
 
Posty: 80
Dołączył(a): 15/9/2007, 20:34
Lokalizacja: ÅšlÄ…sk

Postprzez miszczu » 16/5/2008, 11:59

Przyznam się, że po przeczytaniu tego wątku, ciągle nie wiem :? :? , czy przerzucanie się na r6 bez odpowiedniego doświadczenia jest mądrym pomysłem? Szczególnie, że jak to mój znajomy mówi, podobno mam ciężką rękę :twisted: :twisted: :twisted:i maszyna z dużą mocą bez odpowiedniego doświadczenia, może być dla mnie zbyt wielkim wyzwaniem. :oops: :oops:
Avatar użytkownika
miszczu
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15/5/2008, 11:39

Postprzez gelo007 » 16/5/2008, 12:25

erell napisał(a):

Dla mnie to zwykła prowokacja.


A dla mnie to raczej brak obycia ze sprzętem ;). Wsadź jakiegoś młodzika za kierownicę samochodu np. Opel Corsa, Nissan Micra, to też będzie mówił, że auto jest za szybkie i w ogóle ;-).
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Daniel28 » 16/5/2008, 12:26

No to ja powiem to co pewnie zdecydowania większość myśli o autorze tematu....Jesteś PIPA a nie motocyklista co innego brak umiejętności ale ty sie porostu boisz!Ale wiesz co jest najbardziej wkur...?Że sie poddajesz! chcesz sprzedać moto i zapomnieć czyli iść po najmniejszej lini oporu...cykora.Lepiej zainteresuj sie kierkami
Daniel28
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6/5/2008, 18:06

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na górê