Zobacz wątek - 'Harlej' do jazdy z plecaczkiem do 20 tys
NAS Analytics TAG

'Harlej' do jazdy z plecaczkiem do 20 tys

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

'Harlej' do jazdy z plecaczkiem do 20 tys

Postprzez Derech » 31/5/2021, 11:49

Cześć,

na co dzień upalam starutką XJ600N, ostatnio stwierdziłem, że pora na nową maszynę w stajni którą mógłbym pozwiedzać świat z Moją Lubą. Motocykl będzie służył do emeryckich "długich" (tak 200-400km na raz) wyjazdów, znając mnie to pewnie z maksymalną prędkością do 120km/h, z możliwie rzadkim wjazdem na autostrady, głównie leniwe wypady na roztocze czy w bieszczady. Nie musi mieć miliona koni i 2 wiader pojemności, ale fajnie by było jakby jadąc z pasażerem nie palił 8l/100 :wink: Mam 176 cm wzrostu, ale myślę, że przy specyfice cruiser'ów nie będzie to problemem.

Wymagania możemy podzielić na 2 grupy:

Wymagania kobietki:
- ma to być 'Harlej' :wink:
- ma mieć oparcie dla pasażera

Wymagania moje:
- silnik V2/V4/Boxer
- wal kardana
- najlepiej na wtrysku
- rozsądne spalanie
- wygodny

Po przejrzeniu portali ogłoszeniowych wydaje mi się, że takie cuda jak Drag Star 650/1100 lub Suzuki C50/C90 mogłyby spełnić te wymagania, ale marek jest trochę, a każda maszyna ma jakieś swoje wady o których najwięcej wiedzą posiadacze, dlatego liczę na Waszą pomoc.
Derech
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A