Zobacz wÄ…tek - Kawasaki Z1000 SX - Jak bardzo jest wymagajÄ…cy?
Advertisement
NAS Analytics TAG

Kawasaki Z1000 SX - Jak bardzo jest wymagajÄ…cy?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Kawasaki Z1000 SX - Jak bardzo jest wymagajÄ…cy?

Postprzez Nebiros3 » 14/7/2021, 14:18

Cześć,
Szukam motocykla turystycznego, który będzie się nadawać na krótkie przejażdżki wokół komina oraz dłuższe, weekendowe wypady. Bardzo spodobał mi się Kawasaki Z1000SX. Czy ktoś miał doczynienia z tym motocyklem i może powiedzieć, czy jest bardzo wymagający? Od 3 lat jeżdżę na Drag star 650, który, jak wiemy - nie jest zbyt wymagający. Nigdy nie miałem doczynienia z motocyklami sportowymi, a przyśpieszenie tego kawasaki wręcz szokuje.
Z góry dziękuje za każdą odpowiedź,
pozdrawiam :wink:
Nebiros3
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14/7/2021, 14:13


Re: Kawasaki Z1000 SX - Jak bardzo jest wymagajÄ…cy?

Postprzez lagiboy » 20/8/2021, 11:58

Należy się przejechać. Ja uważam go za jeden z fajniejszych motocykli szosowych, na pewno jest warty rozważenia. Na asfalt bym brał.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35


Re: Kawasaki Z1000 SX - Jak bardzo jest wymagajÄ…cy?

Postprzez santotharp » 11/10/2021, 08:58

lagiboy napisał(a):Należy się przejechać. Ja uważam go za jeden z fajniejszych motocykli szosowych, na pewno jest warty rozważenia. Na asfalt bym brał.

Jesteś wielki! Dzięki!
santotharp
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11/10/2021, 08:19



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê