Zobacz wątek - rozpatrywanie wniosków
NAS Analytics TAG

rozpatrywanie wniosków

O wszystkim
_________

rozpatrywanie wniosków

Postprzez Anupam » 9/4/2021, 11:08

Co się liczy dla instytucji państwowych, kiedy składa się różnego rodzaju wnioski?
Teraz przecież wiele urzędów jest pozamykanych, więc nie da się niczego przekazać osobiście. A wszyscy wiemy jak działa poczta... Dajmy na to, że z pomocą prawników sporządzam wniosek do sądu i wysyłam listem poleconym, priorytetowym i w ogóle najbardziej ekspresowym, jak tylko się da i opisana na https://www.oglosupadlosckonsumencka.pl ... nsumencka/ procedura przewiduje.
I teraz co zrobi sąd w kwestii daty: najważniejsza będzie data sporządzenia pisma, stempla pocztowego, dostarczenia, a może otwarcia albo jeszcze inny termin?
Anupam
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23/3/2021, 15:54


Re: rozpatrywanie wniosków

Postprzez LeonardHill » 29/4/2021, 15:03

Opinie ludzi na temat korzyści i szkód płynących z gier są różne. Niektórzy uważają, że gry są niebezpieczne dla psychiki: jest agresja, brak emocji, zawężenie zainteresowań i tak dalej. Inni twierdzą, że w większości te pomysły są błędne, a przeciwnie: gry rozwijają inteligencję i koncentrację. Tak więc gry komputerowe, podobnie jak reszta świata, mają swoje wady i zalety. Większość uzależnień od gier wiąże się z używaniem ich przez długi czas. Musisz robić przerwy i spędzać nie więcej niż dwie godziny dziennie na graniu w gry. I nie będzie uzależnienia od gier. Na przykład gram https://drfun.pl/ przez około godzinę każdego dnia. Pomaga mi odpocząć od codziennej harówki i odstresować się.
LeonardHill
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29/4/2021, 14:58Powrót do HydeparkKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości
na gr