Zobacz wÄ…tek - Skuter Barton 4t nie odpala
NAS Analytics TAG

Skuter Barton 4t nie odpala

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Skuter Barton 4t nie odpala

Postprzez Lucy364885 » 15/2/2021, 20:33

Witam, jak w temacie mam problem ze skuterem 4t Barton huragan. Mianowicie po kilkudniowym postoju (dodam że był mróz, przez dzień nawet do -9) nie chce odpalić. Z początku odpalił pochodził chwilę ale nie chciał jechać, następnie zgasł i od tego czasu już nie zapalił. Próbowałem kopać, następnie odpalałem "na wiertarkę" i nic po za tym że parę razy dał oznakę życia i postrzelał z tłumika. Wymieniłem świece, fajke, cewkę, moduł, filtr powietrza na stożkowy, zalałem nową bezyna i wyregulowałem zawory dalej nic, jednak już nie strzelał z tłumika a z filtra powietrza. Pobawiłem się regulacja gaźnika i już nie strzela lecz dalej nie odpala. Nie mam już pomysłu co może być przyczyną, dodam jeszcze że po wstrzyknięciu benzyny wprost do silnika i próby odpalenia podłapał na około 4 sekundy lecz dalej nic. Kranik podciśnieniowy sprawny, niestety nie posiadam manometru, jednak mam porównanie do innego skutera więc pokusiłem się o porównanie kompresji przykładając palec do miejsca na świecie i podobnie odpychało. Ma ktoś może jakiś pomysł ?
Lucy364885
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15/2/2021, 20:30


Re: Skuter Barton 4t nie odpala

Postprzez BB88 » 25/2/2021, 08:49

Proponuję zacząć od napisania wątku wy odpowiednim dziale
BB88
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 6/3/2020, 16:00




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê