Zobacz wątek - Jaki naked-bike 125-250cm3 na początek
NAS Analytics TAG

Jaki naked-bike 125-250cm3 na początek

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Jaki naked-bike 125-250cm3 na początek

Postprzez lacu » 9/5/2008, 21:35

Niedawno pisałem o remoncie MZ jednak stwierdziłem że niema to sensu. Zaczełem przeglądać oferty na allegro i mobile.de stwierdziłem że lepiej poszukać sobie jakiegoś naked-bike o pojemności 125-250cm3. Motorek ma mi służyć do jazdy w małym mieście czasem na niezbyt długich trasach. Chciałbym aby w miare dynamicznie jeździło się nim po mieście tzn aby miał dość dobre jak na tą klasę mocową przyspieszenie(żeby nie było problemu z wyprzedzaniem aut jadących 50km/h na dość krutkim dystansie). Jako że jestem młody i moje dochody niesą zbyt duże to chciałbym aby motorek mało palił, ponadto ma dość ciekawie wyglądać(dlatego naked). Myślę że pojemność 125 po simsonie była by w sam raz jednak z czasem pewnie było by to trochę mało. Dlatego bardziej skłaniał bym się ku pojemności 250. Motorkiem chciał bym przejeździć z 2 sezonki. Środki finansowe to ok. 5000zł To co mnie zainteresowało to:

Hyosung GT 125/250 Comet
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M653062
Bardzo mi się podoba ten model jednak jest raczej mało spotykany i raczej w wersji 125
lacu
Świeżak

Powrót do Motocykle